Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Glavna kancelarija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Glavna kancelarija

Kancelarija Kagea sela skrivenog u vodopadu je monumentalna prostorija koja odražava moć i autoritet vođe sela. Na zidovima se prostiru raskošni tepisi sa uzorcima koji prikazuju istoriju sela i njegove najslavnije trenutke. U centru prostorije se nalazi impozantna stolica, izrađena od najfinijeg drveta i ukrašena dragocenim kamenjem.

Veliki prozor na suprotnom zidu pruža spektakularan pogled na selo, dok se sunčeva svetlost prelama kroz vodene prskalice, stvarajući prelep prizor koji oduzima dah. Na vrhu prozora, ponosno stoji veliki simbol sela, izrađen od najkvalitetnijeg mermera. Simbol predstavlja srce sela, simbol njegove snage, ponosa i tradicije.

Glavna kancelarija Z

Pored prozora se nalazi radni sto Kagea, prekriven papirima i dokumentima koji svedoče o svakodnevnim poslovima i odlukama vođe. Na stolu se nalazi i mali držač za pera, izrađen od prefinjenog jantara, simbolizujući mudrost i odlučnost vođe.

Siromašan čovek, pridošlica u selu čekao je sastanak. Čekao je dobrih dva sata, tri. Tačno pred njim ušao je plavokosi čovek u bijelom prepeglanom odijelu. Koliko je čuo od drugog čoveka, koji je sedeo tu pored njega (isto čovek sa problemima i porodicom koju mora da izdržava) taj plavokosi ninja je bio Kaguya Yehuda, drugi čovek novonastalog sela. Njegovo prisustvo za starog čoveka i još seljaka bilo je neverovatno pa se plašio i samog susreta sa kageom.

Sala sa sastanke su značajno napunila i Yehuda se zadržao već neko vreme u kancelariju kagea. Prošlo je bar 2 sata koliko su ti ljudi čekali prijem.  Najveća  je verovatnoća da su hteli šačicu ryoa da prehrane porodicu ili početni kapital da osnuju neki svoj zanat u selu. Vreme je prolazilo i ljudi pomalo mrgodni i nervozni su počeli napuštati čekaonicu. Pomenuti siromašan čovek je i dalje sedeo, morao je čekati makar i do pozne noći. Postao je netrepeljiv. Ustao je. Hodao je čekaonom uzduž i popreko. Iz kancelarije se već duže vrijeme nije čuo ni zvuk. Postao je ubijedjen da su kage i sannin verovatno napustili kancelariju na druga privatna vrata i pošli svojim poslom.  Skupljao je hrabrost da pokuca.., da provjeri. Ostao je sam u toj prostoriji. On i mukla tišina modrog sutona koji se spustio nad selom. Iako mali i nebitan u tom selu i on je imao neko dostojanstvo. Ubedjivao je sebe u to. Prišao je i pokucao na vrata.

Nikakav zvuk se nije čuo iako je sva čula pripremio. Krenuvši da otvori vrata čuo je kako se zaključavaju pred njim. Neko je bio unutra i dalje! "Šta pobogu više rade!" Pomislio je u sebi za kagea i sannina. Uhvatila ga je blaga nervoza i bijes jer mu je taj sastank bio poprilično hitan. Naravno nije imao hrabrosti da pokuca opet već je samo zurio u vrata u neznanju i nemoći svojoj. Zagledan u vrata najedno posmatra novu scenu, nervoza nestaje, a hladan znoj ga obliva po celom telu.

Sveža i normalna leva ruka ljudska prolazi kroz samu strukturu vrata skoro do lakta. Čovek ubedjen da ga umor i težak život polako pristižu gleda dogadjaj i ne može izustiti reč. Pruža glavu malo napred, poprilično ukočen kao da ćemu to pomoći da bolje vidi. Prepoznaje modar nokat na toj levoj ruci jer je njegova. Pri izgradnji sela teški drveni predmet mu je prebio taj prst i ne može promašiti to zaista jeste njegova ruka. Gledao je par svojih daljih rodjaka kako nakon mlataranja rukama bljuju vatru i pušu vetar, svedočio je jutsuima i ninja umetnostima, ali neiskusan i od umora pred njim se dogadjala hororična scena. Ruka se vratila iza vrata na dve, tri sekunde i potom opet prošla kroz njih sa tvrdo stisnutim, čeličnim povećim ključem u šaci ovog puta. Potom iz možda drugog ili trećeg puta čovek kojem je ruka prošla kroz vrata pogodio je ključaonicu i uz kratak klik koji je u tihoj ukočenoj prostoriji bio glasniji nego ikada do tada verovatno otključao vrata kage kancelarije.

Čovek nesrećan da bude na tom mestu i u tom vremenu progutao je knedlu i čekao je da se vrata otvore. Shvatio je da nije samo neprirodnost situacije, jeza i znoj što ga drži na mestu. Nije se mogao pomeriti sada dok je svom silinom pokšavao to da uradi. Vrata su  se otvorila odjednom i kao u ogledalu video je sebe na vratima. Već u pedesetim istrošeno telo njegovo stajalo je tik ispred štoka od vrata. Čudnim hodom telo se pomera, prelazi pored ukočenog čoveka i napušta čekaonu. Sekudu zatim ista scena se dogadja. Njegova kopija, truplo ili podla prevara chakre prošla je pored njega ponovo i izašla pred vratima. Misteriozna persona u kancelariji u mraku sedela je u fotelji kagea.  Kancelarija okrenuta ka istoku sada u sutonu bila je u mrklom mraku. Svetlost fenjere beše neprisutna i jedino što bi fenjer iz čekaone mogao definisati u toj prostoriji behu dragulji u kage stolici i monokl na osobi koja je sedela tu.

