Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Trening sa velikim gospodarem

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Trening sa velikim gospodarem



Kage me po rp trenira. Igramo sve što imamo.


Negde po šumama i gorama, mladi kage trenira svoju miliciju. Bio je to jedan lep i sunčan san i Hatchiro je za današnji trening odabrao Sannu. Sanni je bila velika čast što će se konačno naći prsa u prsa sa svojim kage,om.

"Daću sve od sebe!" Rekao je mladi Sanna dok je bacao svoju nindža opremu i ćebe na stranu.



The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa velikim gospodarem #world48

Bacam kockicu pre nego sto te pretvorim u pepeo



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa velikim gospodarem #world48

Bacam kockicu opet



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa velikim gospodarem #world50

HAAAAA

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Trening sa velikim gospodarem #world47

-Dakle zelis testirati svoje sposobnosti, nemoj misliti da cu biti blag prema tebi-


Oko Hatchira se mogao osetiti pritisak vazduha, aura koja ga je obavijala je zatresla teren, sloj zemlje je pukao pod njim, cuo se zvuk sustanja
#card373


Hatchiro je zatim nagazio na zemlju, lomeci sloj zemlje zalecuci se na protivnika
#card367 


Krenuo se okretati, dajuci jos snage svom udarcu, a potom bacio sut na protivnika odozgo
#card357 #card362


Combo mi smanjuje karticu suta za slot i time sam iskoristio 6 slotova, letim u vazduhu pa time moj sut dobija dodatnih 300 dmg i jos buff od snage i moda


sut ima 1400 dmg 500 zag jer je to maksimum



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Sanna je znao ako preživi šut meteorske noge da će KAGE biti zadovoljan. Hatchiro se velikom brzinom stvara do njega i pokušava ga osakatiti svojom levom nogo. No, no, Hatchiro malo zna o Sanni pajkanu sela skrivenog. Sanna koristi sledeću opciju.

Naš veliki ljubljeni kage nije video da Sanna krvari kao mala devojčica i odjedanput Sannu guta ogromna zmijetina Maru
#card16
Koristim tehniku prizivanja a moja zmija radi jednu veoma seksi tehniku.
#card818
#card577
Nažalost, Maru se vraća u pm a ja primam 200 demage,a.
#card432
Biram vatru.
#card71
Ulažem dodatnih 50 chakre (tj 45) i sada svi moji vatreni napadi imaju dodatnih 100 demage i slot manje.
#card79
Koristim ovu tehniku za dva slota. Tako da sam potrošio 7 slotova (imam + jedan slot zbog spretnosti). Na tebe ide 1100 demage i imam zagarantovani od 220. Na terenu ostaje 25 vatre.

Hatchiro, staje u gard dizuci svoju nogu, braneci se od napada
#card358

Sut koristim iskljucivo za odbranu, time ima 1000dmg + 300 od moda plus 100 od snage, ponistavajuci tvoj napad i zagarantovani njegovom razornoscu, na tebe ne ide nista jer sam se samo odbranio ovime

zatim Hatchiro uzlece u vazduh olaksavajuci svoje telo
#card114
Pasivna vatre ne radi na mene dok sam u vazduhu, i dobijam 100 hp stita od pasivne zemlje

Zalecem se na protivnika pokusavajuci ga udariti laktom

#card361 #card363

Combo smanjuje slot napada za 1, napad ima 600+100(snaga)+300(mod)+200(buff letenja)+200(efekat kartice)+200 (combo kartica)

Napad ima 1600dmg 420zag (+320 napad +100 od snage) i probojan je



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Sanna se samo nasmeja jer je znao šta čeka kage,a.
#card432
Opet biram vatru.

Odjednom oko Sanne počinje da gori ogromna količina vatre u obliku vatrenog zmaja koja ga čuva (1100 health)
#card86
(-195 chakre i 3 slota)
Ovo će ukloniti većinu tvoje brutalne snage koja ide na mene.
#card110
Kako je ostalo 600 demage od tvog napada, biće mi vrlo lako da ga izbegnem kao krtica
#card379
Pijem ovo.

