Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Evidencija prolaza

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Evidencija prolaza


Po novim zakonima sela Vodopada, selo je otvoreno za sve ali  život u selu nije. Po naredjenju drugog Takikage Hatchira Hyuuge donesen je sledeći zakon u selu: "- Život u selu: možete živeti u selu i da niste deo vojne organizacije koja pripada selu (tj. da niste plavi). Svi ljudi su dobrodošli u naše selo ali kako selo trpi razne troškove neophodno je platiti vaš život u selu. Da biste bili živeli 15 dana u selu morate platiti 30 000 ili ako želite biti u selu mesec dana morate platiti 60 000. Evo kako to radite: Idite u temu "Kapije i granice" i tamo u temi "Evidencija prolaza" postate da želite da živite u selu i koliko. Od ovog plaćanja su izuzeti samo članovi sela (dakle, plavi ljudi) i početnici kao i genini do 60 lv. -"

*
Samo za nindže sela :

Kako treba da izgleda interakcija sa čuvarima :


*Kapije sela su trenutno ZATVORENE za svakoga ko ne plati, tako da ne možete tek samo tako pisati u temi kapije. Ako to uradite računaće se kao da ste probali da se ušunjate u selo i onda ćete se boriti sa čuvarima
OVA EVIDENCIJA JE U STVARI INTERAKCIJA KOJA SE DEŠAVA NA KAPIJI I KOJA JE DOBRO ČUVANA.


Trenutnu kapiju sela čuvaju Gembo Urahara i Fumetsu Uzumaki sa njima ovu kapiju čuvaju i dva specijalna jonina (2 teninna) jer ovo selo poseduje specijalnu karticu sela Village wall Level 1.

Dolazeci sam video dosta ljudi koji su gledali sta se desava progurao sam se izmedju gomile i video pismo te sam ga procitao.Proslo je nekih 10 minuta citanja i da razume gledajuci u to je bio malo nervozan jer ima dovoljno ryo za preziveti ali ako nista ne radi ode sve u vodu.Razmisljajuci da bude deo org da pomaze i da radi misije da budem ninja sela onako i da pomognem.Ali prvo trebam pitati Kage-a okrece se i krenuo je ka kage zgradi.

Kao čuvar kapije je morao da pažljivo posmatra i odlučuje ko će proći unutra a ko neće. Za sada koliko je mogao primetiti nije imao nikakvih problema kada su u pitanju ulazi u selo. Tako se zadesilo da je jedan shinobi koji nije bio član sela hteo ući pod uslovom da plati ulaz, što je i bilo učinjeno. Zbog isplate je dobio dopuštenje da uđe u selo i produži dalje.

Stigavši na svoje radno mesto odlučio sam da proverim da je neko od pomenutih šefova tu kako bi me bolje uputili na to šta ja konkretno moram da radim na svom poslu,međutim pošto trenutno nije bilo nikog tu  odlučio sam da sednem na jednu obližnju stolicu i sačekam svoje  šefove i razmislim još malo o onome što sam uradio.

Ostavši ovde dok sam čekao moje nadređene razmišljao sam o onome što sam uradio ipak bilo je enophodno kako bi išta zaradio *Hugomecu nastavivši da čeka svoje šefove počeo je da razgleda kućicu u kojoj je smešten* ovo je solidno mesto šteta što nemogu odmah da počnem da radim već moram da čekam šefove al nema veze strpljiv sam *Dok je Hugomecu čekao svoje šefove nastavljao je da razmišlja o tome kako će da se uklopi u ovo.*

Dosada me polako obuzima dok sedim na stolici i čekam. Ustajem da malo prošetam, jer su mi noge počele da trnu. Vadim svoj mač i pažljivo ga glancajući svojim odelom, čistim svaki delić kako bi bio spreman za svaku priliku.Nakon što sam dovoljno izglancao svoj mač vratio sam isti na mesto odakle sam ga izvukao i nastavljam da čekam šefove dok šetam.

Dok sam stajao tamo, osećaj nostalgične topline preplavio me je, ali istovremeno me je podsetio na tamnu prošlost koju sam davno odbacio kao mačevalac. Setio sam se trenutaka bola, gubitka i odluka koje su oblikovale moj put. Iako je to bilo teško sećanje, shvatio sam da je deo mene i da je oblikovao čoveka kakav sam danas.

