Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Paklena arena

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Paklena arena

Ova arena je skolja kružnog oblika sa trebinama koje prete unutrašnje zidine a teren u sredini zudina je čista kocka tako da oni koji sede u prvom i drugom redu su zapravo u linijama koje prete unutrašnji deo ringa ovo je finale cunin ispita
borba između Hugomecua i Micukija obadvoica su iskusni borci koji poznaju više različitih stilova ali samo jedan će da izađe kao pobednik.Da li će to da bude Hugomecu iz Aburame klana ili Micuki iz Fuma klana.

*Hugomecu je izlazio na borbeno polje dok su se ljudi na trebinama skupljali a Micuki ga je već čekao*
Vidim već je ovde pa ovo je finalna borba bolje bi mu bilo da je spremio nešto dobro zato što imam jedan mali trik u rukavu ali to ću kasnije da pokažem
Hugomecuov build :

Micuki :

*Borba je otpočela*
Hugomecu :

Micuki :

Hugomecu :

Micuki :

Hugomecu :

odjednom pojavljuju se dvoica nepoznatih šinobija i borba je prekinuta zbog njih šta li žele i da li su prijateljski raspoleoženi koliko ja mogu da vidim jedan je cunin a drugi jonin pa šta ću sad da uradim

Šta jonin se zaleteo na mene a cunin na micukija neznam da li ću uspeti da izdržim dovoljno dugo ali trebalo bi da mogu
prvo ću da ga napadnem sa rojem buba Kikacihu ako pretrpi dmg od njih odlazi mu 50 čakre (Nek bude da počinje sa 600 čakre a da mu tehnike oduzimaju po deset)
#card1226
#card1241

napad ima 800 dmg i 160 zagarantovanog dmg

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Paklena arena #world195

Nazreli ljudi kada će da shvate da nemogu ovko da se igraju *Hugomecuovo telo postaje voda*
#card49
a sad da završivm ovo blatnjavi vukovi bi trebalo da mu pokažu da netreba da zabija nos tamo gde mu nije mesto
#card96
Jonin :

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Paklena arena #world198

Šarlatan zar nevidi da sam još u imunitetu kako god budala poput njega bi trebalo da završi odmah šaljem roj buba koji diluje 400 dmg i resetuje mi kuldawn ako ga ovaj roj pogosi gubi 50 čakre i 400 dmg
#card1231

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Paklena arena #world192

Pobeda izgleda daje ovaj lik samo običan šarlatan koji nezna gde mu je mesto dobro se borio ali sam ga pokorio