Moram priznati da si dobar u bezanju, ali ne mozes me pobediti samo odbranom, zrtvujem malo hpa i energije kako bi vratio prosli napad sa cda
#card360
Oblazem svoje ruke tako da mi sledeci napad ima efekat ciste chakre
#card366


zatim se zalecem opet laktom na tebe
#card359 #card363


a zatim bacam jos jedan napad
#card355


Prvi napad je probojan i sastoji se od ciste chakre i ima 1900dmg (800 kartica+300 mod+200 letenje+100 snaga+500 combo)i nema zagarantovani zbog one kartice (vec 500dmga vise), drugi napad je normalan i ima 900dmg 280zag (180+100 snaga)



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
He he he


"KAGE jesi li spreman"

#card432
Opet biram vatru.

#card70
Bacam otrovni dim oko sebe tako da ako mi pridješ bićeš otrovan. Možeš da biraš da obustaviš napad ili da nastaviš (ovo je medju napad, tako da u tvom postu biraš a ja ću se onda već nekako odbraniti.)


Nastavljam svoj napad, ulazeci u dim



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Pošto je ovo prošlo sranje u stvari bio medju potez ja samo onda nastavljam sa svojim potezom. Želim da još jednom napomenem da je aktivna moja zabranjena (i da sam odabrao vatru) ali i da je aktivna moja tehnika flame hurricane.

Iskoristio sam 1 slot za dim u koji si ti ušao i otrovao se.
#card77
Potom koristim 1 slot da stvorim 200 vatre oko sebe. Trenutno na terenu imam 300 vatre.
#card58
Usisavam tu vatru.
#card80
Koristim ovu tehniku i njen demage je 3000 (2 slota) i ovaj napad kombinujem sa ovom tehnikom.
Zagarantovani od ovog napada je 500. Moj napad se sudara sa tvojim napadim ali te i potpuno gori. . 200 demage,a ovog napada nastavlja ka tebi. Pošto imam još tri kombinaciona slota koristim ovu tehniku.
#card76
I pojačavam demage koji ide ka tebi. Kako sam iskoristio vatru koja sam upio, ovaj napad sada ima 500 zagarantovanog i 950 demage. Ova tehnika me košta 2 slota. I sada za poslednji slot koristim još jednu pilulu. 50 vatre gori na terenu i ti si od sledećeg poteza si otrovan

Opa jusko, pa ti goris kako igras (zvuk onih dobosa za krindz foricu)




Dakle prvi napad nastavlja sa 300dmg 220 zag probojan, dok drugi ima 950dmg 500 zag, oba imaju +100 zbog fire hurricane to si izostavio


S obzirom da letim jos ovaj potez, tvoj prvi napad izbegavam ali 220 zag ide na mene, jer letenjem izbegavam napade do 400dmg
Tih 220zag cu primiti, na sebi imam 100hp stita od zemlje i primam samo 120 i 50 od dima


Pravim zid od 800defa
#card108
zid blokira sav zagarantovani i napad nastavlja sa 150 dmg i zatim ga izbegavam letenjem, zatim aktiviram Byakugan
#card1286

naprezem svoje misice i na tebe ispaljujem vakumski talas
#card361 #card1294


Primenjuju se buffovi na taijutsu na ovaj napad, time ovaj napad ima 1000dmg 350zag od brzine (snaga,letenje,buff combo kartica) 



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

(Dragi kage mi je skrenuo pažnju na moj propust sa zabranjenom i itd ali hvala Bogu i oprostio mi je što sam dva puta zaredom izabrao zemlju jer bitno je da se samo trenira! Teretana je mama! (doduše taj bih napad mogao da izvedem i bez da sam iskoristio zabranjenu jer imam MNOGO SLOTOVA I MNOGO SAM LUD).