Glavna kancelarija Walter_talkin_to_Alucard

Vrata  su se zatvorila odjednom i potresla celu kage zgradu do temelja. Čovek koji je bio tu od samog udara pao je sa nogu i sada se odjednom ponovo mogao pomerati. Yehuda Kaguya i Uzumaki Sparow su od tog trenutka proglašeni za nestale.


Sanna je satima lutao po selu želeći da zaradi brzu lovu ali nije uspeo ništa učiniti a onda je čuo od meštana da kage ovog sela jako često da je honorarni posao sposobnim i vrednim ljudima, na šta je Sanna samo uzdahnuo i rekao: "Ako baš nema ničega opasnijeg da se radi..." Koliko god da je Sanna želeo voditi lagan život (sada kada je već uspeo da se spasi manastira) toliko mu je sudbina njihala za vratom. Njemu je bilo sudjeno da bude nindža. Sanna je došao u kancelariju kage,a nadajući se da će ga Kage uposliti (brze pare, keš keš). Sanna seda i čeka kage,a nesvestan situacije u kojoj se nalazi selo i da baš nindže ovoga sela većaju u susednoj prostoriji.

Hatchiro je dolazio iz sale za sastanke, sa strazarima je koracao prema Kage kancelariji osecajuci tezinu svoje nove odgovornosti, znajuci da je ovo trenutak kada njegov zivot zauzima novi put. Bio je spreman da preuzme sve duznosti Kagea, ispisujuci novo poglavlje svoje sudbine i buducnosti ovoga sela. Ispred kancelarije u cekaonici, mogao je videti crvenokosog nindzu kako sedi ispred iste, mnogo dana je proveo gradeci ovo selo sa mnogim nindzama, ali ovo lice mu nije bilo poznato, dao je signal rukom svojim strazarima da zastanu, a potom upitao crvenokosog mladica

-Tvoje lice mi nije poznato od ranije, jel sam ja onaj koga cekas?-

Upitao ga je, cekajuci njegov odgovor pre nego sto se bude bacio na posao koga je bilo mnogo



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Sannu je ovo pitanje malo i prepalo, čekao je ovde satima (ispred kancelarije) i niko nije obraćao pažnju na njega a eto, sada odjedared, se pojavio neki simpatični nindža. Sanna je bio zbunjen samo na par sekundi a onda u sav glas viknu: "Moje ime je Sanna Uzumaki!" Kada je shvatio da je sve u redu onda je nqastavio da govori: "Rečeno mi je da vodja ovog sela, ko je ne znam ko tačno, ponekad upošljava nindže i da je jako oran da pruži svakome priliku. Ja sam tek došao u selo i počenik sam ali bih voleo da ostanem ovde, tako da, potreban mi je posao!" Sanna je malo odužio svoj odgovor jer je želeo da zvuči ubedljivije.

Hatchiru je pri prvom pogledu na crvenokosog momka bilo drago njegove ambicioznosti, znajuci da ovom selu treba vise takvih nindzi kako bi ono i napredovalo, nindze zeljne vrednog rada i napredovanja. Medjutim, Hatchiru je trebalo malo vremena kako bi se upoznao sa papirologijom i poslovima sela do kojih je prosli Kage stigao, jer nije ni stigao jos da sedne i prouci situaciju, time je mladom momku odgovorio.

-Svidja mi se tvoja ambicioznost, medjutim, upravo na sednici sam ja proglasen za novog Kagea ovog sela, tek treba da se upoznam sa poslom do kojeg je prosli Kage stigao, vidim da si dobar momak, dacu ti priliku, pre ili kasnije cemo testirati tvoje sposobnosti kako bismo videli koja ti uloga najbolje stoji, a do tada mozes ostati u selu, osecaj se dobrodoslim-

Zatim hvatajuci kvaku vrata od kancelarije, dodao je

-A sada me izvini, imam dosta posla-

Otvorio je vrata i usao u kancelariju, dajuci signal strazarima da ostanu ispred vrata kako bi mogao na miru raditi svoj posao



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Gledao je kako Hatchiro odlazi ali shvatio je njegovu poruku. Sannu je ovo ohrabrilo te je odmah pratio kage,ov odlazak i odmah i sam izašao iz zgrade. Sanna je odlučio da nastavi da luta gradom i upozna se sa selom i sa ljudima. Na izlazu iz zgrade videće ljude (nindže) ovog sela kako izlaze iz sobe za sastanke. Medju ljudima je primetio jednog izuzetno visokog, džinovskog čoveka.

Kada je Hatchiro usao u unutrasnjost kancelarije, pred njim, na radnom stolu, zatekao je gomilu papira koja ga je cekala, gotovo kao planina koja izuskuje osvajanje. 
Glavna kancelarija A757748b585f5bfbc1643b8f90618081
Hatchiro je video da ga njegova nova duznost kao Kagea vec izaziva, postavljajuci prvu prepreku na putu vodjenja. Seo je za svoj sto, i polako uzeo papir po papir da cita, kako bi se uveo u poslove proslog Kagea, pitajuci sebe sta mu je sve ovo trebalo, znajuci da ce morati sate i sate provesti citajuci papirologiju koje ni malo nije bio zeljan.



