Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Čistina guste šume

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Čistina guste šume

Šuma koja je jako gusta ima jedno 
čistinu na kojoj se ništa ne vidi od 
magle perfekto mesto
za neka privatna okupljanja. 
Vrhvi drveća koji su pokriveni maglom
daju osećaj mističnosti i 
straha. 
ZAista jedno predivno mesto.


Čistina guste šume 191531918-dark-foggy-pine-scary-forest-anime-style

Nisam siguran 
da su me ova dvojca pratili
te sam se prodrao svom snagom.
Torei! Matduda! 
Ovde sam! 
Pratite zasečenu koru drveta! 
Visoke grane su 
nosile moj glas i pojačavele ga. 
Eho koji je bio prisutan je dodatno 
pojačavao moj glas. 
Pitanje je sada 
da li će biti dovoljno odlučni
da dođu ovde. 
Seo sam na travu i počeo da čekam.

Ostavljeni u ovoj šumi da trazimo Abura koji se odvojio od nas,zastao sam malo da razgledam po ovoj šumi koja mi se činila dosta gustom i prekrivena maglom.

Nedugo zatim začuo sam nekoga kako se dere,ova šuma je bila toliko gusta da je glas samo odjekivao te nisam znao odakle dolazi.

Pomislio sam da je to Aburo ali nisam znao gde je pa sam odlučio da upalim byakugan nebili ga kojim slučajem video.

#card1286
#card1287

U daljini vidim Abura kako sedi i čeka nas.Povikao sam Toreiu da ga vidim i da krenemo ka njemu.Stizemo do njega i krećem da se malo derem na njega.

Ej bre,da li si ti normalan da nas ostaviš u ovoj šumetini?

Srećom nije bilo teško pronaći ga te i nisam toliko ljut na njega.

I o kakvom planu je reč?

Nakon nekog vremena Aburo se udaljio od Matsude i mene i izgubili smo se u šumi. Srećom Matsuda je pronašao put do Abura pa sam ga pratio. Aburo stvarno nije normalan što nas je doveo ovdje, mogli smo ovaj razgovor obaviti i kod mene kući, pomislih.

Matsuda, Torei
došli ste. 
Rekao sam sa malo 
hladnijim glasom. 
Drago mi je da ste došli. 
Vreme je da vam sve objasnim. 
Uzeo sam dubok uzdah. 
Prvo moram da ih malo
ispitam pa da im objasnim. 
Moram da znam da li smem 
da im verujem. 
Matsuda, Torei vas dvojca 
ste mi drugovi. 
I zmam da mogu da vam 
verujem ali 
na žalost moram da znam neke 
razloge. 
Sad kada vam budem objasnio
razlog pokretanja plana 
moraću da vas pitam par pitanja 
da vidim ono što mi je potrebno. 
Razlog je sledeći. 
Nažalost, osnivanjem našeg
sela se razvio gadan disbals
u podeli moći na našem
kontinentu.
Trenutno sa našim selom
pod njegovom zaštitom, 
Akumetsu je dostigao 
vrhunac moći. 
Upravo iz tog razloga ja sam 
odlučio da se borim za najtežu stvar
balans. 
Da bih ostavrio balans treba mi 
vaša pomoć. 
Treba da idemo po kontinentu
i tražimo one vredne. 
Pričao sam ovo jako tiho
da me samo Matsuda i Torei
razumeju. 
Vreme je da vidim njihove razloge. 
Matsuda Torei
recite mi zašto ste
baš izabrali ovaj put? 
Odgovor će morati da 
bude potuno istinit i jasan.
Ne sme da bude laži i prevare. 
Morajumi reći iskreno. 
Umrio sam se i počeo da
slušam.

Slušajući Abura mislio sam da samo priča u prazno i neke totalno sulude stvari,ali kada se malo bolje razmisli on je mozda čak i upravu oko te stvari sa balansom.Smišljao sam u sebi odgovor na njegovopredhodno postavljeno pitane.

Pa gledaj ne bih da te lazem,ti si me poveo na ovaj put,a ja sam pošao jer me je malo i zanimala ta tvoja ideja.

Kada sam mu to rekao prišao sam na obližnje drvo i naslonio se na njega i gledao u maglovito nebo.

Saslušao sam Aburovu priču i malo stao da razmislim šta da mu kažem.
Aburo, ti si vjerojatno jedina osoba u ovom selu koju dobro poznajem i kojoj vjerujem. Nadam se da i ti meni isto tako vjeruješ. Zato sam i prihvatio tvoju ponudu.
Rekao sam sa ozbiljnim tonom i sjeo na travu.

Jasno mi je šta hoćete da kažete.
Vi meni verujete ko što i ja vama,
to je najbitnije.
Čuo sam njihove odgovore. 
Svidelo mi se da mi obajca verju. 
Ali nisumi dali razlog zbog čega su ovde. 
Ne bih treabo da nagađam njiovo razmišljanje. 
Možda bih trebao da malo 
drugačije preformulišem pitanje. 
Nisam im puno rekao o planu, zato 
ću ih pitati sledeće. 
Pošto obojici nisam ništa objašnjavao
u detalje, ko što ću nakon što mi odgovorite na pitanje.
Šta vas je motivisalo da dođete ovde?
Recite mi iskreno.

