Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sanna vs Hatchiro

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sanna vs Hatchiro


Igramo sve što imamo.

Ko igra prvi!!

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Sanna vs Hatchiro #world48

Ja cu igrati Rurimetsuov build bez zabranjene, Uchiha Genjutsu Vetar 200 spretnosti 100 preciznosti da me odalamis od batina



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Sanna vs Hatchiro #world50

Pasivne :

Aktiviram Sharingan i dodajem 100 na inteligenciju, svoje genjutsue radim ocima pa te moram videti da bi ih radio
#card1366
Ojacavam svoje wind tehnike
#card143
Pravim vetrovitog zmaja i zatim iza njega bacam neodbranjiv napad
#card135 #card126

Zmaj ima 850dmg 170zag  a talas iza ima 550dmg



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

pasivne :


#card103
Stvaram zid koji blokira tvoja oba napada. Da bi ovaj zid bio uništen mora biti jači od 700 demage i ovih 300 da bi ova struktura bila uništena. Dakle, samo napad od 1001 demage može uništiti ovaj zid. Kako me ne vidiš ne možeš mi raditi genjutsu. (25 chakre i 2 slot)

Imam još 6 slotova.
#card99
Ja sam još uvek iza zida ali stvaram eksploziju ispod tebe. (-25 chakre i 2 slota)

Bacam senzor, otkrij mi sta sve tu ima skrivenog jer si iza zida pa da nastavim potez
#card10



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nemam skrivenih

Sharingan i dalje aktivan
Uzlecem od zemlje i aktiviram letenje, izbegavam eksploziju jer mogu izbeci napade do 500 dmg, uzlecem dovoljno visoko kako bih te mogao videti iza ravnog zida (i ostalih ravnih zidova ako ih bacis ako je to moguce)
#card138
aktiviram buff na moje genjutsu tehnike da zahtevaju slot manje 2 poteza i imaju veci dmg
#card216 #card1374


Bacam genjutsu,
zbog buffa zahteva 1 slot
#card220
ima 800dmg



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card10
Otkrij skriveni

Nema skrivenih, get pranked bro



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ


#card6
Koristim cancle tehniku da se odbranim od tvog pakosnog genjutsu. (-55 chakre 1 slot)

#card432
Biram vatru.

#card71
Koristim ovu tehniku (-75 chakre 1 slot).
Sada svi moji napadi imaju +100 demage i jedan slot manje.
#card57
Ulažem 50 chakre i bljujem na tebe moj vatreni dah. Ovaj napad ima 600 demage (-45 i 1 slot). Posle ovog napada napadam te svojim vatrenim zmajem. Demage moje tehnike je 600 i on te prati.
#card69 (35 chakre i 1 slot)
I za kraj aktiviram dim kako bih prekrio sebe.
#card64 (25 chakre i 1 slot)

Na terenu gori 100 vatre.

Trenutno letim, ne nalazim se na zemlji pa pasivna vatre ne radi na mene

Cistim dim sa terena laganim povetarcem i blokiram tvoje napade nabojem vetra
#card130 #card141

Ocistio sam dim sa terena, reci mi da li ima neki skriveni pa da nastavim



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
nemam skrivenih

Sharingan i dalje aktivan
U tom slucaju, na tebe bacam genjutsu koji ima slot manje zbog buffa
#card1383
Genjutsu ima 950dmg


Ubacicu vrednosti u sl potezu zaboravio sam ih



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Tvoj genjutsu mi ne može ništa. Koristim cancle tehniku da se oslobodim ovog genjutsu. (65 chakre i 1 slot)
#card6

Potom aktiviram svoju zabranjenu i biram zemlju.
#card432
Kako je ovo poslednji potez da zbog svog Uzumaki seal,a imam 8 slotova ja koristim sledeću stvar.
#card1355
Kako si u sledećem potezu na zemlji. Šaljem ovaj napad i on ima 750 demage,a (45 chakre i 2 slota)
#card1357
Ulažem 20 chakre ali ovaj seal oznažujem ovomg tehnikom
#card1362
Sada svaki moj napad u ovoj borbi ima 200 demage od čiste chakre u sebi. (25 chakre + 15 chakre i 3 slota)

