Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hram Tan Tsu

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hram Tan Tsu


Hram Tan Tsu  B434f1f5a309ad8ddac1673a4e1c3e57
Hram Tan Tsu je bilo sveto mesto, mesto isceljenja i oporavka. Pre napada Aoi Kumo klana ovo je mesto vrvilo od života, monaha koji su bili izvrsni u lečenju i spremanju "čarobnih" napitaka.


Prošle je nešto malo više od 3 god. od kako je Sanna došao u hram Tan Tsu. Sanna Uzumaki je ovde usavršavao put chakre i ovde je pokušavao da se poveže sa svojom uzumaki prirodom, ali bezuspešno je provodio dane u svojoj keliji u postu i molitvi.

Dok je Sanna boravio u svojoj keliji, daleko u brdima planine Taipei, hram biva napadnut i opljačkan. Hram su napale nindže Aoi Kumo klana, one su ubile sve sveštenike koji su bili na večernjoj molitvi, opljačkale hram i uništile nepotrebne relikvije iz perioda Haien doba.

Sanna bi se kao i obično: vratio u hram negde sat iza ponoći i u hramu je zatekao masakr. Sva njegova braća su bila posečena a jedan pijani nindža je stajao u dvorani i urinirao po upaljenim svećama. Ovo je izuzetno uplašilo Sannu ali pijani nindža nije obraćao pažnju na njega.


"Ko si ti!? (Upita Sanna uzrujano ovog nepoznatog nindžu)

"Uspeo sam ugasiti pet.... (Izgledalo je kao da ovaj nindža ne mari za Sannu, niti mu je stalo da odgovori na njegovo pitanje.)

"Da li si ti ovo učinio!?"

Sanna je počeo dosadjivati pijanog nindžu, ovaj se samo okrenu posle uriniranja i pogleda Sannu, koji je tada izgledao kao ništa više no prosjak. Pijani nindža je komentarisao sebi u bradu: "Kako su glupi ovi monasi."




Sanna je primetio da je pijani nindža spreman da ga napadne, kada je ovaj izvukao ruke iz svojih džepova, njemu je ispalo nekoliko daraki zlatnika. Samo po ovom zlatu Sanna je znao da je ovaj nindža krivac za sve i da je on izvršio ovaj masakr.


"Izgledaš veoma mlado za jednog monaha. Zašto ne bežiš? (Pijani nindža se izrugivao Sanni.)

aktivne pasivne tehnike :


#card102
Odjednom iza Sanne iz ruševina ustaje ogromni zmaj od zemlje. (ovu tehniku zemljanog zmaja ukombinovaću sa tehnikom).
#card104

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world181


Pijani nidža biva onesposobljen jer je primio demage mog peščanog zmaja ali pre nego što biva okamenjen, on uspešno šalje svoj vatreni napad na mene. Od vatrenog napada se branim tako što stvaram zid od zemlje ispred sebe koji me čuva od celokupne štete.

#card103

Izlazim posle nekoliko sekundi i idem ka svom onesposobljenom protivniku.


"Samo kukavice napadaju sveto mesto." (Besan i spreman da osveti svoju palu braću, Sanna i dalje korača ka pijanom nindži i počinje raditi znakove rukama.)

#card96
Odjednom se pojavljuje vuk iz one nabregle zemlje u hramu i kreće ka neprijatelju.

Pijani nindža se odjednom otrezni, shvatio je da mu se bliži kraj i pokušaće da se izvuče bilo kako. Počinje paničiti i poče vikati na Sannu.

"Ako me sada ubiješ! Moja će me braća osvetiti!

Sanna nije mnogo obraćao pažnju na reči nepoznatoga nindže. Sanna daje znak ruke a vuk se zaliće na onesposobljenog nindžu i komada ga. Pijani nidža umire u najvećoj agoniji.


Nakon što se uverio da je vuk završio svoj posao, Sanna prilazi raskomadanom telu i shvata da je možda i preterao, pa samo reče: "Možda i nije ovo zaslužio." Sanna pretražuje telo i pokušava naći nešto i to bilo šta ali mu to ne polazi za rukom. Sanna ipak na kraju odlučuje da sahrani telo pijanog nindže koji ga je napao, sakuplja njegovo telo i uz mantru ga baca u malu raku koju je iskopao pre toga.


