Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Asashi park

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Asashi park

Asashi je samo jedan od mnogih parkova koji preplavljuju selo skriveno u vodopadima, stvar koja je specificna za ovaj park je da se nalazi blizu jednog od mnogih vodopada sela a taj vodopad je isto jedan od vecih tako da je taj park jedan od poznatijih.

Kiyoshiju je vise postalo dosadno da stalno ide na tejedno te isto mjesto tako da je odlucio da malo promjeni lokacije tako sto ce otici u park Asashi, to je park koji se nalazi blizu jednog od vecih vodopada a Kiyoshi to zeli da vidi.

Kada je dosao tamo vidio je puno odraslih ljudi kako rdze svoju djecu za ruke a neki idu sami ili sa ljubimcem ali uglavnom svi su sretni sto su posjetili ovo mjesto, a tako je i Kiyoshi mozda je dosao sam ali mu je drago sto je posjetio ovo mjesto.

Kiyoshi je na ulazu u park odma vidio prelijepu prirodu koja se nalazi svugdje ovaj park je bio toliko impresivan da nije imao nijedan komad smeca na podu, a to je vjerovatno sto na svakih desetak metara ima kanta za smece a i klupa pored te kante.

Od silnog hodanja citav dan Kiyoshija su zabolile noge tako da je odlucio da sjedne na jednu od mnogih klupa koje se nalaze u parku, kada je sjeo na klupu osjecao se predobro udobnost klupe je kao da sjedi na jastuku a ne na drvetu.

Kada se konacno odmorio postalo mu je malo dosadno tako da je odlucio da se okrene i da krene nazad kuci, Kiyoshi je citav dan proveo u pokretu i to ga je vrlo uspavalo tako da sada zeli da ode kuci da odspava ko covjek.

Kiyoshi nakon sto je popio malo sake odlucio je da se opet vrati u park Asashi posto prosli put kad je bio tu bio je vrlo pospan tako da je brzo otisao kuci, danas nece biti tako posto je idalje dan a ne noc i zadrza ce se duze ovaj put.

Kada je usao u park setao je putem koji je bio uz tok rijeke koji je jedan od mnogih u selu a Kiyoshi je uvijek volio da bude blizu vode, posto je zelio da ima bolji pogleda na tok vode odlucio je da sjedne na klupu koja ima lijep pogled na rijeku.

Kada je sjeo na klupu nekoliko minuta je samo tu sjedio i gledao u vodu rijeke koja je cak i um olaksavala i to je Kiyoshija isto olaksavalo, nakon sto je proslo neko vrijeme Kiyoshije zapalio jednu da mu atmosfera bude jos bolja.

Kada je zapalio jednu odma mu je sve bolje kao i zivot postalo mu je pomalo dosadno na klupi pa je odlucio da ustane id anastavi hodati ovim parkom, dok je hodao dosao je do vodopada kojeg je ovaj park sadrzio i to je glavni razlog zasto svi posjecuju ovaj park.

Vodopad do kojeg je Kiyoshi dosao je bio prelijep voda je vrlo cista i blistava za razliku od ostalih voda svijeta, kada je Kiyoshi vidio to bio je zadivljen i konacno je vidio taj vodopad. I tada je on odlucio da podje dalje posto je vidio ono sto je i htio.

Došli smo do parka da proverimo kakvo je ovde stanje i ovo nam je ujedno bilo za danas i poslednja lokacija, ovde znaju da nastanu problemi ali koliko vidim za sada je sve uredu, porazgovarao sam sa kolegom i popričao o stanju sela, za to vreme smo bili uvereni da je selo u dobrom stanju ali mora ovako da nastavi, rekao sam mu " Kolega, hajdemo vreme je da se vratimo u stanicu, završili smo smenu za danas " i uputili smo se polako ka stanici…

Odmarajući kod svoje kuće odlučio sam da bih mogao malo da prošetam do nekog parka te da gledam lepotu sela skrivenog u vodopadima.

Došao sam do meni do sada nevidjenog parka koji me je očarao njegovim pogledom na jedan od mnogobrojinh vodopada ovog sela.

Seo sam na klupu i gledao u vodopade i prirodu parka.

Odlučio sam malo da izađem iz kuće i rastegnem noge… Hvatala me je nesanica par dana i bio sam jako umoran

Stigao sam u Park i seo za prvu klupu koju sam video jer me je mrzelo šetati dalje, tu je sedeo jedan momak.

rekao sam mu:”Zdravo, ja sam Gekko!

Tako gledajući u vodopade i oblake,pored mene je seo neki meni do sada nevidjen ninja.Ljubazno se predstavio pa je bio red da se i ja predstavim.

Zdravo Gekko,ja sam Matsuda.

Na prvi pogled mi je malo delovao čudno sa njegovim pogledom,ali ipak ne treba suditi knjizi po koricama.

Kada me je pogledao delovao mi je malo jezivo, veoma je mišićav i visok,ali u redu je, fino se predstavio i rekao da se zove Matsuda.

Drago mi je Matsuda. Odakle si?

Deluje mi kao zanimljiv momak i veoma jak, mozda bi mi mogao biti prijatelj…

Pa... duga je to priča.

Govorio sam Gekkou,pa sam samo podignuo glavu i nastavio gledati u oblake sa sećanjima kako sam stigao dovde.Pomislio sam da je sve do sada bio samo tezak put,ali sada je sve krenulo na bolje.


Nego Gekko odakle si ti?

Šta li je proživeo jadan čovek… Mada svako ima tužan deo života, meni je otac poginuo odavno…
Ja sam odavde, ali sam ranije živeo pri granici sela. Skoro sam se preselio u centar, možda se zato nismo ni viđali…
*izvadio sam 2 sendviča u kutijci iz mog džepa i ponudio ga*
Da li si za sendvič Matsuda?

Kisame je došao u ovaj predivni park vidio je vec nekoliko shinobija koji su pričali. Nije htio da im smeta pa je otišao ispod drveta i sjeo je na klupu i uzivao u predivnoj prirodi i njenim zvucima. Odlucio je da malo bude pa nakon toga da krene dalje.

Centra? Pa lepo,nisam baš toliko prolazio.

Videvši da vadi neku kutiju iz svog dzepa samo sam skrenuo pogled na drugu stranu.Ispostavilo se da su to sendviči sa kojima me je ponudio.

Pa moze jedan sendič.

Prihvatio je ponudu, sedeli smo na klupi i uživali u prelepom prizoru vodopada…
Bio sam jako uzbuđen jer sam mozda pronasao novog prijatelja…
Deluje kao dobar momak, al malo jeziv…
Drago mi je bilo Matsuda, sada se moram vratiti kući… Nadam se da ćemo se ponovo sresti.

Posle naše uzine,Gekko se spremao da krene svojoj kući,a i ja jer je ipak postajalo malo i kasno.Uzeo sam papir u koji je bio zamotan sendvič i bacio ga u kantu.

I ja moram krenuti,Vidimo se drugi put.