Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | K I R E I - restoran

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

K I R E I - restoran

K I R E I - restoran  Restaurant-Anime-Background-004

(u restoranu živi Kirei -kuća Kireia-)
-Mali restoran je otvoren od strane Uchiha porodice. Civilna porodica je ovo mjesto vodila i usavršavala i skoro su prenjeli svoj biznis. Meni sa receptima koji karakterišu ovaj region, usavršavan je i prenošen na svoju novu nadu mladog Kireia. Uz prijatnu i opuštenu atmosferu restoran pruža tople obroke koji ispunjuju čovjeka snagom i duševnim mirom.


Radni sati:
Pon-Pet 07:00 - 22:00
Subota 07:00 - 16:00
Nedelja - ne radimo

K I R E I - restoran  0dfc2c89e5424a156c81d860a121b6faf701e2e5
Ulazim u restoran sav opušten. 
Napokon ću da se malo opustim, 
i da zaboravim na moje probleme. 
Moram malo da se unormalim, 
ne mogu više da razmišaljam 
o mom planu. 
Moram to da pustim niz vodu. 
Sada treba da čekam mog druga. 
Kada sam našao slobodan sto reako sam.


Konobar jel mogu da naručim?
K I R E I - restoran  Images?q=tbn:ANd9GcTybakFv07uVN2rhUAhR59oCAgW5RU3VXUVhQPXSnl-Kg&s

Zanimljiva mušterija je posjetila restoran ove noći. Gotičarski momak u restoran sav sredjen u odjelu me je pozvao da ga uslužim. Brzo sam zategnuo pregaču oko struka i doletio do njegovog stola.

"Dobro veče šta bih ste htjeli?"


Upitah mladoga momka sa bezbroj puta već uvježbanom frazom.
Nisam mogao da ne pomislim duboko u sebi kako je on baš našao jesti 20 minuta prije zatvaranja.
Šta je tu je, barem šemsine pjesme me održavaju u životu kroz kasne sate.

Čuvši kako me je 
ljubazno uslužio ovaj 
konobar. 
U meni se probudila želja
da ga počastim. 
Da li bih mogao da znam vaše cenjeno ime.
Vidim da ste jako ljubazni.
Da li bi ste bili voljni da sednete sa
mnom i da jedete.
K I R E I - restoran  Tumblr_nvnqebji671uddo14o1_500 
Rekao sam konobaru. 
Usput je vreme da naručim 
pomislio sam. 
Hteo bih porciju telećih
rebaraca.
Ako nije problem.
I hteo bih čašu crvenog vina.
K I R E I - restoran  HD-wallpaper-ulquiorra-bleach-death-anime-green-manga-hollow-bad

Ne vjerujem....
Ovo je prvi put u mojoj karijeri da me neko nudi da čalobrcnemo zajedno na njegov račun u mom restoranu.
Nisam mogao doći sebi prvih par sekundi ali kad sam registrovao da mi persira sa poštovanjem nisam znao kako da se ponašam oko ovog lika.


Da me nije pomješao sa nekim?
Ne zavisno neću odbiti ovu ponudu.

"Drago mi je ja sam Kirei restoran je dobio ime po meni.
Hvala vam na časti, i nema potrebe da mi persirate.
Odoh onda da spremim naše jelo toliko sebi mogu dopustiti večeras.
Vraćam se za par minuta."

Posle nekog vremena provedenog trazeći ovaj restoran,konačno sam ga našao i ušao unutra malo besan jer me je Aburo ostavio da se sam snalazim.

Kada sam ušao video sam ga kako sedi za šankom te sam krenuo ka njemu ljutito koračajući.Dolazim do njega i lagano ga udaram u glavu pa sedam pored njega.

Ej bre Aburo,sto si me ostavio da trazim ovaj restoran pola dana.

Nakon što sam stigao ugledao sam jednog šinobija veće i grublje građe "Dobar dan mogu li da sednem ja sam Hugomecu" pitao sam ga kako bi se možda sprijatiljio sa njim i došao do još jednog saveznika u selu. *Hugomecu je stajao i čekao odgovor nepoznatog šinobija*

Vikajući na Abura pirašao nam je jedan meni nepoznat shinobi koji reče da se zove Hugomecu.Pogledao sam njegovu gradju tela i nije mi izgledao nesto jak.Ipak netreba suditi knjizi po koricama.