Dolazi zora, Sanna je proveo previše vremena brinući o jednom razbojniku. Shvativši da su leševi njegove braće razbacani i namučeni svuda po hramu, Sanna odluči da želi da se i njima oduži. Sanna donosi telo svakog svog brata, telo po telo, i gomila ih sve u centralnom delu hrama. Bilo je preko 50-tak leševa i Sanna nije znao šta će sa njima. Ostao je tu u nedoumici, pored njih seo i počeo razmišljati.


Sanna je odlučio da hram i svoju braću uništi. Pomislio je da bi najbolji spomenik njihovoj tragediji upravo bilo to - urušeni hram. Ovaj hram će biti podsetnik na to kako se ljudi danas ophode prema svetim mestima i prema ljudima koji cene dušu više od svega. Posle kraćeg odmora Sanna izlazi iz hrama, dodiruje zemlju i radi neku čudnu tehniku. U jednom ovakvom dogadjaju hram Tan Tsu dobija izgled kakav će imati zauvek, a Sanna posle rušenja hrama odlazi dalje.


Nakon nekoliko sati hodanja Sanna je naleteo na nekakvog starca. Starac po imenu Gempo se upravo vraća iz obližnjeg sela i sav srećan stade ispred Sanne. "Izvini starče, možeš li me uputiti ka nekom većem selu."
Starac se prepade od Sanninog pitanja, promrmlja nešto u sebi a potom otvori svilenu maramu pa opet opali po sebi. Sanni je ovo bilo izuzetno čudno ali on ponovi svoje pitanje još jedared. Starac se baci na odgovor tek kada se uverio da je svilena marama tu. "Duboko u šumi možete naći jedno malo veće selo zvano Hakamori." Sanna nije mogao da se zahvali ovako čudnom liku te ga samo prodje i uputi se ka selu.

Selo Hakamori se nalazilo duboko u šumi koja je vodila ka moru. Sanna je stigao ovde posle skoro 8 sati hoda ali ono što ga je zateklo: selo je i dalje bilo veoma živahno i puno ljudi. Sanna odluči da se promuva malo, razgovara sa ljudima i sazna nešto više. Sanna u razgovoru sa meštanima saznaje da je grupa bogatih trgovaca došla u grad i da su organizovali ogromnu rasprodaju stvari, a da čak prodaju i zlato pošto-zašto. Sanni je ovo zvučalo sumnjivo te odluči da nastavi da se raspituje. Pomislio je da su ovi trgovci možda imali nekakve veze sa nindžom iz hrama.

Sanna je pronašao ove takozvane trgovce i kada se suočio sa njima shvatio je da oni preprodaju mahom zlato i stvari koje su bile pokradene iz hrama. Ovo razbesne Sannu i on odluči da se suoči sa dvojicom trgovaca koji su bili u njihovoj sranje radnji.

"Odakle vam svo ovo divno zlato. (znatiželjno upita Sanna, a pitanje ove vrste samo zbuni dvojicu trgovaca i oni se samo pogledaše) "To Vam je najdivnije zlato sa istoka. Dobili smo ga pre par dana."(Sanna nije poverovao u njihov odgovor jer je pored zlata primetio i knjige ali i druge stvari iz hrama.)"Dobili ili ukrali?"(Sanna ih samo podrugljivo upita i oni su odmah znali da su uhvaćeni, ni su ni časa časili, odmah napadaju Sannu i borba se prenosi na ulice sela).

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world185 Hram Tan Tsu  #world189


Sanna samo uzviknu Doton!
#card92
Ojačava tlo ispod svojih nogu ovom čvrstom kreacijom i brani se od demage jednog od nindži. Sanna udje u razgovor sa ovom dvojicom kako bi ih isprovocirao.

"Dakle, i vi ste učestvovali u masakru hrama. Ona pijana budala se nije pohvalila da je imala pomagače.