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nekoliko sati listajuci papire, Hatchiro je odlucio da malo pogleda podatke o ostalim nindzama sela da bi video kakvim vestinama raspolazu, kako bi znao za koje uloge sela su zreli, tokom izgradnje sela mogao je videti da postoje neki koji ne zele da ovo selo postoji, time je hteo da ako najgore vreme za ovo selo dodje, bude spreman da se prilagodi svakoj situaciji

"Poznavanje sopstvenih slabosti ključ je za razumevanje i prevazilaženje snaga protivnika."

Listajuci podatke o poznatim nindzama, mogao je videti jedne od njemu dosta poznatih lica
Kiyoshi Uzumaki :

Rurinai Uchiha :

Matsuda Hyuuga :

Aburo Uzumaki :



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Hatchiro je mogao cuti neki daleki zvuk, iznova i iznova, na prvu ga nije mogao prepoznati, otvorio je oci i shvatio da je zaspao naslonjen na radni sto, neko je kucao na vrata probudivsi ga, dok mu je pecat od stola bio na celu od spavanja, izgovorio je


-Udjite, otvoreno je-

Ulazeci u kancelariju, to su bila dva strazara koja su nosila poruku, 
Glavna kancelarija Orange-Episode-1-1

Hatchiro je uzeo poruku u ruke i video je da je poruka od Rurinaija, otvorio je poruku i procitao
Poruka: :


Zatvorio je poruku nazad u koverat, znao je da Agroma nekad malo vuce na agresiju, to je mogao da vidi kad je s njim isao na misiju, gde je mogao 3 puta da ubije Hatchira svojom nepaznjom,  te je doneo odluku i rekao strazarima


-Prenesite im poruku da Agroma drze u pritvoru jos malo kako bi se smirio, a potom neka ga puste sutra-

Strazar:-Razumem-
Zatim je Hatchiro skljocnuo prstima, i u istom momentu strazari su nestali



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Hodnici su prazni za divno čudo .Samo stoji ispred vrata koja nju podsećaju na nimalo lepu i maglovitu prošlost .Samo je udahnula i pokucala na vrata

„Uđi!!!"

Čim je čula dozvolu otvorila je vrata .

„Izvinjavam se na smetnji kage."

Radeci svoje dosadne Kage poslove i baveci se papirologijom, Hatchiro je mogao cuti korake trcanja po hodniku ispred kancelarije, cuo je neki razgovor nepoznatog lica sa strazarima, a potom kucanje na vrata od kancelarije, nije mogao da sluti ko bi to tacno mogao da bude, rekao je
 
-Udjite, otvoreno je-

Kada je osoba usla, mogao je da vidi da je to bila mala devojka, nije bio siguran kakav li je njen biznis mogao biti sa njim, te ju je upitao

-Izvoli, jel sam ja onaj koga trazis?-





ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Samo je prišla par koraka bliže stoli

„Da se predstavim prvo .Ja sam Ami Kurumi jedan od kunoičia u selu .

Zastaje kako bi uzela dah i sve vreme gleda u pod pognute glave.„Ovde sam da vas obavestim , da se desio incident na kapiji sela .Svi detalji će vam biti rečeni u policijskoj stanici.Jer da budem iskrena ni ja ih ne znam šta se tačno dogodilo jer sam stigla kasnije , ali sa sigurnošću vam mogu reći da su bili odvedeni u ambulantu.Ako ide sve po naređenju trebalo bi da su krenuli ka stanici sada "



Gledajuci zadihanog kunoichija, od njene zabrinutosti mu je  izgledalo  kao da je ovo bitna situacija koju i sam mora proveriti, teje spustio papire na sto koje je drzao u ruci

-Znaci tako stoje stvari, po tvojoj zabrinutosti mogu da vidim da ovo nije naivna situacija-


Radoznalost ga je uhvatila, te je pokusao da vidi nesto svojim Byakuganom
#card1286 #card1287

Svojim ocima je mogao videti haos na kapiji sela i veliku kolicinu blataHatchiro je zatim uzdahnuo sa zeljom da pronadje ko je odgovoran za sve to i sta se tacno desilo, te je rekao

-Hajdemo do Ambulante, da proverimo sta se zaista desilo-


Ustao je sa svog stola, i krenuo sa kunoichi prema policijskoj stanici, kako bi otkrio ko je krivac ovog haosa 



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Stigavsi ispred kage zgrade pitao Sam strazare da li je Kage Tu Oni su mi rekli da je zauzet.Zamolio Sam ih jer imam problem pa hocu to da resim I pristali su na to vodili su me ka kancelariji te su me tu doveli I pokucao sam:

Da li smem da udjem momak koji Sam citavu kapiju prekrio blatom.

Cekajuci njegov odgovor.

Udara ga pesnicom u glavu sva iznervirana .Te ovaj jaukne i krene da se trlja po trmenu .

„Kao prvo pokaži poštovanja prema kageu.Trebaš da znaš da je njegova dobra bolja ta koja te trenutno održava u životu .I ne smeš nikoga da ubiješ ."Samo udahne

„Izvinjavam se za njegovo ponašanje kako se čini upio je previše blata , pa ne može da misli racionalno .Ako se pitate zašto sam sa njim dodeljena mi je dužnost da ga pratim i držim ga dalje od nevolje .Imam neke podatke koje bi ste trebali da znate ".