Naravno,mozes da sedneš.Inače ja sam Matsuda drago mi je.

Nkon što sam se upoznao sa njim i nakon što sam seo pored njegao odlučio sam da upitam za klan "Matsuda koji si klan?" pa izgleda da je na pomolu jedno novo prijateljstvo *Nakon što je Hugomecu se i počeo razgovor sa Matsudom odlučio je da ipak nejede ništa već da iskoristi ovu priliku da upozna nove ljude*

Okretavši se ka Hugomecu,zaboravljam da sam ljut na Abura jer sam bio znatiželjan da se malo upoznam sa Hugomecuom.

Ja sam potomak hyuga klana,jednog od najjačih klanova u borbi prsa u prsa.

Tako govoreći Hugomecu setio sam se da jos nisam nista poručio te sam malo i ogladneo.

Konobar,mogu li da naručim?Nego iz kog si ti klana?

Nakon što mi je rekao koji je klan setio sam se svog polubrata "Ja sam Šoton klan" pa da li ću moći da se sprijateljim sa njim a da ga nepitam da li zna mog polubrata videćemo šta će da se desi i koliko će dugo uspeti da održim svoju doslednost i svoje moralne vrednosti.

Pogledavši na sat primetio sam da je postalo bas kasno pa sam odlučio da odem odavde,a i onako me je glad prošla.Razmišljao sam da pitam Hugomecua da odemo negde drugde jer ce ovo mesto skoro da se zatvori.

Abura nisam zeleo da vodim sa nama jer bi bilo nepristojno jer je već poručio sebi obrok.

Hugomecu hoćes da odemo do mene ili mozda u neki drugi kafić?

Izgleda da sam uspeo da se sprijateljim "Uredu može"
odlučio sam da budem bolji prema ovom novom hyugi neželim da ga napustim kao svog brata,moram da postanem jeači i toću moći jedino ako se družim sa jačima od sebe a po onome što vidim ovaj je jači od mene tako da ću da vidim da nešto naučim od njega.

Pa ja sam za to da idemo do nekog kafića da malo popijemo nesto žestoko.

Govorio sam to Hugomecu dok sam krenuo da skupljam svoje stvari i čekam njegov odgovor.Pogledao sam u Abura posle nekog vremena,a on bas i nije obraćao paznju na nas.Krenuli smo da izlazimo...

Čekajuči jelo video sam Matsudu
sa nekim nepoznatim ninjom. 
Video sam da se sprdmaju da idu
pa sam uslučio da ih malo
sprečim. 
Matsuda i ti 
nepoznati ninjo. 
Ostanite još malo ima
mesta kod mene za stolom. 
Ako hoćete da sednemo svi zajedno. 
Matsuda tebe sam već pozvao
koliko se sećam. 
Rekao sam ovo dok sam bio 
kod njihovog stola. 

Nakon što nas je zaustavio neki nepoznati šinobi po njegovim rečima uvideo sam da je po njegovim rečima poznavao Matsudu pa sam ostavio njih dvoicu u ovom restoranu a ja sam se zaputio ka svojoj kući "Matsuda nađimo se sutra u dojou Bakjucua" rekao sam pre nego što sam izašao iz restorana *Hugomecu je izašao iz restorana i zaputio se kući*

Nakon što me je 
nepoznati ninja odbio
odlučio sam da se vratim
za moj sto i da čekam 
rebarca. 
Ponadao sam se da 
će biti jako ukusna. 
Imam osećaj da je Kirei jako 
talentovan kuvar. 
Mislim restoran nije za džabe 
dobio ime Kirei. 
Pokazao sam rukum 
Matsudi da sedne kod mene. 

U kuhinji borba intenzivnija od shinobi obračuna je mirise širila kroz restoran.
Aburov izbor jela je bio neobičan za ove krajeve, ali to je Kirei shvatio kao izazov za svoje vještine. Para i začini su letjeli na sve strane kroz nju su 2 crvena oka nevjerovatnom brzinom zapažala svaku promjenu u tavi.

