Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Trening sala

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Trening sala

U ovoj trening sali svi mogu da dođu i bore se protiv bilo kog broja borbenih lutaka te lutke su Cunin nivoa u slučaju da neko želi može da poveća nivo lutke ali nemože da smanji nivo lutke (Bacate opciju za bota i na taj način se borite).Pravila su sledeća u prvom postu pišete koji build koristite protiv kog broja lutaka se borite (npr:Borim se sa dve lutke nivo jonin) i u sledećem postu napadate tu lutku i bacate opciju takođe ova hala ima i hologramsko generisanje terena naravno objekti kao što su planine i razno razna udubljenja koja nepostoje u hali biće napravljena pomoću specifične tehnologije koja nam omogućava da upravljamo podom ove hale tako da se možete boriti na bilo kom terenu isto važi i za lutke lutke će biti obložene hologramom lika protiv kog vi želite da se borite.

Build :

Pasivne :

Stigavši ovde odlučio sam da se borim protiv 2 jonina (Asuma Sarutobi i Kankuro) i 2 cunina(Šikadai i Šinki) kako ovo nebi potrajalo borimo se na terenu koji ima sledeći opis
Opis terena :

ako neko bude želeo ovaj teren slobodno može da iskopira.

Ovaj hologram je toliko stvaran da pomislim da je ovo realnost iako nije,nalazeći se u kući ugledao sam svoje prve mete Asuma sarutobi (Jonin) i Šikadaji nara (cunin) izgeldaju stvarno iako nisu pa vreme je da otpočnem borbu prvo napadam
Asumu sa napadom vetra koji je ojačan strujom nako ovoga kombinujem napad struje i vetra

#card122
#card164
#card135
#card168
Napad vetrom zbog ojačanja od strane munje ima 700 dmg+500 od zmaja od munje =1200 dmg i 240 zagarantovanog
poslednja stvar koju radim sa jednim preostalim slotom napadam Šikadaija

#card93
ide 250 dmg sa svih strana

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Trening sala #world184

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Trening sala #world199

Šinjenica da je asuma apsorbovao moj napad je zanimljiva naručito to što mi je uzvratio sa 1000 dmg i 200 sagarantovanog međutim prevideo je jednu stvar a to je da mogu da se stopim sa zemljanim podom ove kuće
#card116
sačekaću malo da se stvari smire

Nakon što je napad prošo odlučio sam da izađem iz zemlje i onemogućim asumi da se kreće
#card91
zatim sebi da oslobodim kretanje
#card114
nakon što sam izleteo napadam Asumu sa ludim rezanjem
#card132
nakon ovoga asuma ostaje na 100 hp i stanovan je jo jedan potez

"Ipak si ti samo obična budala Asuma,ostao si zarobljen u blatu a smatrali su te jednim od najačih šinobija vreme je da umreš" nakon što sam izgovorio ove reči odlučio sam da bi najbolje bilo da uništim planinu sa sve blatom kako bi mogao da sletim
#card181
"Vreme je kirin"
nakon što je kirin udario o tlo cela planina sa sve kućom se srušila,Asumno telo bilo je uništeno a šuma je se zapalila dok je ono što je ostalo od reke u šumi počelo da isparava od toplote (Isparavanje se dešava nivo po nivo trenutno voda je na nivou 100)
nakon što sam skoro sve uništio dvoje šinobija je počelo da trči prema meni iz pravca šume koliko sam uspeo da vidim to su Jonin Kankuro i učrnik odnosno sin od njegovog brata Šinki za početak sam odvoio Kanukura od šinkija  i odpočeo borbu sa kankurom dok šinkijevi napadi udaraju u kreaciju od šotona koja okružuje mene i Kankura ilađem 70 čakre tako da struktura ima 350 helta
#card1427

Borba sa asumom me je skoro ubila sva sreća što me još nisu napali moraću malo da odmorim ali dok ona bude tu to se neće dogoditi pa moram da je lemenišem prvo vadim svoju katanu i napadam je uz pomoć zamaha
#card188
#card189
udaram triputa Kankura sa zamahom

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Trening sala #world200

Dobroje sada kada je se odmakao mogu da se odmorim
#card8
nakon što se odmorim videću šta ću dalje da uradim