Saslušao sam Abura i pogledao ga sa čuđenjem. Postavio nam je isto pitanje pa sam se zbunio.
Aburo, moj odgovor je isti kao i na tvoje prethodnno pitanje. Ti si me motivisao da dođem ovdje, a za motivaciju da postanem ninja sam ti objasnio kod mene kući prije neki dan.

Slušajući Abura kako nam ponovo postavlja već postavljeno pitanje,uzdahnuo sam i pogledao u njega pa mu zatim rekao.

Gledaj,ja sam ovde došao da malo pripazim na tebe,ali me je takodje i zainteresovala tvoja ideja jer je totalno luda.

Govorio sam mu malo ozbiljnim glasom nego uobičajeno.Istina je da sam ovde da bih pripazio na njega da ne upadne u neke veće probleme,ali me je isto tako i malo zainteresovala njegova ideja o tom nekom balansu pa sam načuljio uši kako bih ga bolje čuo.

Agrom je nakon stanice u kojoj nije bio ni malo slobodan skoro je bio kao pas vezan u lancima u maloj prostoriji u kojoj nije mogao nista da radi ,ali napokon je htio da dodje na neko mjesto na kojem se osjeća najsigurniji dosao je u sumu. Kada je dosao vidio je svoja 2 prijatelja zbog jednog je i završio u stanici i jos jednog nindzu kojem nije znao ime
Gdje ste bre vi momci,Matsuda izvini za vrata evo napokon izadjoh iz zatvora ,sta se radi ,ko je ovo Jel ovo neki vas prijatelj?
Upitao je i prisao Matsudi i Aburu da im pruzi ruku.

Malo sam se prepao kad nam je novi neznanac prišao iz šume. Izgledao je umorno i iznervirano. Izgleda da poznaje Abura i Matsudu, ali ipak nisam siguran da li mogu da se opustim kraj njega, pomislih.
Ja sam Torei, Aburov prijatelj.
Rekao sam i ustao sa trave.

Salušao sam 
šta su Matsuda i Torei 
imali da  kažu. 
Bio sam jako zadovoljan njihovim
odgovorima. 
Zanao sam da mogu 
da im verujem. 
Ali baš u tom trenutku se desilo 
ono čega sam se od početka bojao. 
Neko nas je pratio. 
Nije to bio niko drugi do Agorma. 
Sada moram da rešim taj problem. 
Odmahnuo sam rukom izbegavajući 
njegovo rukovanje. 
Počeo sam da vičem iz sve snage. 
Agrome, ti ne smeš da budeš ovde!
Ovo je tajno mesto ko ti je rekao za ovu lokaciju!
Agrome ti si došao na lokaciju za koju niko ne zna.
Ovo je jedino mesto u selu za koje ne zna čak ni kage.
Agrome tvoja sudbna je u Matsudinim rukama.
Matsuda šta ćeš da radiš sa njim?



Malo zanet momak
Iznenadio sam se kad se Aburo izdrao na ovog ninju, koji se izgleda zove Agrom. Mislio sam da je i njega pozvao da popričaju u vezi posla. Udaljio sam se od Agroma i otišao do Abura i Matsude. Spremio sam se za borbu ako do nje dođe.

Agrom se puno zacudio ,kada je slušao svoje saborce koji su rekli da mora hitno da ide i da je moja sudbina u Matsudinim rukama nije znao sta se desava ovdje ali je odlucio da ide odavde jer nije htio da naljuti svoje prijatelje i da ostane ovdje
Momci,izvinite nisam znao za ovo tajno mjesto i da je ono tajno idem sada naravno da vam meni smetao nadam se da vam nisam pokvario vas sta god vec bio sastanak
Rekao je i spremio se da ode
#card21
Pozdrav


Mislio sam o onim Aburovim rečima,da je ovo baš tajno mesto i da nas niko ne moze sa lakoćom naći,pa kako nas je onda našao neko poput Agroma.Mislio sam u sebi sa malom ljutnjom kada sam ga video.Na kraju je ipak otišao i nisam trebao poduzimati neke veće mere.

Aburo mozes krenuti da nam pričaš o tom tvom planu.

Izbjegli smo borbu, pomislio sam sa olakšanjem i izdahnuo. Opet sam se opustio i sjeo nazad na travu. Aburo stvarno mora nešto bitno da nam kaže kad nas je dovukao skroz do ovog mjesta, usred ničega. Pogledao sam ga i rekao.
Hajde, Aburo reci nam o čemu si htio da pričaš.