Kroz ovaj period nož je nezapaživom tehnikom prolazio kroz rebra i skidao ih u male komade za tanjir koji je Aburo naručio. Nakon toga je pripremio ostali escajk zajedno sa vinom i prezentovao ga na tacni kako je naučen. Pri izlazku iz kuhinje je ugledao crvenokosog mladića kako izlazi, medjutim već je bilo kasno pa ga nije zaustavljao. Prvo je pred bljedog momka stavio njegovu porudjbu.


K I R E I - restoran  Pngtree-gourmet-braised-pork-ribs-hand-drawn-element-removebg-preview

"Rebarca sa crvenim vinom kao što je naručeno, prijatno."
"Nadam se da vam je po ukusu, ako ima kakvih primjedbi ne ustručavajte se izjaviti ih."

Ostavši sa Aburom u restoranu,odlučio sam da bih mogao i ja nesto pojesti kad sam već tu,a i pritom on časti tako da se nebih trebao ustručavati.

Izvinite,mozete li mi doneti pirinač sa svinjetinom?

Miris Aburovog jela me je mamio,pa kada sam ga pogledao izgledao je preukusno,zatim sam pogledao u mladog kuvara koji je napravio ovo izvrsno jelo.Izgledao mi je baš talentovan za njegove godine.

Jedva čekam da vidim kako će napraviti moje naručeno jelo.

Rebarca su izlegledala 
fenomenalno voda mi 
je krenula na usta kad sam 
video njihovu lepotu. 
Rebaraca izgledaju fenomenalno Kirei,
ne bih drugačije poželeo da se spreme.
Svaka vam čast.
Ja ne mogu da opišem rečima lepotu
vašeg jela.
Da li bi ste bili ljubazni i pridružili nam se gospodine
Kirei?
Želeo bih da vas bolje upoznam.
K I R E I - restoran  ?imw=5000&imh=5000&ima=fit&impolicy=Letterbox&imcolor=%23000000&letterbox=false
Uzeo sam jedan zalogaj i 
ostao u čudu ukusa. 
Moja nepca nisu nikada osetila 
ništa lepše. 
K I R E I - restoran  Cut-me-down-photo-u2?auto=format&q=60&fit=crop&fm=pjpg&dpr=2&w=375

Momci iz sela vodopada su inače bili ljubitelji mesa, zato me nije začudilo kad je momak koji se činio kao prijatelj od bljedoga naručio upravo to. Brzinski sam rekao momku da stiže i pritom počeo sa pripremama. U svome elementu sam prirpemao meso za proces mariniranja koji ga je čekao sa svoje druge strane rižu je sapirao i pripremao kao podlogu za meso.

Ubrzo nakon komplikovanih procesa meso je ležalo na pirinču prekrivenom u sosu sa blagom aromom koja se puštala niz paru iz činije. Još jedan sos je stojao sa strane u malom tanjiriću pored. Iz kuhinje je sa umjerenim koracima dostavio jelo pred mladića sa odredjenom mjerom ponosa u svoje jelo.


K I R E I - restoran  Snimak-ekrana-2024-04-06-162951-removebg-preview

"Prijatno, izvinjavam se za čekanje."
"Ovo jelo zovem katsudon, izgled zna da zavara pa da vam javim unaprijed da se pirinač nalazi ispod sosa."

Jelo je stiglo i izgledalo je ukusno,a tek miris je bio bozanstven jedva sam čekao da probam ovo na izgled sočno meso i pirinač prekriven sosom od mesa.Da bih mogao da jedem ovo vrhunsko jelo,skinuo sam svoju cenjenu masku.

K I R E I - restoran  Whats-behind-killer-mask-v0-pprxbfmctgga1

Skinuvši masku nasmejao sam se i zahvalio se kuvaru na ovom jelu pa sam krenuo da jedem.Prvi zalogaj jela je ispunjavao moja nepca sa neprocenjivim ukusom,meso se topilo u ustima,dok je pirinač dopunjavao ukus mesa.

Kuvaru,nemam reči za ovo jelo.Vaše kuvanje je na vrhunskom nivou.

Čuvši pohvale na koje nije navikao sa svoga starog radnog mjesta, ostavit u čudu ovako ne iskusan i mlad nije znao kako da odgovori. Jedino u što je bio siguran je da blijedunjavi ima neke loše namjere sa njim. Njegov način govora i akcije otkako je ušao u restoran, podsjećale su na momke koji se udvaraju curama.