Cekajuci odgovor neko me je uradio u glavu i to bas jako okrenuo sam se i to je bila Ami koja je nije raspolozena:

Dobro ne trebas da govoris svima.Stvarno mislis da bi ja ubio nekog?

Govori šapuci Ami:

Zasto si me pratila mogu i ja sam.

Govori dok mu je malo neprijatno.Te ceka njen odgovor.

Hatchiro, vracajuci se iz setnje usao je u hodnik ispred Kage kancelarije, mogao je videti malu kunoichi i momka kojeg je video polupanog u bolnici pre nekog vremena, nije mu bilo jasno kako je tako brzo izasao iz tamnice, ali ako jeste to znaci da su se Rurinai i Sanna uverili da je sve bio nesporazum

-Brzo si se oporavio u bolnici, verujem da sam ja onaj koga trazis-

Dosao je do njih dvoje, kako bi video sta momak zeli od njega, verovao je da je hteo da se izvini i da mu objasni da je sve bio nesporazum



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
„Kage.Izvinjavam sa na ovakvom upadu .On je došao da se izvini kako treba ."Samo pomeri njen pogleda na njega upozoravajući ga da pazi šta priča .

„Takođe sam zadužena da ga pratim po selu dok se ne uvrede da je čist .A takođe imam jedne informacije koje bi vam verovatno bile od koristi u vezi-"Zastaje te kreće da koristi zankovni jezik kaže „I-N-C-I-D-E-N-T-A".

Cujevsi neki glas iza mene i Ami pogledao sam osobu koje ima bele oci sto znaci samo jedno da je hyuga bio sam iznenadjen da hyuga clanovi postoje mislio sam da sam jedini:

Postovanja kage.

Govoreci iznenadjeno okrece se ka Ami:

Mogu sam da kazem sto sam ovde.

Gledajuci je sam klimnuo glavi da moze da ide:

Da li bi smeo da udjem u kancelariju da popricamo gospodine kage.

Slusajuci njegove reci, po njegovom tonu glasa zvucao mu je mirno, mogao je pretpostavljati da nije zlom namerom dosao u ovo selo i da je sve bio nesporazom, a i da je hteo praviti probleme, ne bi dosao na glavnu kapiju sela, a i sada licno pred Kagea, vec bi pokusao nesto uraditi iz senke, Hatchiro nije mogao skroz spustiti gard, jer na kraju krajeva nije jos ni upoznao ovoga momka, ali je odlucio da ga pusti u kancelariju kako bi popricali u 4 oka, znajuci da ako pokusa nesto glupo uspece odmah da ga spreci u tome

-Udji, saslusacu te-

Zatim se okrenuo prema kunoichi koja je bila pored

-Nakon sto popricamo ja i on, mozes uci i ti ako imas nesto vazno da mi kazes-

Rekao je, hvatajuci kvaku od vrata kancelarije, dajuci signal strazarima da budu na oprezu ispred vrata kako nas niko ne bi uznemiravao dok ne zavrsimo pricu



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Videvsi da je pristao da pricamo ulazili smo u kancelariju:

Hvala sto zelite da razgovarate samnom.Moje ime je Wertzuir Hyuga mozete me zvati Wert kako hocete.

Govoreci to razmisljao je gde moze da pocne ali je prvo sacekao sta Kage ima da kaze.

Iznenadio se kada je cuo da je iz Hyuuga klana, video je da momak nema bele oci, sto je bila retkost za pripadnike Hyuuge, dosta ga je zanimalo sta momak ima da mu kaze


-Dakle Hyuuga kazes, iznenadjen sam sto smo iz istoga klana, a tvoje lice mi nije poznato, sta li je to sto imas da mi kazes?-

Iscekivao je njegov odgovor sa radoznaloscu
Glavna kancelarija F01eef5bd1baaf3696d929924dc696bf



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Wertzuir je poceo da prica:

Ovako imao sam zelju da dodjem u ovo selo da zivim kao svaki covek te sam spremio stvari i pozdravio se sa roditeljima i krenuo.Ispred kuce sam nasao pismo koje pise moje ime i hteo sam usput da vidim da li je to pravo pismo ili neka laz.Kad sam dosao ispred kapije bio je vas saborac koji je bio u bolnici pored mene i dao sam mu pismo i rekao da li je to pismo pravo ili lazno zguzvao je i reko mi da je lazno i objasnio zasto.Posle toga mi je dao upozorenje misleci da sam pretnja ali nista ja nisam uradio niti sam mu pretio ili sam ga uvredio nista samo stojao.Obajsnjavao sam mu sto sam ovde dosao ali jedva i da me je slusao te mi je dao par upozorenja ne znajuci zasto i napao me sa lanicma koji su mogli da me usmrte.Nisamo imao izbora te sam morao da stvorim blato da bi sebe spasio da nisam poginuo bi te ili sam mogao vrtlog da stvorim ali bi upropastio ciravu kapiju i mali deo sela.I tako smo zavrsili u bolnici i bio sam u tamnici ispitali me ja sam im rekao istinu kao i vama.Samo su mi rekli da cu morati da platim kaznu od 30 0000 ryo trenutno nisam pri novcu jer sam se odvojio od roditelja da se osamostalim.