#card75
Koristim ovu tehniku u kombinaciji sa ovom
#card66
i u kombinaciji sa ovom
#card65
Ovime gadjam opciju 1, ukupan demage koji ide ka njemu je 600 ali ako primi demage primiće još 200 i to će ga ubiti. Ovo je tri jutsu,a vatre zbog toga teren će se razoriti i goreće 75 demage,a po potezu.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world185 Hram Tan Tsu  #world184

Pre nego što je moja vatrena buba spržila protivnika on je uspeo da zatrese zemlju i da me napade ali pošto je moja kreacija još uvek bila moje sigurno tle, ja ne primam demage od tog napada. Uragan koji ide ka meni neutralisaću tako što ću ojačati svoje telo i savladati neprijateljski napad.
#card98

"Proćićeš baš kao i tvoji prijatelji. Nije trebalo da opljačkate hram, samo kukavice napadaju sveto mesto." Sanna pošto je neutralisao sve napada i ubio jednog od dvojice trgovaca, krenu da korača ka izlazu iz sela.

"Naučit ću te da mi ne okrećeš ledja budalo." (neprijateljski nindža je ovo uvideo kao priliku da ubije Sannu te bira da ga napadne, no, nije primetio...)

#card73
Protivnik nije primetio da ogromna vatrena zmajeva glava pada na njega.

Chunin 2: 725 hp

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world189

Ono što Sanna nije mogao da pretpostavi jeste da ovaj neprijatelj ima sposobnost da upije tudje napade. Neprijateljski nindža je usisao Sannin napad i poslao ga je nazad na njega, što je iskreno, zateklo Sannu ali je ovaj uspeo nekako da se odbrani stvarajući debeli zemljani zid iznad sebe.

#card108
Nažalost, Sanna se previše opustio i nije reagovao na vreme, tako da je odredjena količina chakre uspela da ga povredi. Na terenu imam 100 vatre što je ozbiljno počelo da ugrožava selo ali i ljude u njemu. Protivnički nindža takodjer trpi neprestani demage od vatre, vatra guta polako sve pred sobom.

#card58
Sanna neverovatno usisava svu vatru koja je na terenu i tako spasava čitavo selo i ljude u njemu (da mu je samo to bila namera).
#card80
Demage koji ide na protivničkog nindžu je 1000

chunin: 625 hp

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world181

Neprijateljski nindža sagoreva u talasu vatre koji je poslao Sanna ali pre nego što umire uspeva da pošalje jedan glupavi napad na Sannu (od kojeg se ovaj brani substitucijom)
#card1

Ne mareći za ovo malo selo niti za njegove stanovnike, Sanna je naneo ozbiljnu štetu svuda jer su njegovi napadi bili izuzezno razorni. Sannna, tek nekoliko trenutaka posle borbe, shvata šta je uradio i ovo je bio konačni dokaz da je prekršio svoj monaški zavet. Kada je video kakvu je štetu naneo selu, Sanna biva malo zgrožen sebe ali to ga ubrzo prolazi. Svedoci i ljudi koji su bili tu negde mu prilaze i počinju razgovarat sa njim.


U razgovoru sa ljudima, Sanna je probao da im da nekakvo objašnjenje ali zaista, iskoristio je napad na hram, mrtve monahe i mnoge druge stvari samo kao izgovor. Nije mu bilo žao jer je pola sela stradalo jer su čak i neki ljudi (nekako) stradali. Sanna je imao cilj i ispunio je svoju zamisao. Ono što je zanimljivo: Sanna je saznao da se tu negde nalazio i treći trgovac ali seljani su mu kazali da veruju da je otišao za Takigakure jer je to rekao skoro svima. Da ne bi dangubio više, posle par sati odmora, Sanna levitirajući odlete u pravcu trečega. Nadao se da će ga stići.


Sanna je uspeo stići neki karavan. Kako je bio slabovid nije mogao da oceni da li je ovo osoba koju on traži, te je kao što se i očekuje, morao da zaustavi karavan. No, ovo je bilo budalasto i smešno jer je ovo bio karavan pun baba. Karavan se uputio ka Akametsu gradu, a čovek koji vozi zaprežna kola, u stvari transportuje pacijente iz svog sela. Očito je bilo da sve babe u njegovom selu pate od reume i da moraju na pregled u Akumetsu.