I za poslednja dva slota u ovom napadu koristim.
#card98
Ovo prokujem sa svojom pasivnom zemlje tako da dobijem 400 štita. (25 chakre i 1 slot)

Skriveni potez :


Letenje mi se zavrsava Vadim kunai, radim zamah i uzvracam tvoj napad nazad ka tebi, ulazem 2 slota
#card330 #card1380


Radim buff
#card1368
A zatim na tebe bacam genjutsu
#card223
Smanjujem ti dmg na napade vatre 2 poteza (-200, mozes negirati ovo ako u potezu 50 chakre oslobodis, to bi morao uraditi u svakom od poteza da bi negirao buff u svakom potezu)


Na tebe idu tvoj napad i genjutsu, a ja primam 100dmg od vatre na terenu


Uracunao sam vrednosti i iz proslog poteza sto sam istrosio



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

#card10

Otkrij mi skriveni.

Nema skrivenih, iskoristio sam svih 7 slotova prosli potez



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

#card432
U ovom potezu biram vatru. Ovo je ujedno i poslednji potez kada moja vatreni uragan deluje.

Prvo da se odbranim od tvog genjutsu,a. Koristim cancle tehniku i ulažem 50 chakre
#card6 (45 chakre i 1 slot)

Potom za preostalih 6 slotova radim:
Stvaram vatru oko sebe.
#card77 (25 chakre i 1 slot)

#card58
Upijam 100 vatre sa terena i ovih dodatnih + 200 i koristim ovu tehniku.
#card80
Na tebe ide 3100 demage i ovaj napad se sudara sa onih 750 demage koji mi vraćaš. Na tebe ide 2350 demage i od toga 200 demage je od čiste chakre. Zagarantovani demage od razornosti je 470. (45 chakre i 2 slota)
Sada za drugi napad vatre koristim još smrtonosnije oružje protiv tebe
#card76
Kao drugi napad ispaljujem ogromnu količinu vatre na tebe i pošto sam pre toga upio i iskoristio vatru, ovaj napad sada 950 demage i ima 500 zagarantovanog demage,a od razornosti. Napominjem da i ovaj napad ima 200 demage od čiste chakre u sebi. (95 chakre i 2 slota)

Na terenu ponovo gori 50 vatre.

Jao jao jusko pa ti ces mene ubiti, nismo se dogovorili ovako da me mucis :((

Radim Uchiha barijeru blokiram napade vatrene klase
#card1382

Nakon barijere prolazi tracak tvojih napada (od oba 200 ciste chakre) i 470 i 500zag
#card144
Def spusta oba zagarantovana na 270 i 300zag i blokira dmg vatre na terenu i blokra 2 napada od ciste chakre, stit blokira 300zag, ja primam 270 zag
Sharingan i dalje aktivan

Aktiviram buff vetra
#card149



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

He, he. Vreme je da ponovo zaigraš juško. Jesi li spreman za moje lude ninjutsu,e.

#card432

U ovom potezu biram zemlju.
#card96
Stvaram dva vuka koji će te pratiti dok te ne raztrgnu. (-30 chakre i 2 slota)
Za ostalih 5 slotova koristim:
#card8

Na terenu gori 50 vatre.