Još uvek samo stoji i gleda moram svaki trenutak da iskoristim kako bi povratio izgubljenu čakaru ali me malo brine što tek tako stoji pitam se šta li mu je na umu sve jedno zapravo sada sam se odmorio i vratio dovoljno da mogu da ga ubijem (Pojačanje nemože da mu dođe zato što smo u strukturi koju sam ja stvorio i borim se samo protiv dvoice)
prvo ću da ga stanujem sa električnim bičem
#card160
nakon čega mu režem glavu katanom
#card19

Sada čekam da mali Šinki slomije strukturu a dok se to ne desi odmaraću se i vratiću što je više moguće čakre
#card8
poprilično je bučan (Napadi genina udaraju u zidove šoton strukture kada helt strukture padne na nulu probio je se za sada struktura ima 350 hp)

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Trening sala #world174

Bučan je (Za sada struktura ima 250 hp) i dosta je oštetio ovu moju strukturu međutim ja šu da se ponovo i iznova odmaram dok se neprobije
#card8
geninovi napadi idalje gađaju moju šoton strukturu

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Trening sala #world175

Dobro vreme je da završim šaradu
#card1428
prvo uništavam šoton strukturu tek nakon što njegov napad udari u nju nakon čega napadam genina sa jednim šoton zmajem
#card1429

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Trening sala #world174

Nakon što sam porazio sve koje sam hteo simulacija je isključena a ja sam se vratio u stvarni svet bilo je poprilično realistično za jednu simulaciju to moram da im priznam,doći ću ovde još par puta kako bi se što više izveštio sa svoim napadima i odbranom sada odlazim

background: rgb(63,94,251);
background: radial-gradient(circle, rgba(63,94,251,1) 0%, rgba(252,70,107,1) 100%);

[color:0220=#background: hsla(332, 53%, 82%, 1);

background: linear-gradient(90deg, hsla(332, 53%, 82%, 1) 0%, hsla(176, 57%, 89%, 1) 100%);

background: -moz-linear-gradient(90deg, hsla(332, 53%, 82%, 1) 0%, hsla(176, 57%, 89%, 1) 100%);

background: -webkit-linear-gradient(90deg, hsla(332, 53%, 82%, 1) 0%, hsla(176, 57%, 89%, 1) 100%);

filter: progid: DXImageTransform.Microsoft.gradient( startColorstr="#E9B7CE", endColorstr="#D3F3F1", GradientType=1 );]Hugomecu!

Hugomecuu

sad ja kao pisem nesto ovde i pisem tako da citaj e pa dobro znaci citas i ovo je sad jako bitno tako da citaj citaj i citas dobro ako citas e to bi bilo to ako je kraj krajjj znaci to je to sta citas vise kad sam reko kraj dovidjenja...
#card466         @Hugomecu  #card579





U̶c̶h̶i̶h̶a̶ ̶K̶u̶b̶a̶

IMA ZENSKE IMA SVE>>>Ima zenske ima sve

A HUGOMECU VISE VOLI OVAKVE>>> UZIVAJ HUGOMECU

Marko voli Hugomecua bas puno

#card604

PAzi se SAd
Grr :

#card17
#card817
#card569
#card991
zdum

ruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhb
#card609 ruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhbruigsukdkshgjksghhhhhhhhhhhhhhhb

cc
#card602

#card682

#card677

hfdhfdhfdghfh
hdfhdhh
#card313

Nakon nekog vremena vratio sam se ponovo na još jednu simulaciju ovaj put borimću se sa drugim buildom ali i na drugom terenu,boriću se protiv dva jonina koji će da mi dolaze jedan po jedan
Teren :

Build :

videćemo dokle će da doguraju

Sedeo sam mirno u svojoj kući u kampu kada je neko provalio vrata odmah sam potrčao ka toj osobi i izveo ga ispred kuće prvo ću da ga napadnem prvo ću da pojačam dmg jucua za 100 nakon čega ispaljujem vatrenog zmaja koji sad ima 600 dmg zbog pojačanja ali pre svega oalim senzor zako da moj zmaj sada zbog povećane preciznosti ima 700 dmg.
#card232
#card71
#card69

The member 'Hugomecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Trening sala #world195