Posle kraćeg razgovora sa njima Sanna nastavlja svoju potragu za trećim trgovcem.


Sanna je polako gubio nadu, bio je iznemogao od potrage, žedan i gladan. Video je nekakvo rečno korito, bilo je nikakvo i skoro pa presušilo ali otrča do njega kako bi se malo napio vode. Rukama se napi vode, imao je osećaj kao da može popiti okean ali onda začu čudne zvuke: na samo 80 metara od njega vide čoveka kako urinira u tu istu reku iz koje je on pio vodu.

"Alo bre, šta to radiš! (Uzviknu Sanna kako bi prepao ovog mučenika i najurio ga odande.) Ali mu dotični gospodin odgovori samo sa: "Pišam, ostavi me na miru." (ovo veoma razljuti Sannu koji je onda probao da ga gadja kamenom).


Kamen koji je bio pogodio nepoznatog čoveka samo ga isprovocira, te ovaj neznanac iz kaputa izvuče svoj tanto. Sanni je bilo svejedno ali neznanac je već bio isprovociran te napade mučenika Sannu. Sanna je u tom trenutku odlučio da obustavi potragu za trećim trgovcem i da se obračuna sa ovom budalom. Sanna je znao da gubi na vremenu ali rekao je sebi: "Uvek mogu da odem u Takigakure i nadjem tog trećeg." I baš tako bi, posle ove borbe Sanna će otići u Selo Vodopada.



The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world185


#card114
Koristim svoju tehniku letenja da izbegnem tvoj napad i budem neko vreme u vazduhu a potom na tebe bacam.
#card63

Sanna nije znao da li je njegov protivnik nindža ili ne ali samo je hteo da ga se reši. Kako zanimljivo, čim je izašao iz manastira njegov karakter je ponovo bio onaj stari. Izgleda da su ga samoća i post izmenili samo na kratko.

"Kako si ružan odavde." Govorio je Sanna svom protivniku dok ga je gadjao vatrenim šurikenima.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world189

Sanna je ponovo bio iznenadjen ovom čudnom tehnikom absorbovanja, ovo ga je podsetilo na nindžu sa kojim se borio pre nekoliko dana u hramu ali na kraju nije toliko obraćao pažnju na to. Napad koji je poslat na njega izbegava samo naglim pomeranjem u stranu (leti). Količina vatre na terenu je (25).

"Pih."

#card99
Izazivam ogromnu eksploziju ispod tvojih nogu.

"Ovo bi trebalo da te reši."

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world184

Sanna je bio malo i zadovoljan jer ovaj nindža pruža malo veći otpor, to ipak znači, da ovaj i nije neki tamo bezveznjaković. Nindža šalje uragan na Sannu koji će biti blokiran velikim zemljanim zidom, koji se stvorio baš u trenutku kada je Sanna sleteo na zemlju.

#card103
Sanna je proveo nekoliko sekundi iza iovog zemljanog zida a onda se iz zemljanog zida stvori jedan ogromni vatreni zmaj koji je krenuo na neprijateljskog nindžu da ga ubije.

"Moj si pile."

#card69

Chunin: 350 hp

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world188

Pošto se odbranio od napada (tj. izbegao ga je) neprijateljski nindža posla napad od čiste chakre u Sannu, što je kod njega samo izazvalo lavinu smeha. Napad koji je protivnik poslao na njega pogodio je substituciju.


"Ovako slabi napadi, pa sve i da su od zlatne chakre, ne mogu me povrediti. Ovo postaje jako dosadno. Nagoveštavao je Sanna da bi želeo da završi ovu besmislenu borbu i nadao se da će ovaj neznanac odustati od borbe sa Sannon. No, osim nekog normalnog vredjanja ništa nije dobio. Neprijateljski nindža ga napade još jednom pa još jednom ali ništa. Sanna odluči da ga se reši.

#card102

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world190


"Aman, prestani izbegavati kukavice! I onako ćeš izgoreti u mojoj vatri. Smejao se Sanna protivniku dok je goreo neprestano u njegovoj vatri i pokušavao da izbegne njegove napade. Osim nekog besmislenog čavrljanja shvatio je da je ovaj neznanac glup i da neće prestati da ga napada, sve dok ne reše njihovu stvar.