Sada kada je pretnja prestala
počeo sam da objašnjavam moj
plan. 
Uveren u to da je Hatchiro postso sledeći kage.
U našem svetu se stvorila gadna razlika u moći.
Iako Hatchiro izgleda kao sposobni vođa on ima tenendencije da naruši svet kakav znamo.
Zato ne želim da uništavam balans već da ga pravim.
Takigakure su trenutno pretnja broj jedan oni kada se uklone balans će se vratiti.
Zato je vreme da presečem kontakt sa onima koji ne žele mir.
Ja sam borac za mir.
I zbog toga moramo da zaustavimo Akumetsu u daljem širenju.
Da bi smo to postigli moramo da radimo za Shiroi land i njih onda
da izbacimo.
Kada ostvarimo taj cilj naša organizacija će
se raspasti jer niko ne seme da ima tu veliku
moć vladanja kontinentom.
Ovde i sada pravimo organizacjiu i vraćamo balans.
Ko je od vas za ovo?

Da li si ti siguran da oni ne zele mir?Jer ako zele mir onda nema potrebe za tim tvojim planom.Trenutno sada nemam odgovor na to tvoje pitanje.Javiću ti u roku od par dana.

Govorio sam mu razmišljajuci o tom postavljenom pitanju.Zatvorio sam oči i prislonio se na drvo kako bih malo porazmislio o tome i slušajuci šta će Torei reći.

Pogledao sam Abura zbunjeno. Nisam imao pojma o čemu priča. Mišta mi nije imalo smisla. Kakva moć, kakav balans? Nakon nekog vremena samo sam rekao
Aburo ako bi molim te mogao samo još malo da pojasniš šta tačno hoćeš da kažeš, jer trenutno tvoji ciljevi mi nisu jasni.

Opet sam salsušao 
Toreia i Matsudu i zključio da im 
ništa nije jasno. 
Bilo mi je donekle drago da 
moram da ponovim moj veličanstveni plan. 
Jasno mi je zašto ne razumete.
Boreći se za balans borimo se za
paraleno za mir.
Rešavamo one najopasnije.
Vraćanjem balansa vraćamo mir.
Ponovio sam ovo.  
Rekao sam ove reči jako tiho
da me samo ova dvojca razumeju. 
Samo da znate strpeljenje je ključ.
Kada budemo razvili plan bićemo najjači.
Radićemo svi zajdeno.
Kad napravimo organizaciju imaćemo dosta
hideoutiova pored organizacije da možemo da vodimo računa
o našim podanicima.

Aburo je pokušao opet objasniti, i ovaj put mi je bilo malo jasnije. Shvatio sam da on hoće da naprvimo organizaciju sa još nekoliko ljudi. Pogledao sam ga u oči i rekao.
Dobro Aburo shvatio sam. Onaj posao što si mi ponudio bio je priključivanje ovoj organizaciji, jel tako? Već sam ti rekao da pristajem, kad si bio kod mene.
Pogledao sam u Matsudu, iščekivajuči njegov odgovor.

Podižući glavu u maglovito nebo i slušajući Abura kako po ko zna koji put priča o svom planu,zamišljao sam svaku njegovu reč u svojoj glavi ali isto tako mi se taj plan činio dosta ludim i skoro nemogućim.On zeli nesto dosta komplikovano i dosta teško za postići u ovom svetu.

Slušaj Aburo,tvoja ideja mi privlači paznju,ali isto tako mi je dosta nezamisliva.Moj odgovor ćeš dobiti u toku od nekoliko dana.

Nakom mog mišljenja,podigao sam glavu ponovo u vazduh i pogledao u jednu rupu medju oblacima iz koje su probijali sunčevi zraci.

Ništa sad zante o čemu razmišljam.
Očekuje pozitivan odgovor Matsuda, treba biti
strpljiv.
Ne treba nigde žuriti.
Nego odo ja sad da kupim kuću ne mogu
više da spavam po parkovima i konjtenjerma.
Tako da momci sledeći put se okupljamo ovde kad
bude bilo vreme za pokretanje plana.
Ne smete nikom govoriti za ovu šumu.
Ustao sam sa trave 
i krenuo putem stare
ruševine koju ću uskoro da 
zovem domom. 
Došao sam ovde da tražim 
šansu za boljim životom, 
a sad je moram ja sam 
praviti. 
Ovo se samo meni može desiti
pomislio sam.

Videće mo koji ću ti dati odgovor.

Rekavši ovo,samo sam spustio pogled i krenuo ka svojoj kući sa mislima o tom planu u svojoj glavi.Totalno zaboravljajući da sam jos uvek orekriven blatom ubrzavam se i krećem da trčim ka svojo kući kako bih se presvukao.Posle malo duzeg vremena lutajući šumom pronalazim izlaz i krećem neopazeno da se krećem kako me ljudi nebi videli ovako blatnjavog.

Aburo je konačno završio svoju priču o svom misterioznom planu i krenuo kući. Saznao sam i da planira da se preseli u selo.
Pozovi nas da vidimo tu tvoju novu kuću kad se useliš.
Doviknuo sam mu dok sam ga još vidio prije nego što je nestao u magli. Sad samo još da skontam kako da izađem iz ove šume.

Samo su me ostavili ovdje i odjurili. Ubiću ih obojicu, pomislih. Nakon par sati traženja puta do sela, naišao sam na nekoliko zarezanog drveća, pa sam ih pratio. Prateći zareze na drveću, izašao sam iz šume. Nasmijao sam se i izdahnuo sa olakšanjem.