Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Rurinai vs Sanna prijateljski

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Rurinai vs Sanna prijateljski

sve sto trenutno imamo


Sanna I Rurinai su se upoznali na jednoj od misija gde je Rurinai bio vodja tima. Posle nekog vremena počeli su se češće vidjati u selu i počeli su izlaziti zajedno ali i počeli su trenirati zajedno i ovo je jedan od tih prijateljskih sparinga. (ja jesam trenutno u kancelariji sa kage,om ali će se ovo desiti odmah posle toga i tako ćemo se i ponašati).

Sada bacam kockicu da bismo videli ko igra prvi (logično ko bude dobio veći broj taj igra prvi).

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Rurinai vs Sanna prijateljski #world50

Dok je vodio misiju na kojoj je bio vodja, upoznao je mladica po imenu Sanna. Zapao mu je za oko te ga je zeleo malo vise prouciti, u njemu video je veliki talenat koji ceka da bude probudjen. Poceli su zajedno trenirati postepeno jacajuci svoje sposobnosti. Kao sto je receno , ovo je jedan od prijateljskih sparinga koji se desio izmedju njih, samo kako bi videli koliko su sposobni.
Kao sto je naglasio u postu ovo se desava nakon sto zavrsi rp sa kageom.

The member 'Rurinai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Rurinai vs Sanna prijateljski #world47

"Ruri, koji će nam ovo biti sparing po redu? Ovo će biti prvi put kada ću te pobediti!
Uzviknuo je Sanna dok se spremao da odradi znakove rukama i započne borbu izmedju njih dvojice.

pasivne u ovoj borbi :


#card66
Katon!
Koristim i ovu tehniku da pojačam svoj napad.
#card71
Ukupan demage koji ide ka tebi je 500 (uz to ja ulažem i dodatnih 50 chakre da aktiviram i drugi efekat)

Tehnike koje su pasivno aktivne :

#card1366
biram 100 inteligencije, moje oci bljeste svetlo crvenom bojom
#card132
-20 ch stvaram struju vetra koja sece sve pred sobom ukljucujuci tvoj jutsu //100 preciznosti//
#card220
-30 ch ... u mislima ti se prividja ogromna vatrena lopta koja se spusta sa neba i polako te przi, genjutsu od 600 dmg
#card128
stvaram klona pored sebe
-20 ch
"Hm? Da li se ti to suzdrzavas? Bolje bi ti bilo da pocnes da udaras jace, inace ces biti pojeden."


"Tako tipično za tebe Ruri-sama. Kriješ se iza svojih trikova

#card6
Tehnikom poništavam tvoji genjutsu.

"Oduvek sam voleo te crvene oči (Sanna se nasmeja Rurinai,u)

#card114
Letim i podižem se visoko u vazduh. (još uvek možeš pratiti moje pokrete i ja tvoje ali smo udaljeni previše jedan od drugoga kako bi došlo do gledanja).
Koristim ovu tehniku kako bih stvorio blato ispod tebe
#card91
Ti i tvoj klon upadate u blato a potovom vas ja gadnjam ovom tehnikom.
#card59
dva puta koristim ovu tehniku, jednom bombom gadjam tebe a jednom tvog klona. Demage svake bombe je 300. Flame Hurricane je smanjio korišćenje ove tehnike na 1 slot.

Napomena: na terenu gori 50 vatre (u prošlom potezu je bilo 25 tako da si vec izgubio 25 hp jer tvoj vetar ne poništava vatru koja je zahvatila teren ali poništava moj napad).

#card138
-20 ch uzlecem ka gore velikom brzinom i vadim se iz blata, takodje izbegavam vatreni napad
#card1374
-30 ch 170 bonus dmga na genjutsu
#card218
-30 ch 670 dmga sada i ponovice se i sledeci potez
Na zalost moj klon umire
"JOS JOS JOS, AHAHAHAHHA"
Smejao se dok mu je cizma gorela od vatre na terenu.


#card3
Ubadam sebe kunai,em kako bih prevazišao tvoj genjutsu. Potom letim dole ka terenu gde 50 moje vatre gori i usisavam je.
#card58
-335 hp
Potom koristim ovu tehniku kako bih resetovao cd svoje vatrene kugle.
#card67
-15 chakre

Zatim letim tebi (kako bih ti se približio) i šaljem vatrenu kuglu ka tebi. Ukupan demage kugle je 800 i koristi 1 slot.
#card66
-25 chakre
I pošto mi je ostalo 5 slotova koristim.
#card8
+ 50 chakre

Stojim u vazduhu naspram tebe i gledam kako ka tebi ide ogromna vatrena kugla koja pravi haos čak i u vazduhu.

Letim jos ovaj potez //blato nestaje kada ja sletim na zemlju// odrzavao sam sharingan
#card330
vadim i drzim u ruci kunai
#card1380
-30 ch na tebe ide napad ciste chakre od 900 dmga 180 zag od razornosti
U sebi je razmisljao.. "Mali je poceo da krvari, mozda bih trebao da popustim malo, neka ovo bude zadnji veci napad"


Prvo se branim od tvog genjutsu,a cancle tehnikom a onda planiram da sudarim naše napade i blokiram tvoj napad od čiste chakre.

Ovo je poslednji potez kada flame hurricane radi. Koristim ovu zabranjenu tehniku.
#card432
Odredjujem element vatre, tako da sada, svaki moj napad vatre u ovom potezu ima 2 slota manje.
#card85
Koristim ovu tehniku (300 chakre i 3 slota) u kombinaciji sa
#card75
demage koji ide na tebe je 2350. (-900) sa zagarantovanim demage,om od ovog napada je 390.  

Posle ovako iscrpnog napada na zemlji sam i pokušavam da zalečim svoje rane ovim.
#card379


#card123
bacam dva -20 ch
sudaraju se sa ovim sto dmg toga stavlja na 950
#card142
-20 ch upijam sve to i ostavljam za sledeci potez
#card211
-30ch
provlacim ti ovo i ima 150 dmga zbog pasivne genjutsua
"Vidim da je mali na granici, moram malo pripaziti na razornost mojih napada. "
Saljem mackicu na tebe.
//nisam siguran koliko lvla vatre gori na terenu tako da mi samo napisi u postu ili discordu kako bih znao//



Koristim bleeding. Ranjavam sebe još jedared da bih izbegao tvoj genjutsu. (-75 hp)

#card379
Pijem još jednu pilulu za smirenje.

#card432
Biram zemlju.
#card113
Odvajam četvrtasti deo zemlje ispod tebe i podižem ga visoko. Pravim nam poseban ring u vazduhu.
#card108
Stvaram ove zidove oko tog parčeta koji sam izdvojio i ulažem dodatnih 60 dmg. (praktično pravim kutiju u kojoj si zarobljen).
I onda radim ovo svog vatrenog zmaja.
#card69
Na tebe ide 500 dmg i zmaj te prati. Pritom zatvoren si zidovima koji imaju 400 def.

E ovako.... tornado je upio 950 dmga zbog preciznosti ima 1050 dmg
ne trosi mi nista
#card146
-20 ch sudara se u zmaja i nastavlja u punoj snazi
#card134
-20 ch probijam sav tvoj defence i nadodajem ga na svoj napad, on sada ima dodatnih 800 dmga
#card143
-20 ch palim ovo tako da imam 250+ dmg na napade vetra
tornado ima 2100 dmga 420 zag od razornosti

Ughhhh gubim i ovaj sparing ali u sledećem si moj maco