#card73
Bacam na tebe ogromnu vatrenu kuglu.

Chunin 300 hp.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Hram Tan Tsu  #world185


Pre nego što ga je Sanna uspešno zapalio kao giricu, ovaj neznanac je uspešno uspeo da zatrese zemlju i povredi Sannu. Sanna se poslednjih dana samo neprestano borio, lutao pa ponovo borio i sve tako u krug. Shvatio je da još uvek nije našao svog trećeg trgovca tj. četvrtog i da je malo skrenuo sa svoje prvobitne zamisli i cilja. Reče na sav glas: "Hmmm, šta mi je sada činiti." Ostade da razmišlja tu pored potoka dok onda nije shvatio: ipak ne želi da odustane od trećeg trgovca. Sanna je odlučio da krene za njim (iako je ovaj verovatno već odavno pobegao), tako da, Sanna se upućuje ka Takigakure.

Hiroshi nakon neuspjelog pokusaja potrage je odlucio da zaboravi na to i krene na svoju misiju . Stigao je odmah na zadati mjesto gdje je trebao da se bori protiv jonina koji ima 300 healtha i baca prepolovljene napada odmah se bacio na posao.

#card1346
Dmg je 200+447 je 677+200 zbog preciznosti dmg ukupan je 877 zag dmg je 169.

The member 'hiroshi123' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hram Tan Tsu  #world198

Hiroshi ipak nije ubio ovoga puta jonina koji je bacio napad od 1000 dmg zbog opisa misije dmg je prepolovljen tj 500 dmg ide na Hiroshija.
#card108
Ulazem 80 chakre i branim se od napada
Sada moj napad
#card109
Dmg je 700+200 zbog prezicnosti zag od ovoga je 180
Umri

//Zaboravio opciju sam//

The member 'hiroshi123' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hram Tan Tsu  #world198

Hiroshi ni ovaj put nije uspio da ubije jonina ali jonin Muje poslao 500 dmg jer je dmg prepolovljen Hiroshi je odlucio da se odbrani i onda da zavrsi sa ovim.
#card110
Sada moj napad
#card102
Umri sada vise
Rekao je nakon sto je poslao zmaja i cekao odgovor jonina.

The member 'hiroshi123' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hram Tan Tsu  #world197

Hiroshi je opet neuspjesno ubio jonina,jonin mu je uzvratio sa 400 dmg ciste chakre pa je Hiroshi odlucio da se odbrani
#card1
Ulazem 30 chakree
Sada da završim sa tobom
#card1346
Dmg=877
Hajde sada umri vise prokleti joninu jedan
Rekao je i stao iza drveta.

//Opcija //

The member 'hiroshi123' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hram Tan Tsu  #world198

Hiroshi i dalje nije ubio jonina koji mu je preostao jonin mu je poslao 500 dmg od kojih je morao da se odbrani.
Hiroshi je odmah spremio odbranu.
#card1354
Sada kreiran barijeru i i trosim 30 chakr#card99
Umri vise
Rekao je i nadao se da ce napokon pobijediti jonina

The member 'hiroshi123' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hram Tan Tsu  #world199

Hiroshi i dalje nije uspio da ubije posljednjeg jonina,morao je ovo da se odbrani od 400 dmg i želio je da sada stvarno zavrsi sa ovim.
#card1
Sad ulazem 30 chakre i branim se od napada
Spremam se za moj napad.
#card1355
Ulazem 50 chakre i moj napad ima 750 dmg+200 zbog prezicnosti
Hajde umri sada kraj ti je dosao vise
Rekao je i cekao da protivnik odgovori na njegov napad

//opcija//

The member 'hiroshi123' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Hram Tan Tsu  #world196

Hiroshi ipak nije odustajao od ove misije prvo je morao da se odbrani od 800 dmg a nakon toga da ubije napokon jonina
#card1
Ulazem 30 chakree
Sada da završimo sa ovim napokon
#card1346
Dmg od ovoga napada je 877 a zag je 169
Rekao je i nadao se da ce sada zavrsiit sa ovim za kraj.