Borba se nastavlja:

#card432
U ovom potezu biram zemlju.

Šalješ ludi talas taininjutsu na mene he
#card120
stvaram ogromni zid ispred sebe (i ulažem 70 chakre kako bi ovaj zid imao 1000 def (tj ako ćemo biti iskreni ima 1050 def) i kako bi potpuno blokirao tvoj napad.)). Ogromni zid stoji izmedju nas. Ovo me je koštalo 3 kombinaciona slota.  
Sada je vreme da podignem svoj štit. Zbog pasivne zemlje na sebi imam štit od 200 hp ali to pojačavam sledećom tehnikom.
#card98
Imam na sebi 500 hp štita. Ovo me košta 2 slota.
#card102
Od zida ka tebi se širi zmaj koji te napada. Ovaj zmaj prolazi kroz moj zid i ima 800 demage. Želim samo da napomenem da u sledećem potezu gubiš letenje a da je na terenu prisutno 50 vatre i otrovni dim koji ti troši 50 hp naredna dva poteza.



Letenje mi se zavrsava, pre nego sto zastanem na zemlju, stvaram barijeru tik oko svoje koze 
#card1291
Barijera ima 200defa (200 snage)
Barijera ce blokirati dmg od vatre i zagarantovani od zmaja u ovom potezu ali cu primiti 50hp od dima

Radim rotaciju, i ponistavam zemljanog zmaja i onih 525 dmg on zida sto se raspada
#card1288

stajem u gard, plavi plamen se pojavljuje oko mojih pesnica
#card1295

zalecem se na tebe i bacam ovaj taijutsu
#card1289

Byakugan mi je aktivan ali ne ulazem slot za buff, ovaj napad ima 800dmg 200zag od brzine



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

#card2
Pomeram se u stranu i pokušavam da izbegnem tvoj taijutsu. No, ti ipak uspevaš da me uglibiš svojom brzinom (zagarantovani demage se apsorbuje u moj štit koji je sada 300)

"Kage su baš tatamate. Ovo je bilo za dlaku."

#card432
Biram vatru.

#card379
Pijem svoju poslednju nutritivnu pilulu. (1 slot i ostalo mi još 5 slotova)

#card68
Palim teren za dodatnih 30 vatre naredna četiri poteza
I onda te gadjam ovom tehnikom kako bih ti uništio tu barijeru.
#card63
Ovaj napad ima ključnu reč neodbranljivo. Dakle, na terenu sada gori 105 vatre i ja još uvek imam 300 štita na sebi i tvoja barijera je uništena (ako je pogodim)


Barijera traje samo onaj 1 potez i time je ni nemam u ovom potezu, s obzirom da si se pomerio u stranu, znaci da se trenutno nalazimo na korak jedan pored drugog jer nisi tacno definisao, ako bacis razoran napad u narednom potezu on ce  uhvatiti i tebe jer smo jako blizu (to imaj na umu da moze neko da uradi, ako se bas nalazite jedan pored drugog razorni ninjutsu zahvata i tebe)


Uzlecem od zemlje, ponovo aktiviram letenenje, letenjem izbegavam tvoj napad jer mogu izbeci napade do 500dmg, a i ne nalazim se na zemlji pa pasivna vatre opet ne radi na mene
#card138


ulazem slot za buff Byakugana
#card1286


a zatim dodajem jos dmga na moj taijutsu, i napadam te ovime
#card1297 #card1298


Napad ima 1360dmg 500 zag od brzine (buff od kartice, snage, Byakugana, moda)



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Napravio sam i previše grešaka, popio sam treću pilulu koja me je otrovala i sada padam na kolena (hi hi). ti me udaraš svojim razornim taijutsu,om i ubijaš boga u meni. Moje poslednje reči su: OSTAVITE MI ČETRDESET DANA. AMIN I ALELUJA.

GGwp dobar sparing je bio, bitno je sto vise nauciti



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