Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | City Hall

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

City Hall

City Hall Latest?cb=20150929103641

Hol čuvenog gradskog zamka. Ogromna prostorija podržana desetinama mermernih stubova predstavlja ulaz u jednu od mnogih institucija koji se kriju ovde: Sud, Zatvor, Kancelarije, itd. Ulaz u hol je dozvoljen svakome, ali u ostale institucije samo odabranima sa autoritetom i sa posebnom pozivnicom.

Sa ološem na ramenu stigao je ispred gradske uprave iliti zamka. Nedavno je odavde i izašao, možda ga i koja persona prepozna. Položio je ovog malog na pod te zovnuo pešadiju da izvide situaciju. Objasnio sam im šta i kako, svedoci su tu i tu i to je uglavnom bila čitava procedura. Ubrzo sam se našao nazad na ulicama, gde sam nastavio ka svojoj kući.

Broj reči: 74

Završili su posao oko prijavljivanja, a onda nastavili dalje kroz gradski zamak. Prostorije su bile ogromne i previše kičaste za njegov ukus. Dok su koračali setio se da ima nekih stvari da proda Jotarou.

"Imam štit koji mi ne treba. Daću ti ga za upola cene, ako oćeš."

Izvadio je štit i nakon transakcije novca predao ga Jotarou.

#card811

Nakon njegove prijave za Keon Rimora, Ichigo je odlucio da mu proda jedan valjani stit. Video je da taj stit dosta skup na pijaci, te da ga kupi upola cene ce mu zaista dobro doci. Izvadio je 15k dao mu, i uzeo stit bio je zadovoljan ovom trgovinom.