Svestan trenutka, brzo sam se vratio u realnost, vrativši mac na svoje mesto u kaputu. Međutim, dok sam pogledom tražio sefove, primetio sam da ih nema na vidiku. Čekanje se nastavljalo, a nervoza je postajala sve prisutnija, jer nisam bio previše strpljiv...

Previse postajem nestrpljiv. Moram da čekam, ali nemam strpljenja. Izvadio sam masku na kojoj sam radio već par dana. Napravljena je od shoton kristala i crvena je poput moje kose. Maska odražava moj zaštitnički duh i agresivnu prirodu, prema svakom ko pokusava da napadne mene i moje voljene...

Odlučujem da iskoristim vreme čekanja da se testiram. Prvo, proveravam brzinu, a zatim se fokusiram na sve ostale veštine. Isprobavam svoju spretnost i snagu, izvodeći brze poteze i vežbe, pazio sam na svoju masku da je ne ostetim dok spretno ispred kuce iz koje sam izasao radim sopstveni test jer ovo je postalo previse dugo...

Dan je bio dosadan i ništa posebno se nije dešavalo. Stajao je nedaleko od kapije i posmatrao. Odjednom je video nekog kako se mota kod kapije i odlučio je da mu priđe. Primetio je da je vežbao i testirao svoje veštine. Prišao mu je i reko.

Pogrešno mesto si izabrao da treniraš.

Prestao sam sa treningom nakon što mi je prišao jedan šinobi "Dobar dan znam da sam odabrao pogrešno mesto za trening ali mi je postajalo dosadno dok sam čekao svoje šefove" pitam se da li je ovo jedan od njih "Da li ti možda radiš ovde?" iako možda zvučim glupo ovo mi možda pomogne da u donošenju moje naredne odluke.

Na njegove reči se odmah uspravio i prestao je sa svojim treningom. Nadao se da neće biti nikakvih problema i da će razgovor teći normalno, pogotovo kada je on jedan od čuvara kapije koji mora da obraća pažnju na ovu okolinu.

Da. - ogovorio je kratko - Nešto ti treba?

Dobro je izgleda da jedan od njih naišao "Ja sam novi radnik na ovim kapijama rečeno mi je da ovde čekam šefove po imenu Genbu i Fumetsu i da bi oni trebalo da mi kažu šta da radim" nadam se da je on jedan od te dvoice koji su mi šefovi inače ako nisu onda sam žestoko nadrljao zato što u ovom trenutku neznam šta da radim.

Izgleda da je došlo pojačanje u redovima čuvara kapije. Još jedan član sela je dobio zadatak da čuva kapiju pored njega i Fumetsua. Pošto po njegovim rečima nije znao šta da radi, on ga je posavetovao o čemu treba da vodi računa.


Bitno je da otvoriš četvoro očiju i da pratiš ko ulazi i ko izlazi, koga puštaš i koga ne puštaš da uđe u selo.

Po njegovim rečima izgleda da je on jedan od one dvoice koji treba da mi budu šefovi ali pošto neće prvi da se pretstavi onda ću morati ja "Hvala na savitima gospodine nadam se da ću vam biti od koristi,zovem se Hugomecu" pa ko si ti od one dvoice koi treba da mi budu šefovi.

Nakon njihovog kratkog razgovora shvatio je da se nije predstavio. Više se vodio time da mu objasni šta ovaj posao zahteva da je i zaboravio da se predstavi. Kada je saznao da se njegov sagovornik zove Hugometsu on onda reče svoje ime.

Ja sam Genbu. Drugi koji sa mnom radi je Fumetsu. Nadam se dobroj saradnji.

Nakon što sam čuo njegovo ime shvatio sam da je to moj šef ali se nisam uzbudio kako bi ostao dosledan svom poslu
"Razumem šefe,od mene možeš da očekuješ dobru saradnju i odličnu pomoć ako mi dozvolite da odem na radno mesto kako bi odpočeo sa svojom dužnosti odnosno da uđem u ovu zgradu poško koliko sam shvatio ovo je moje radno mesto a kod vas su ključevi" čekajući da odključa razmišljao sam o svojoj sudbini koja bi mogla da mi se zadesi ovde u selu.