Iz tog razloga Kirei mu nije htio prići na manje od dva metra. Sa druge strane čovjek sa plavom kosom koji je na imao vječni osmjeh na svome licu prekrivenog bandažama, iako čudan je izgledao iskreno zahvalan. Radoznalica me hvatala šta je ispod tih bandaža da je većina glave umotana.

K I R E I - restoran  Adf1b1c3ebe507d7e49379a9b1b7b0e5
"Drago mi je da vam su se moja jela toliko svidjela. "
"Slobodno dodjite kad god poželite mogao bih da se naviknem na vaše pohvale."
"Usput spomenite ovo mjesto ostalima što više mušterija to bolje po mene."

To je rekao iako nije imao posebnu želju da opet vidi momka koji mu se nemilosrdno udvara.

Zahvalivši se kuvaru i čuvši koliko mu je drago što smo ga Aburo i ja toliko hvalili,odlučio sam da bi bilo vreme da polako krenem svojoj kući jer ipak je dosta kasno,a i kuvar je sigurno dosta umoran od spremanja ovako divnih jela.

Aburo idem ja polako.Kuvare,hvala jos jednom za ovo izvrsno jelo Aburo časti.

I tako skupljavši svoje stvari i pozdravljajući se sa kuvarom i Aburom,krenuo sam da izlazim iz restorana.Izašao sam i setio se da mi je Hugomecu rekao da bih mogao doći do njegovog dojoa te sam mogao mozda prošetati do njega.

Kada sam pojeo 
svoja rebarca 
ustao sam i platio Kireiu. 
Video sam kako me Kirei posmatra
jako čudno. 
Ali nema veze. 
Uzeo sam svoj kaput i izašao iz 
restorana uz reči 
Kirei nadam se da će mo nekada
ozbiljno da poričamo.
Otvario sam vrata
i zaputio sam se mojoj kući.

Dolazim na meni već jako
pozanto mesto. 
Bio sam jako gladan i imao sam nešto para. 
Seo sam na prvi prazan sto i čekao konobara. 
Čekajući Kireia počeo sam da razmišljam 
kako da napustim selo. 
Trebao sam možda otići kod mog 
druga Hatchira, ali to ću tek 
kad pojedem. 
Našao sam neke novine na stolu 
do mene uzeo sam ih i počeo da čitam.

Smoren premoren sam došao iza restorana i vješta i tiho uletio u kupatilo da se osvježim i saperem svu prljavštinu sa sebe. Starci su već otvorili restoran i vidjeo sam što mi se učinilo kao mušterija. Nakon što sam se osvježio sakrio sam mač sa svojim klonom da ga očisti i posveti mu pažnje koju zaslužuje.

Izašao sam da uručim  gosta poušavajući da prikrijem svoj umor od višesatnog istraživanja. Tada sam saznao da je onaj isti momak od prije ovdje. Ponadao sam se da nije ovdje da me pokuša muvati jer stvarno nisam u to.

"Dobar dan šta mogu da vam donesem?"

Bilo je i vreme da opet vidim 
Kireia. 
Mislim da me je on već zaboravio. 
Tako da ću morati drugačije 
da mu se obratim jer me je ranije
nazvao južnjakom. 
Dobar dan ja bih hteo jednu
porciju telećih rebarca.
I trebao bih nešto da te pitam.
Imam jedan problem koji mi ti možeš
pomoći da rešim.
Rekao sam ovo 
Kireiu da malo poravim naš 
prvi susret. 
Mislim da sam malo previše 
pretarao. 

Kiyoshij je nesto htio da siluje neke bandite ali nije imao vremena za to pa je odlucio da dodje malo u restoran koji je bio blizu njegove kuce, kada je dosao vidio je nekog covjeka kako sjedi i radnika kako ga posluzuje tako da je kao glavni bata doso do tog stola i samo sjeo za njeg.
"Dobar dan ja sam Kiyoshi, sjescu ovdje na kratko. Daj te meni jedan sake."