Gledajuci u Kage bio je nervozan sta ce reci za kapiju i za ostalo te sam rekao:

Sto se tice kapije mogu blato ukloniti i kapiju da popravim sa mojom zemljom ako to bude bili potrebno.A za kaznu ako mogu da uradim neku misiju da se iskupim selu za to.

Govoreci to je gledao ocima okolko taman ocekujuci Ami da mi se ne stvori opet iza mene ili bilo gde vec.Cekao sam Kageov odgovor.

Glavna kancelarija Image

Hatchiro je odslusao sve sto je Wetzuir pricao i zamalo je zaspao u pola price koliko ga je slomio, zavrsavajuci njegovu pricu Wetz ga je gledao nevinim ocima, te Hatchiro, nakon nekoliko sekundi neprijatne tisine, mu je odgovorio


-Dakle tako, bio si se malo lose predstavio pa si zato Kiyoshiju izgledao sumnjivo, ne znam ko ti je poslao to pismo, ja sam te prvi put video kad si se pojavio u ovome selu, trebao si samo doci ispred kapije i traziti dozvolu za uci selo, ovako si napravio mali nesporazum i izgledalo je kao da si hteo prevarom uci-

Napravio je pauzu par sekundi

-Bio je mali nesporazum, ali smo videli da nisi dosao lose namere, mozes ostati u ovome selu, dobrodosao je svako ko ovde vidi bolju buducnost i napredak, ako zelis mozes i sam pocistiti blato sa terena, a sada me izvini samo jedan momenat-


Skupio je chakru u prst i potom napisao jako bitnu poruku koju ce dati strazaru da da ostalim vaznim clanovima sela, to je bio poziv za bitan sastanak koji ce se odrzati posle u sali za sastanke, u kojoj ce ucestvovati par clanova vrha sela


-Drago mi je sto smo razresili nesporazum, ako je to sve onda je sve u redu, mozes ici ako to zelis-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Gledajuci kage nasmesio se i reko:

Hvala vama na razumevanju i sto ste me poslusali Kage.

Gledajuci njega se okrenuo ka vratima i uzeo ih za kvaku:

Dovidjenja gospodine Kage.

Zatvara vrata od kancelarije te ide niz stepenice te vidi Ami:

E evo me sve proslo super Kage mi je oprostio i razumeo da je bio nesporazum.Ako hoces samnom do kapije da maknem blato i da odemo kod tvoje kuce ako hoces? i da Kage je nesto zauzet pa sto si mu htela reci treba ces posle mislim ne sprecavam te.

Te ceka njen odgovor.

„Možeš nastaviti bez mene .Jer imam neki posao ovde koji je samo za par očiju .Pokuca na vrata .

„Kage gospodine mogu li da uđem .Moram nešto bitno da vam kažem a bitno je za selo ."

Stoji tamo inčeks poziv kagea .Te pogleda u Werta .„U blizini moje kuće se nalazi jedna slobodna kućica koja čeka da se neko i njoj useli .Možeš tamo da odeš .Sada krenu ".Hodnikom sada vlada tišina i samo čeka dozvolu od kagea da uđe .

Gledajuci Ami sam razumeo i krenuo:

Uredu vidimo se onda.

Dizajuci desnu ruku na gore te je spustam posle 3 sekunde spustam ruku.

Uredu sad idem do kapije da uklonim blato i da popravim ako treba i posle toga da se uselim.Krenuo je ka kapiji na daljini od kage zgrade se vise nije ni video koliko je daleko otisao.

Samo je ušla u kancelariju koja je bila pomalo zamračena i pokrivena senkama većim delom.Što joj prija na svojoj je teritoriji .Mrak I senka veliki deo nje same.Stoji pred stolom dok kafe sedi na stolici i pokušava da pročita govor njenog tela Samo stoji mirno i ukopano kao spomenik,i sa praznim pogledom gleda ispred sebe .

„Imam informacije koje nisu najbolje ., ali nema svrhe kriti ih od vas .Ovo pismo je trik .Cela ova zbrka je jedan opasan trik .Od informacija koje sam uspela da prikupim .Imamo nekoliko situacija koje imaju smisla ako ih povežete .Prvo pismo je našao kod njega na pragu kuće .Kao drugo neko se predstavlja kao vi u pismu .Pod broj tri rečeno mu je da se javi na glavnu kapiju .Pod broj tri jedan od sekretarijata kojeg sam prvi put videla u životu mi je preneo da javim dežurni šinobijima na kapiji da očekujemo novog nindži.Pod broj četri nedugo nakon toga sam čula vest daje sekretar "NASTADAO" utopio se u reku .Neko je izgleda pokušao da napravi diverziju za nešto ili nekoga .Mislim  da neko pokušava da ubaci špijuna u selo .Mislim ako već nije  

Nakon sto je Weitz izasao, ocekivao je kunoichi da udje u kancelariju kako bi saslusao bitnu stvar koju ima da mu kaze,  nadao se da ovo nece dugo potrajati jer je uskoro bilo vreme za sastanak koji je sazvao sa elitom sela u sali za sastanke

-Udji slobodno, sta li je to sto imas bitno da mi kazes-

Gledao je u sat na zidu kako bi video koliko jos ima vremena, te je video da moze stici na vreme u salu za sastanke



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
.Stoji pred stolom dok kage sedi na stolici i pokušava da pročita govor njenog tela. Samo stoji mirno i ukopano kao spomenik,i sa praznim pogledom gleda ispred sebe .

