Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kancelarija Zohonskog naslednika

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kancelarija Zohonskog naslednika

Nakon napada od strane Kageboshi Udruzenja skoro cela zgrada se urušila jedino mesto koje je još čitavo i netaknuto n+jeste kancelarija Zohonskog kralja koji je sada već mrtav ostao da leži ispod ruševina dok su šinobiji koji su ga eleminisali kidnapovali njegovog sina i prete da će da ga ubiju ako ih iko napadne još uvek se nijedan šinobi nije usudio da ih napadne mnogi meštani su mislili isto ali izgleda da sudbina ovih šinobija nije takva ko će da bude taj misteriozni šinobi koji će da pobedi ovo novo zlo to je pitanje koje su meštani postavili kada su saznali da će uskoro taj šinobi da dođe do ove kancelarije

Nakpon stigao sam,nakon što sam razradio plan krenuo sam ka toj strukturi koja je ostala ličila mi je pomalo na kancelariju ali nisam bio siguran koliko njih će da mi se zavuče ispod ruševina te zgrade koje su u ovom trenutku bile oko mene *Zamarecu nastavlja svoj put ka jedinoj netaknutoj građevini kako bi odradio misiju* nikada nikome neću da dozvolim da mi smeta.

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Kancelarija Zohonskog naslednika #world48

Nakon što sam se približio primetio sam u blizini troicu genina ovi će da budu dobar zalogaj pitam se dal će da pruže neki otpor.Prvo ću da napadnem prvu dvoicu sa oštrom setvom
#card132
Nakon ovoga aktiviram byakugan i napadam trećeg sa ubodom stršljana koji mu nanosi 200 dmg
#card1285
#card1286
#card1289
kako će te ovo da izdržite glupani

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kancelarija Zohonskog naslednika #world180 Kancelarija Zohonskog naslednika #world172 Kancelarija Zohonskog naslednika #world172

Nakon što sa pobio ovu dvoicu *Odjednom Zamarecu se našao između dvoice šinobija jednog cunina i preživelog genina*
kapiram ovi su moroni vidim da će ovde da bude zabavno biće zanimljivo videti šta će da odrade prvo sam se približio i oteo dete od vođe cuninu i napao ga vakumskom imperiom
#card1296
a na genina šaljem meteo el draga
#card135

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Kancelarija Zohonskog naslednika #world174

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Kancelarija Zohonskog naslednika #world184

Napokon sam završio misiju vreme je da krenem nazad sina od ovog čoveka što je predao sam to dete čoveku koji je bio zaslužan za sve nakon što sam završio misiu odlučio sam da krenem kući *Zamarecu je napustio područije ovog ludog mesta*