Primio sam dodatnih 200dmg jer je onaj napad prvi bio probojan, nesto sam menjao post jer sam se zajebao pa sam zaboravio na to xD, uracunacu

Jos u ovom potezu na sebi imam 200 defa, tako da vatra na terenu nece naneti dmg na mene
Oslobadjam jos malo chakre kako bih def podigao na 300 i ponistio tvoja 2 vuka
#card5

Bacam naredni vetroviti jutsu i kombinujem ga sa jos jednim jer pise na kartici da mogu
#card139 #card126
Uradio sam efekat vetra u proslom potezu pa druga kartica ima dodatnih 200dmg i jos 100 od preciznosti, prva ima 700
Ukupan napad je 1200dmg 240zag masivan napad (efekat neodbranjiv se gubi)

A zatim bacam na tebe genjutsu od 200dmg cisto onako malo da te pecnem
#card211

Sharingan aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Vreme je da privodimo kraju.

#card432
Biram vatru

Radim cancle tehniku (-25 chakre i 1).

#card116
Ulazim u imunitet, nažalost tvoj zagarantovani me stiže ali udara u moj hp štit (koji je sada bio 500 zbog imuniteta i onda -250. Ostalo mi je 250 hp štita). (-45 chakre i 2 slota)

Izlazim iz imuniteta

#card68
Prvo stvaram vatrene pacove koji povećavaju vatru na terenu za 30 (25 chakre i 1 slot)

Potom usisavam tu vatru.
#card58

#card59
Potom ovu tehniku radim 3 puta. Demage svakog metka je 500. (75 chakre i 3 slota). Svaki od ovih napada u sebi sadrži čistu chakru a teren ponovo gori za 75 vatre.


Prvo oslabljujem svaki od tvojih napada za 400, sto znaci da svaki od njih ima po 100dmg
#card136

Dobio sam 50 sposobnosti na raspodelu jer smo i ja ti bacili po napad u potezima od one uchiha kartice, stavljam te sposobnosti na inteligenciju

Bacam 2 vetrovita jutsua, jedan ce se sudarati sa napadima i ponistiti ih jer idu jedan za drugim, dok ce drugi nastaviti na tebe
#card129 #card132

Prvi ponistava napade i nastavlja sa 100dmg, drugi je probojan i ima 500dmg

Zatim na tebe bacam genjutsu,
Trebalo bi da ima +200dmg jer si primio dmg u proslom potezu 
(udario je u tvoj stit ali si primo dmg valjda se tako gleda, na kartici pise ako si primio dmg, ne ako si izgubio hp, nisam siguran, nije ni mnogo bitno 10 chakre gore dole da se odbranis)
#card212

Sharingan aktivan, primam 75 dmg od vatre
Genjutsu ima 550dmg 



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

#card432
Biram zemlju.
Koristim cancle tehniku.

#card98
Stvaram 400 hp štita i sa onim štitom koji imam ja imam 650 hp štita. Primam tvoj napad u potpunosti i ostalo mi je 150.  (-25 chakre 1 slot)

#card107
Stvaram mali zid kako bih se sakrio od tebe (ulažem 10 chakre i 1 slot). Kroz moju struktruru prolazi moj zemljani zmaj. Njegov demage je 800
#card102
Moj zmaj te prati i 200 demage je od čiste chakre. Još uvek imam vatru na terenu. (-25 chakre 1 slot)

Hatchiro gleda Sannin napad, nije hteo ovu tehniku koristiti od pocetka borbe jer bi mogao povrediti Sannu koji mu je bio dobar prijatelj, ali sada zna da nema vise izbora

-To je to, sad je dosta!-


Vadi svoj skriveni kunai iz rukava
#card338
A potom se zalece na Sannu sa 10dmg, pogadja ga napad i od Hatchira ostaju samo opanci
(predajem borbu, ovaj build je samo dosta slab, ni u cemu kontretno nije jak kako bih mogao time zapretiti, samo bismo oduzivali borbu bezveze)



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
gg bro

Bild i nije namenjen da se igra bez zabranjene, o tome ti mogu reci prethodni sparinzi sa Sannom. Jednostavno ga moras koristiti kako je namenjeno a ne na neki svoj nacin.
Da ne pricamo o tome sto ne znas da iskoristis efekte genjutsua kako bi povecao njegovu vrednost i dmg.