„Imam informacije koje nisu najbolje ., ali nema svrhe kriti ih od vas .Ovo pismo je trik .Cela ova zbrka je jedan opasan trik .Od informacija koje sam uspela da prikupim .Imamo nekoliko situacija koje imaju smisla ako ih povežete .Prvo pismo je našao kod njega na pragu kuće .Kao drugo neko se predstavlja kao vi u pismu .Pod broj tri rečeno mu je da se javi na glavnu kapiju .Pod broj tri jedan od sekretarijata kojeg sam prvi put videla u životu mi je preneo da javim dežurni šinobijima na kapiji da očekujemo novog nindži.Pod broj četri nedugo nakon toga sam čula vest daje sekretar "NASTADAO" utopio se u reku .Neko je izgleda pokušao da napravi diverziju za nešto ili nekoga .Mislim da neko pokušava da ubaci špijuna u selo .Mislim ako već nije ".

Hatchiro je sedeo u stolici prekrstenih ruku, salsusao sta je kunoichi imala da kaze, trenutno nije imao vremena da mnogo toga razmisli o tome, ali ce definitivno to uraditi u medjuvremenu

-Hvala sto si mi rekla za ovo, razmislicu o ovoj situaciji u medjuvremenu, a sada da me izvines, imam bitan sastanak sa elitom sela i moram ici-

Ustao je sa stolice, a potom se zaputio ka sali za sastanke, gde ce se i odrzati sastanak koji je zakazao sa bitnim clanovima sela kako bi doneo neke vazne odluke



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Stigavsi kod kage zgrade polako sam koracio strazari su mi dali da prodjem te posle penjanja sam stigao ispred kage kancelarije i te podigao ruku i pokucao na vrata:

Jel smem da udjem Wertzuir je.

Cekajuci da se neko odazove unutra

Videvsi da niko ne odgovara znaci da nema nikog u kancelariji.Odlucio je da izadje iz zgrade i da kaze strazarima sta ima reci:

Izvini te ako mozete preneti Kageu da trebam popricati sa njim o necemu bitnom.

Strazari su klimnulim glavom gore dole znak da ce reci:

Uredu hvala vam.

Te se okrenuo i otisao negde da seta i da jede.

Samo je stala ispred vrata u zgradu .Izdrži kovertu sa pismom u ruci .Samo gleda u stražare koji je već upamtila lica .Jer im je krišom donosila piće kada niko nebi gledao , a ponekad i hranu .Samo im prilazi .

„Treba mi samo jedna usluga od vas dvoje .Samo ovaj put .Želim da ovo pismo date kageu kada se bude vratio .Nadam se da će razumeti razlog zašto ću ovo učiniti .Ovo je inače naše zbogom .Želim vam sreću .

Samo im pruža kovertu i odlazi .


Sadržaj pisma : „Dragi kage .Izvinite što mora da bude ovako .Ali nemogu da budem ovde .Sve ovo mi liči na kavez .A meni je dosta kaveza za ceo život.Negeldaj te na mene kao izdajicu jer to nisam .Samo nemogu .Ima nešto iza tih kapija što me doziva . Želim vam sreću kage .Zbogom ".[/center]

Vracajuci se iz doline zahvalnosti, bio je zadovoljan time da nije bilo jos nekih incidenata koji bi im gubili vreme, kada je dosao do Kage kancelarije, strazari su ga zaustavili i predali mu pismo od male kunoichi koja je odlucila napustiti selo, uhvatio je kvaku od vrata, usao a potom seo za sto kako bi ga procitao.

Sadrzaj pisma :

Procitao je sadrzaj  pisma i u njemu su se borila 2 vuka, postovao je odluku male kunoichi da napusti selo, jer ne zeli zadrzavati nikoga ko u selu ne zeli ostati i ko vidi bolji zivot u daljinama van sela, isto tako bio je razocaran  time sto su se do sada svi drzali zajedno i zajednickim snagama su podigli ovo selo od temelja,  unapredjivali ga malo po malo svaki dan, te je onda kunoichi tek tako donela odluku da samo neocekivano u trenu ode, okrecuci ledja svojim prijateljima i saveznicima sela bez ikakve najave, to je za Hatchira bio mali poraz, medjutim sta je tu je, pismo je vratio nazad u kovertu, napravio od njega avioncic i zavrljacio ga kroz prozor, a zatim nastavio raditi svoj posao



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dok je bio u svojoj kancelariji, strazari su pokucali na vrata i usli u kancelariju, donoseci Hatchiru jedno oruzije koje je zahtevao da bude napravljeno samo za njega, oruzije je bilo uvijeno u krpe, odmotao je krpe i iznenadio se, oruzije je bilo blistavo od cistog, neunistivog crnog materijala, Hatchiro je bio zadovoljan jer je oruzije bilo i bolje nego sto se nadao, izvadio je svitak iz svoje torbice i odlucio da oruzije stavi u isti, kako bi mu manje mesta zauzimalo u inventoryju

