Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Genbu vs Sanna

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Genbu vs Sanna

Deo naseg ultra gig chad treninga. Genbu hoce da me premlati jer mu ne znam ime. Koristimo SVE STO IMAMO

Bacamo kocku da vidimo ko igra prvi

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Genbu vs Sanna #world50

Bacam kocku

The member 'Genbu Urahara' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Genbu vs Sanna #world47


Pasivne :


Uvek je lepo boriti se sa ljudima koji su jaki.

#card432
Biram vatru.
#card71
Ulažem dodatnih 50 chakre u ovu tehniku. (-95 chakre 1 slot)
Sada kada su svi moji napadi za 100 demage jači i koriste jedan slot manje, napadam te sledećom kombinacijom.
#card66
Prvo te gadjam vatrenom loptom koja ide ka tebi i pali sve pred sobom. Ova vatrena lopta ima 500 demage,a (-25 chakre 1 slot)  
Posle vatrene kugle ispaljujem ogromni talas vatre na tebe. U ovaj talas ulažem 40 chakre (tj. 35) i demage moje tehnike je 500.
#card57

Ostalo mi je još pet slotova ali ne želim ništa da uradim. Napominjem da sada na terenu gori 75 MOJE VATRE.

#card1435 #card1427
500def

Menjam tip kristala u saphire dok stvaram kristalni zid koji me stiti od svih tvojih napada.(-35ch)
#card95
Stvaram klona od zemlje
#card73
#card102
Onda stvaram vatrenog zmaja kojeg kombinujem sa zemljanim zmajem. Steta je 1200dmg 240zag

Vatra na terenu gori 25


hp1000-75=925
en1000
ch865


Nažalost, ova dva zmaja ne možeš kombinovati jer jedan pada sa neba a drugi ide od tebe ka meni. I demage jednog zmaja je 600 a drugog 500.

#card432
U ovom potezu biram zemlju.

#card92
Stvaram strukturu iznad moje glave koja me brani od tvog zmaja koji pada sa neba. Struktura je uništena. (-25 chakre 1 slot)

#card103
tvog drugog zmaja blokiram ovim zemljanim zidom. (25 chakre i 1 slot).
Pomeram se od zida i napadam te sledećim napadom.

#card60
Gadjam te svojim vatrenim metkom, vatreni metak topi tvoju shoton strukturu i ima 700 demage,a.

Vatra koja sada gori na terenu je 100.

Ulazim u zemlju da izbegnem tvoj napad
#card110
Onda izlazim iz zemlje i oblikujem teren da ti ugasim svu vatru
#card113
#card66 #card74
Na kraju te napadam pojacanom vatrenom loptom 700dmg
Vatra gori 50dmg


865-120=745

hp325
en400
ch745



Šalješ ogromnu vatrenu kuglu na mene ali kako ja stojim jako blizu svog zemljanog zida, ja se samo skrivam iza svog zida koji nije uništen u prošlom potezu. Ovaj zid potpuno blokira tvoj napad ali ne blokira  vatru koja gori.

#card432
Biram vatru.

#card114  (-25 chakre 2 slota)
Letim visoko u vazduh kako bih izbegao vatru koja gori na terenu (na dalje). Ovo mi daje bolju preglednost terena.

Sada kada te bolje vidim koristim ovu tehniku.
#card73  
Demage moje tehnike je 700 (-55 chakre i 1 slot).

Na terenu ponovo gori 25 moje vatre


#card77 #card58 #card59
Upijam vatru i napadam te eksplozivnom vatrenom loptom.
750dmg (zbog upijene vatre i 100 preciznosti)

Formiram vatreni prsten koji mi pojačava štetu od upijanja vatre za 200. Upijam 75 svoje vatre i napadam te eksplozivnom vatrenom loptom koja je ojačana vatrenim prstenom, efektom, preciznošću i upijenom vatrom.
Onda resetujem Great Dragon Flame regeneracijom vatre i bacam otrovni dim zbog kog gubiš hp.
#card67
#card70
Sada na terenu gori 75 vatre.

400+200+50+100=775dmg

hp325-25=300
en400
ch745-110=635


Ja letim tako da sam izvan dometa tvoje vatre i tvog dima. Dim nažalost nema ključnu reč masivno i na kartici ne piše preko celog terena, što znači da dim stvaraš samo oko sebe (baš kao u anime,u). Svojim letenjem sam onda izbegao 75 vatre i otrovni dim.

#card432
Biram zemlju

Tvoj eksplozivni metak koji ide na mene izbegavam ovako:
#card66 (-25 chakre i 1 slot)
Sudaram tvoj metak sa ogromnom vatrenom kuglom (koja je imala cd 2, koja sada ima 200 demage,a više jer je već jednom upotrebljena i ima 100 demage,a više od fire hurricane).
Na mene ide samo 50 demage koji se poništavaju jer od silnog koriščenja tehnika zemlje ja imam onih 100 hp štita od pasivne.

#card105
Prvo miniram polje oko tebe i ulažem 25 chakre (max) (-20 chakre i 1 slot)
A zatim ispod tebe aktiviram ovu tehniku.
#card99
Dakle, onoga trenutka kada budeš probao da izbegneš tehniku broj 2 šiljci će se aktivirati i probosti te. Demage šiljaka je 500 a demage druge tehnike 400

Naterenu gori 50 vatre, a ja sam u ovom potezu potrošio 3 od 7 slotova.

#card114
Letim visoko da izbegnem tvoj napad zemljane eksplozije kao i šiljke na terenu i tvoju vatru koja gori.
#card71
#card69
Onda stvaram vatreni vrtlog koji pojacava stetu moj vatrenog zmaja kojim te napadam.
100 vatre
700dmg

hp300
en400
ch635-100=535


#card432
Biram vatru

Malo sam ja zajebao računicu, u stvari na terenu gori 125 vatre. Ti i ja smo u vazduhu i ti šalješ zmaja na mene koji ima 800 demage (zaboravio si da uračunaš svoju preciznost)

#card58
Upijam 125 svoje vatre i radim sledeću tehniku
#card80
(-45 chakre i 3 slota).
Demage moje tehnike je 1250. Moj napad se sudara sa tvojim i gubi 800 štete. Na tebe ide 450 demage,a vatre.
Pošto sam upio vatru u sebi i iskoristio sam je, mogu da iskoristim sledeći napad.
#card76
Na tebe ide 850 demage ali zbog pasivne moći ove tehnike ova tehnika ima 500 zagarantovanog od razornosti. (-95 i 3 slota)
Na kraju potrošio sam 6 slotova i na terenu gori 50 vatre.