Video sam jako poznatog 
ninju koji seda pored mene. 
Zagledao sam ga da vidim da li 
je onaj koji sam milslio da jeste. 
Dobar dan.
Da li se poznajemo?
Izgledaš mi mnogo poznato.
Jesi ti bio onaj što mi je dao sake
kad sam upao u reku.
Kirei kad doneseš piće sšćeš sa nama.
 

Zanimljiv lik koji je zasjeo kao da je izgradio ovaj restoran, otišao sam da mu uručim njegov alkohol i isto jelo od prije mladiću koji je sumljiv. Izlazeći iz kuhinje na tacni sam držao jelo i piće koje su momci zatražili.
Sake je bilo tradicionalno piće koje se često pilo u selu vodopada.

Postavljajući im jelo i piće opasnom huliganu zasjeo sam za bar stolicu koja se nalazila za šankom.

"Uživajte, ako šta zatreba ne susdržavajte se reći."

Kiyoshi kad je sjeo za stol i nsruci osvoj dragocijeni sake covjel koji je sjedi oza tim stolom je rekao da su se negdje vidjeli i da mu je Kiyoshi dao sake, Kiyoshi nije znao o cemu ovaj proca tako da je samo reako neznam o cemu pricas.
"Treba jos nesto, daj mi citavu bocu sakea malo je ovo."

Video sam moja rebaraca. 
Pala mi je ideja na pamet da konačno 
pozovem Kireia da nam se pridruži. 
Mnogo mi je nešto ovaj  nepoznati lik 
sumnjiv. 
Nešto u vezi njega nije baš uredu. 
Imam neki čudan osećaj. 
Kirei dođi uzmi nešto popiji na moj račun.
Opusti se malo.
Radiš ovde jako duge smene.
Treba malo da napraviš odmor.
Rekao sam ovo 
gledajući u neznanog ninju. 
Pogledao sam u Kireia koji 
je išao po još jednu bocu sakea. 
Biće ovo duga noć pomeslio sam.

Očigledno je da ovaj mali gospodar nije bio zadovoljan sa količinom alkohola koju sam donjeo tako da bih uslišio njegove molitve. Čuvši rječi bljedoga nisam znao kako da odgovorim, ali kako nema trenutno drugog posla odlučio sam sjesti i čuti šta jedan prosječan ninja sela radi u svoje vrjeme.

"Recite mi šta vi radite u vašoj profesiji, radoznao sam kako ne vidim puno šta u zidovimo ovoga malog restorana."

Kiyoshi kada je uzeo guc sake mu se bas svidio tako da je odlucio da ce dolaziti ovdje cesto samo zbog sakea vjerovatn oje i hrana dobra ali je Kiyoshiju bitniji sake, do kje sjedio sjetio se misije koju mu je Sanna zadao tako da je odlucio da kaze to covjeku koji sjedi ovdje zvani Aburo.
"Da li si ti covjek poznatihi kao Aburo, jer ako jesi moras poci sa mnom ako zelis da budes dio necega bitnog."

Čou sam reči mladog ninje i pogledao u 
Kireia. 
Ja ću ovo da prihvatim pomislio sam. 
Ali moram da malo pokrenem i Kireia. 
Jer imam sumnju da je ovo 
moja davna greška kod 
starog kagea. 
Moraću da pođem sve jedno. 
Jer ako je to u pitanju ja moram
da se součim sa poseldicama. 
Da jasam Aburo Uzumaki unuk C. Uzumakija.
Ponosno ti se predstavljam.
Moraš mi reći šta tražiš od mene.
Jer ja već dugo razmišljam o ovako nekoj stvari.
Bilo bi dobro da te bolje upoznam.
Samo mi se moraš predstaviti.
Ko si ti?
Kirei ideš i ti da znaš.
Imaš izuzetne veštine i šteta bi bilo
ne iskoristiti ih.

Slušajući kako me je huligan izignorisao umalo sam prsnuo krvni sud na čelu. Da je moj mač tu rekao bih mu par stvari, ali ne smijem praviti probleme u restoranu ako želim još malo da poživim na ovoj zemlji. Medjutim konverzacija izmedju njega i Abura me je duboko intrigirala. Zatim bljedunjavi me pozvao da im se pridružim na trenutak sam pretrnuo, po njegovim rječima pomislio da zna moju tajnu.