#card382 #card18 
#card840



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Mrkla je noć i napolju u selu čule su se samo ptice kukavice i mesec. Sanna je bio pozvan kod Takikage,a, ovo nije bilo čudno Sanni ali Takikage bi obično u svojim porukama bio direktniji i deksriptivniji. "Mislim da se nešto dešava." rekao je Sanna u sebi, stajaći ispred Takikage,ove kancelarije. Pokucao je mirno i ušao još mirnije u kancelariju i rekao. "Izvolite"

Hatchiro je sedeo na stolici okrenut prema prozoru, gledajuci u oblake i razmisljajuci, kako se Sanna odazvao njegovom pozivu, okrenuo je stolicu nazad ka njemu, spreman da mu dodeli jednu veoma vaznu misiju, vadeci svoje beleske iz fioke kako bi mu objasnio ono sto treba raditi

-Sanno, kruze glasine da se u dolini vetra, u pustinji moze osetiti prirodna chakra za koju se veruje da dolazi iz drevnog Sage hrama, ti hramovi su do sada bili legenda, ali ova dojava moze dokazati da oni i stvarno postoje, tvoja misija je da odes u dolinu vetra u potrazi za hramom, budi pazljiv jer ce tamo sigurno biti mnoge druge nindze koje ce tragati za istim, takodje budi oprezan na potencijalne zamke, i sto je najbitnije, ostani ziv i srecno, vrati se kad budes smatrao da si obavio misiju-
 

Nakon sto je ispricao Sanni njegovu novu duznost, otvorio je orman koji se nalazio pored stola

-Svestan opasnosti i tezine ove misije, poveravam ti ratno odelo koje mislim da ce ti trebati, siguran sam da ce biti od pomoci na tvojoj misiji-

#card483



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Hmm iz onoga što je kage rekao, pokazao i učinio, Sanna je znao da je zadatak koji mu predstoji da je opasan i da je odlučujuć za sudbinu sela. Sanna je pažljivo slušao naređenja svog kage,a a potom uze uniformu koju mu je kage poklonio. "Hvala takikage-sama" Posle kraće reminisencije o njihovoj poslednjoj misiji i o onome šta im je plan, Sanna napusti kancelariju i ode do svog doma kako bi se pripremio za misiju koja mu predstoji.


Sanna je došao u selo, od hrama do sela putovao je nedeljama, sav iscrpljen i u mukama od puta, Sanna dolazi da vidi svog kage,a. Primetio je da je selo pusto i da ne vrvi od nindži i naroda kao ranije, Sanna se pitaš šta li nije u redu. Sanna kuca na vrate glavne kancelarije i čeka da ga Takikage Hatchiro pozove kako bi razgovarali o njegovoj misiji.


Neko je u momentu pokucao na vrata


-Udji-


Hatchiro je vec neko vreme bio u selu, vrativsi se malo ranije iz hrama jer nije mogao uci u barijeru, kada je neko pokucao na vrata, Hatchiro je svojim Byakuganom mogao videti da je to bio Sanna
#card1286 #card1287

 sav iscrpljen je dosao sa misije, znao je da cim se zadrzao duze od njega u hramu, da je on bio jedan od onih nindzi koji su bili u onoj barijeri, makar je bio samo tako uveren, bilo mu je drago sto ga opet vidi zivog i zdravog, zanimalo go ja sta se tamo nalazilo, da li ima nesto sto je Sanna otkrio u hramu a sto Hatchiro nije, takodje, nije hteo da otkrije Sanni da je i on takodje bio u hramu, jer je verovao da za to trenutno nema potrebe, a i takodje mogao je videti da je momak iscrpljen od svega, i da ne bi mogao podneti jos neko iznenadjenje, jer je iznenadjenja tamo bilo dosta



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Kada ga je Hatchiro pozvao u kancelariju, Sanni je laknulo. Sanna je mislio da su ga svi zaboravili jer ga nije bilo nedeljama (izgleda). Još uvek malo deziorijentisan od hrama i još uvek izgubljen u vremenu, Sanna ulazi u kancelariju. Sa sobom je poneo nekoliko skrolova gde je zapisao svega čega se setio: spomenuo je misteriozne duhove, nove nindže koje je sreo i sa kojima se borio, njihove veštine ali pisao je i o čudnoj figuri koju je upoznao (sage gdin Hasan). Kada je rekao sve što ima, činilo mu se da Hatchiro nije zadovoljan, kao da ima nešto da mu zameri ili da mu nešto kaže, posle par sekundi mrtve tišine on ga i upita: "Da li mi želiš nešto reći?"

Sannino oko bilo je ostro, Hatchiro jeste imao neku ideju na umu, te je zato imao tmurnu grimasu na svome licu, razmisljajuci vec par dana o tome, ali pre toga,  sedeo je u svojoj fotelji, pre svega mu je bilo drago sto se Sanna ziv vratio, zanimalo ga je sta je video, kakvu je avanturu imao u tom hramu, da li je nesto novo otkrio, i pre svega da li je bio u onoj barijeri u koju Hatchiro nije mogao uci, hteo je znati sve

-Ostro oko imas, pre svega drago mi je da si se ziv vratio, jer verujem da je misija bila opasnija nego sto sam mislio, nisam znao sta te ceka tamo, mozda sam i trebao jos nekog poslati sa tobom, ali sada je gotovo, sedi malo odmori se, vidim da si iscrpljen, hocu cuti izvestaj sa misije, i avanturu koju si tamo imao, sta si sve video, jel je bilo nekih stvari koje su ti zapale za oko-