Iako se nije toliko često uklapao među ljude interakcija sa njima je do sada bila normalna. Morao je ovaj put da snosi odgovornost ne samo za sebe nego i za okolinu pa mu je malo po malo takva situacija odgovarala.

Ne moraš da mi persiraš.


Otključao je vrata zgrade gde su se čuvari nalazili.

Nakon što mi je otključao vrata zahvalio sam mu se "Hvala ti šefe" nakon što mi je dao ključ ja sam učao unutra i seo za stolicu dok je ispred mene bio prozor gde su se ljudi javljali kako bi mogli da uđu u selo i tako čekam prvu osobu koja će da prođe kroz kapiju dok sam ja na straži.

Dok sam bio na dužnosti razmišljao sam o moim stvarnim veštinama i kako bi one mogle da doprinesu selu ipak neželim da budem beskoristan ovo je sada i moje selo moj dom ako neko bude hteo da uništi ovo mesto moram da budem spreman za odbranu ovog mesta *Hugomecu je nastavio da razmišlja o svoim taktici koju bi koristio u slučaju da neko napadne selo*

Nakon nekog vremena došao je čovek koji mi je preoneo vest o turniru izgleda da se borim protiv mog druga kube biće zanimljiva borba i biće napeto ali videću šta mogu da uradim *Nakon što je prošlo neko vreme krenuo sam ka staroj areni gde se održavao sparing između njega i Kube.*

Nakon izgubljenog sparinga vratio sam se na svoju dužnost izgleda da se Kuba poprilično popravio i da ima potencijal da postane jedan od najjačih šinobija međutim sada se neću obazirati na to moram da se fokusiram na tome da ojačam sebe nemogu da verujemda sam tako lako izgubio međutim ipak on je učiha jedan od najjačih klanova u istoriji prosto neznam ni da li sam imao šanse da ga pobedim.

Stigla mi je misija od sela (Zaboravio sam da invajtujem Kubu pa ću po rpu da mu pošaljem pismo da ide samnom) nakon što sam malo razmislio prihvatio sam misiju i krenuo ka njoj dok sam kretao ka misiji poslao sam pismo kubi koje ka poziva da pođe samnom na misiju.
#card380

Nakon dosta dugog putovanja Minazuki je dospijeo do nečeka što je po njegovom izgledu izgledalo kao ulaz. Pošto nije bio toliko bistra osoba i veoma radoznao htio je da vidi o čemu se radi.
Primjetio je neko pismo i pročitao ga cijelog u pet minuta nekih.
"Znači ovo je selo o kome je Aburo pričao....",Pogledao je ispred sebe i odlučio da priđe..imao je dovoljno Ryoa pa je skontao da ako čeka malo da će se neko pojaviti i pomoći mu..ako narvno je bilo ikoga,i dalje nije znao. Ali je stvarno želio da živi među drugima.
Pročistio je glas i mirnim glasom upitao:"Ahhh,jel ima koga aloooo?"
Strpljivo je čekao da neko se pojavi, razmišljajući da li će da nastrada.

Čekao je neko vrijeme da se neko pojavi pred ulazom ali nikooga nije bilo,kad je već bio tu i slušao mogao je čuti zvuk brćkanja nečega sličnog lavi i vikanja u daljini, Nije obraćao puno pažnje na to dok je čekao da se neko od čuvara pojavi i dozvoli mu ostanak na mjesec dana.
Razmišljao je o svemu što se odgađa u svetu sa mrtvim pogledom, nalazio je sve ovo malo čudno i iznenadno...da li je došla neka nova era ili tako nešto...to je samo mogao znati Bog...

"Znači ema nikog...šteta.
Promjetivši da nema nikoga,Minazuki je htio da ode,ali je odlučio da još malo sačeka i vidi hoće li neko da se pojavi. Ako neće uvijek je postojala opcija da se ušunja.
Posljednji put je pogledao u papir pored njega a zatim čekao.