"Ček ček o čemu ovdje pričamo,ne mogu tako lako da ostavim sve ovdje iza sebe."

Hmm kakvu tajnu da si shinobi.
To već odvano znam.
Onaj put kada si mi pravio rebarca znao
sam da si shinobi.
Jer to je recept koji samo majstori
ninjutsua znaju.
Ako misliš da tvoja mala tajna bude
sigurna.
Poćićeš sa nama.
Jer u suprotnom svi će da čuju.
[[/color]Reako sam ovo 
Kireiu zvršavajući moj tanjir. 
Vreme je da se odluči. 
Svako ima svoju sudbinu.
Moram da se pritajim. 
Jer ako je razlog ono što 
mislim da jeste ubiću Kireia 
ali ću spasiti sebe ponovo. 
Moram da se nosim sa još većim grehom.



Aburo Uzumaki
Kiyoshi dok je pricao sa ovim ljudima shavtio je da su mozda malo bogaljasti ali Sanna je rekao da dpvedem Abura d o njega i kraj, tako da je odlucio da krene da sere nesto deseto sto nema nikakve veze s ovim ali ce raditi.
"Pa gledaj ja sam ti glavni bata kojeg ne zelis kao neprijatelja, i idemo na misticno mjesto gdje se moze naci veliko blago koje je neki covjek ostavio tu da ga neko uzme tako da zelimo da idemo tamo. I ti si meni i mom prijayelju potreban da uzmemo to blago, a i zelimo da idemo iz sela jer mislimo da je u opasnosti."

Čuo sam reči koje je izgovorio 
nepoznati baja. 
Nisam ništa hteo da odgovorim samo
sam kilmnuo glavom. 
Nisam hteoo da se sekiram 
oko bespotrebnih misli. 
Vreme je da se promenim. 
Nepoznati ninjo i Kirei sad ću ja
treba samo nešto da obavim.
Moram samo nešto da uradim brzinski.
Vratiću se ovde.
Ovo mi je trenutno preče.
Vraćam se brzo.

Huligan je nas primamio sa obećanjima o nekom blagu, nisam mogao da ne pomislim da postaju sve češća u svjetu. Medjutim ako me prvi razlog nije dovoljno namamio drugi me je zacementirao ako je selo u nevolji nemam puno izbora kad se moji na njega oslanjaju. Sva šaljivost je iz mene izlapila i sa ozbiljnijim pogledom sam odlučio da saznam više o situaciji.

"Reci mi više na putu vani."

Skinuvši cekelju signalirao sam svome klonu da pripremi mač.



Hronično Brži
Vratio sam se kad sam video 
da s su se Kirei i nepoznati nija spremili da odu. 
Dao sam pare Kirieu. 
Mislim da je vreme da krenemo.
Kirei da li si spreman.
I ti nepozati ninjo raci nam više o celom
planu.
Reako sam ovo spremajući 
se da krenemo ka nepoznatoj lokaciji. 
Živo me je zanimalo
šta će se desiti. 
Imao sam jako dobar predosećaj. 
Ovo će biti odličan početak avanture.
Mnogo mi se svidelo sad što imam
jedan deo mog kalana koji ću
uvek da nosim sa sobom.
Napokon imam priliku da nosim masku.
 

Kiyoshi vise nezna sta da radi ovr ninje ga odugovlace i vise mu je dopizdilo pa je polako poceo da misli da su ovi retardi ilje mozda nesto do njega ali vjerovatno bije jer je ocito da ovi ljudi nemaju dvoje mozda celije u glavi, rekao im je nesto da se pozure itak oto da samo vise krenu sa njim, tako da nakon sto im je rekao svoje krenuli su ka kapiji.
"Kao prvo zovem se Kiyoshi zapamti tr to, a kao drugo ako zelite mnogo blaga i zastitu od svih opasnosti koje vam prete podji te sambom i nemoj te se plasiti posto ste muskarci."

Kisame je stigao napokon u ovaj restoran bio je vrlo gladan kada je usao rekao je Zdravo i sjeo. Gledao je malo meni i razmišljao sta bi mogao da pojede za rucak . Odlucio je da je najbolje da uzme ramen kada je konobar dosao rekao je Zdravo ja cu ramen. Hrana je stigla Kisame ju je pojeo i bila je odlična.