Govorio je dok je rukom pokazivao prema stolici ispred Kage stola, dajuci znak Sanni da malo sedne i odmori se



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ

Od svih priča koje je Sanna ispričao Hatchiru, jedna o belokosom nindži sa sharinganom i čudnim tehnikama pesma je bila najzanimljivija. Sanna je rekao sve što je uspeo saznati o tom nindži kao i o njihovoj borbi na smrt. "Malo mi je falilo da ga pobedim i da se domognem blaga u hramu" završio je Sanna. Sanni je bilo žao što je izneverio svog učitelja i dobrog prijatelja ali hram je jednostavno bio pretežak. Priču o hramu i njegovoj avanturi Sanna završi sa: "Spremaju nam se neka teška vremena. Veliki broj opasnih invidua je počeo da se pojavljuje, čudni fenomeni, Akumetsu je nikada tiši..."

Slusajuci neko vreme sve Sannine avanture u hramu, Hatchiro je shvatio da je bio malo pogresio sto je poslao Sannu samog u hram, jer po Sanninom opisu belokosog nindze sa Sharinganom na desnom oku, Hatchiro je odma znao o kome je rec, video je tog jazavca na poternicama i dobro je znao ko je on, to je bio Esau, njegova glava je jedna od najtrazenijih u svetu, znao je da je Sanna imao srece sto je ostao ziv, i sto je njihova borba bila u duhovnim formama, jer je Hatchiro znao da je Esau preveliki zalogaj za njega, medjutim, slozio se sa njegovim misljenjem, dosta jakih individua je u ovome svetu, koji bi mogli predstavljati problem ovome selu, kako Esau, tako i nindze koje su ih napadale tokom izgradnje, od kojih je i sam Hatchiro bio slabiji, ili negde blizu njihove snage, i ko zna koliko ih jos ima, Hatchiro je upravo o ovome i razmisljao nekoliko dana, razmisljao je kako selo da dobije dodatnu moc, moc koja ce im trebati kako bi se suprotsavili buducim problemima, te je gledajuci nindze i sposobnosti istih ovoga sela, dosao do rizicnog zalkjucka, vazne misije koju je hteo dodeliti Sanni i Kiyoshiju, koje su bile veoma opasne

-Dakle tako, pogresio sam sto sam te poslao samog, mogao si da stradas, trebalo je da znam da ce neko jak kao Esau biti tamo, a on je prevelik zalogaj i mogao bi cak i meni predstavljati problem, medjutim pored srece koju smo imali da ostanes ziv, svoju misiju si dobro odradio, misija je bila samo prikupiti informacije o hramu koju si dobro obavio-

Zatim napravio je pauzu par sekundi, ustao je sa svoje fotelje i okrenuo se prema prozoru, gledajuci u oblake

-Slazem se sa tobom da ima dosta individua koji mogu predstavljati pretnju ovome selu, znam da selu treba moc kako bi se odbranilo od buducih izazova, te sam dosao na jednu ideju koja ce predstavljati veoma opasnu misiju za tebe i Kiyoshija, u svetu se prica da postoje repate zveri koje poseduju ogromnu moc, slabo se o njima zna, cak i gde se one nalaze je misterija, ali gledajuci sposobnosti nindzi sela, mogao sam videti da ima dosta vas koji imate sposobnosti pecacenja i zarobljavanja jer ste iz Uzumaki klana, te zato mislim da ste dostojni ovog zadatka, zeleo bih ti i Kiyoshi da napravite organizaciju koja ce ici u potragu za tim zverima, ako uspemo nekako zarobiti njihovu moc i koristiti ih u nasu korist, to moze biti velika prednost ovog sela, takodje mozete i Abura pokupiti sa vama ako tako odlucite, sva trojica ste iz Uzumaki klana, nazalost nemam nikakve informacije koje bih mogao da vam dam, ali verujem da cete moci to sami saznati, i zarobiti neku od njih, ali budite oprezni, vasi zivoti su prioritet, bez vas selo ce biti dosta oslabljeno-


Rekao je, bio je spreman finansirati organizaciju, i dati sve sto im treba kako bi ovaj zadatak bio obavljen



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ



Sanna još nije uhvatio dah a selo ga šalje na još jednu misiju. Pomislio je u sebi: "Da, ja sam nindža ovoga sela" Nindža život je bio težak i to se videlo po Sanni. Od kako je upoznao sve ljude, postao na neki način i njihov vodja, Sanna je zadobio poverenje svih ali dobio je i veliki odgovornost. Sanna je pokušao da objasni Hatchiru tajne veštine njegovog Uzumaki klana. Njegov prijatelj i vodja, Hatchiro Hyuuga bio je siguran da čini pravi korak, te Sanna nije mogao da ga odbije.

"Dakle, nova misija.... Sanna samo izdahnu i nastavi: "Ovaj put Vas neću izneveriti! viknu Sanna u sav glas, formalno i onako kako se to od njega baš i očekivalo. Sanna je možda želeo malo oduška i mira ali razumeo je važnost moći, razumeo je misiju koju mu njegov prijatelj daje. Posle kraćeg razgovora o organizaciji Uzumaki, njihovoj misiji i krajnjim ciljevima njihove misije, Sanna se zahvali Hatchiru i ostavi mu jedan neotvoreni skrol. Sanna izadje iz kancelarije i uputi se kući.