Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Hatchirova kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Hatchirova kuca

Hatchirova kuca 3b4008d797f6b5075dff4f2550773cc4
Nakon mnogo dana provedenih na gradilistu sela skrivenog u vodopadima, dosao je i taj momenat za Hatchirov novi dom, moderna mala drvena kucica okruzena prirodom, kamenim bazencicem u njegovom dvoristu gde ce Hatchiro provoditi svoje vreme pijuci caj i uzivajuci u prirodnom okruzenju



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Posle toliko vremena provedenog u svetu i spavajuci na neudobnim mestima, doslo je i prvo jutro u Hatchirovom novom domu, dani i dani radenja na gradilistu i spavanja u neudobnom smestaju je samo dovelo do veceg iscekivanja ovog dana, Hatchiro se probudio i u dvoristu pio svoj omiljeni caj, u novom prirodnom i mirnom okruzenju

-Posle toliko vremena me konacno ledja ne bole posle spavanja, skoro nisam ovoliko dobro spavao-
Sedeo je u svom dvoristu, slusao zvuke prirode i pio svoj omiljeni caj
Hatchirova kuca 718747e5f2cd8a6bbcef8b9064a118a9



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nakon nekog vremena provedenog u svom domu nakon sto se vratio sa misije, Hatchiro je mogao cuti kako mu neko kuca na vrata, dosao je do vrata i mogao je videti 2 strazara kako mu stoje na ulazu kuce


-Hatchiro, Kage ima poruku za tebe-
Hatchirova kuca Orange-Episode-1-1
Otvarajuci koverat, Hatchiro je procitao poruku koju mu je Kage poslao, zatim je ozbiljne grimase na licu istu vratio u koverat


-Dakle tako stoje stvari, jako sam tuzan sto je ovako moralo da bude, ipak mi je on jako dobar prijatelj, a ovako bitna odluka je u mojim rukama sada-


Odma se spremio i krenuo na mesto na kome treba da bude, da obavi svoju duznost



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