Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hugomocuova kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hugomocuova kuća

Hugomocuova kuća A
Ova kuća je privremeni dom Hugomecua u slučaju kada krene na misiju ili tako nešto spolja izgleda kao svaka normalna kuća ali iznutra izgleda poprilično siromašno kako niko nebi posumnjao da se ovde iko krije ova kuća poseduje tri prostorije na prvom i tri na drugom spratu tri prostorije na prvom spratu su kuhinja dnevni boravak i kupatilo a tri prostorije na trećem spratu sukuhinja i dve spavaće sobe koje su jedine dobro opremljene kako bi Hugomecu ovde mogao da noćeva.

Napokon stigao sam nakon jako traumatične misije izgleda da moja tamna strana Mugomecu ima svoje prednosti kao i mane pobio sam celu vojsku šinobija samo zato što je njegovo lice preuzelo kontrolu nad amnom.Pitanje je koliko ću dugo da uspem da zadržim svoju dvoličnost pod maskom i koliko dugo ću biti ovde u ovom svetu pre nego što otkrijem kako da odstranim tu svoju drugu stranu za sada ću da budem okej ali kasnije će da vidimo kakoću *Hugomecu je naišao na pismo ispred svog praga* od gazde je *U pismu je pisalo da se Hugomecu vrati u bazu kako bi mu njegov gazda rekao jednu bitnu informaciju* moram odmah da krenem kako me ne bi izbacio *Hugomecu je se zaputio ka tajnoj bazi u kojoj živi sa svoim šefom*