Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sparing borba

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sparing borba

Borba izmedju dvojice najboljih nindzi servera
Hatchiro vs Yehuda



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Moj build Uchiha, Zemlja, Vetar, Genjutsu 200 spretnosti 100 inteligencije



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Pasivne: :
Hatchiro, sedeci dok je cekao svog protivnika, mogao ga je videti kako nailazi i kako se priblizava svakim korakom, te dok je ustajao dodao mu je

-Opet se srecemo, nije proslo mnogo vremena od kad si prosli put hteo da me pretvoris u pepeo-
#card1366
Dodajem 100 inteligencije, svoje genjutsue radim ocima
#card125
Stvaram jaku struju vetra oko sebe tako da nista ne moze prici blizu mene u sledecem potezu
#card220
A zatim na tebe saljem genjutsu, zbog inteligencije ovaj napad ima 700dmg
#card95
I zbog spretnosti za svoj poslednji slot prizivam zemljanog klona pored sebe



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Pasivne :


#card3 #card1386
#card186 #card1389 
Ubadam se kunaiem kako bi uradio bleeding tehniku, a onda stvaram bone sword i palim lightning armor. Buff ide na kenjutsu i pasvina munje isto ide na kenjutsu. Na kraju poteza te napadam bone finger bullets-om koji ima 800 damage (300 bejs 400 buff na oruzje 100 bone armor), od cega je 300 zagarantovano od brzine.

Prvo na 3 poteza ojacavam svoje zemljane strukture za 200 defa
#card97
Stvaram  zemljani zid od 400hp 300 defa ispred sebe da blokira metke 
#card107
Metci ruse zid i nastavljaju na mene sa 100dmg i skidaju mi 100hp od zemljane pasivne, ostaje mi jos 100 hp stita


bacam zemljane siljke svuda po terenu, svako ko se pomeri bice izboden istima, 5 siljaka
#card105
i za sedmi slot bacam genjutsu od 800dmg na tebe
#card211


Sharingan je i dalje aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card6 #card1401 #card1396 #card9 
Radim cancel branim se od genjutsua, potom radim ovu prvu tehniku koja mi dize bone shield na 350. Radim drugu tehniku sa jutsu blocaderom sto stvara sumu svugde po terenu, damage tehnike je 700 ali gubi 440 damage zbog blocadera sto znaci da na tebe nastavlja 260. Sve je zagarantovano od brzine. Na kraju poteza imam 50 bone shielda.

Primam tvoj napad i gubim 260hp


Zatim ojacavam svoje genjutsue za +200dmg 
#card1374
Zatim bacam genjutsu na tebe, zbog inteligencije i buffova ima 1050dmg
#card1383
Sharingan i dalje aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card6  #card1403 #card1388 #card1390
Oslobadjam se od genjutsua a zatim ti brzo prilazim i napadam ovime, bone shield mi ide na 350, zagarantovani koji ide na tebe je 300, ukupan damage 800. Za kraj stvaram ovaj siljak.

Pre nego sto uradim imunitet iz proslog poteza, stavljam na sebe stit od blata da me odbrani od zag
#card98

Skriveni iz proslog poteza :
-Polako moj jusko, malo si se zaneo xD-
Zatim polecem u vazduh dovoljno daleko da me tvoji taijutsu i kenjutsu napadi ne mogu dohvatiti
#card114
Bacam na tebe genjutsu, zbog inteligencije, buffova i pasivne ima 850dmg
#card218

Sharingan i dalje aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Otkrices mi sta si uradio u postu za taj jedan slot pa cu nastaviti.
#card10

Ovo je skriveni napad iz proslog poteza
#card213



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card6 #card183 #card205#card201
Radim cancel da ponistim tvoj napad a zatim ulazim u stav. Tsukirijem cuvam 200 dmg od lighting armora i gasim ga. Ojacavam se munjom i pojacavam sebi brzinu, damage od pasivne ide na mac naravno. Damage maca mi je 800. Ovaj napad ima 1300 damage, 450 zagarantovanog od brzine.

Radim wind vortex da stvorim defense i stit oko sebe
#card144
Radim buff ako tvoj napad ima manje dmga od mog potpuno je ponisten
#card146


Bacam mega jutsu na tebe, ponistavam tvoj napad u potpunosti a tvoj zagarantovani udara u moj stit i defense prve kartice i ostaje 50stita 200 defensa
#card151


Napad ima 1500 dmg od kojih je 300 zag od razornosti


Sharingan i dalje aktivan
Presabrao sam chakru zbog uchiha pasivne jer je nisam uzeo u obzir prosle poteze pa zato imam malo vise chakre 



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card166 #card191 
#card1394 #card197
Damage prvog napada je 1800, ponistava tvoj i na tebe nastavlja 300, sve zagarantovano. Drugi ima 1500, 300 zag.

Pravim zemljani zid od 800 defa koji ce se produziti sve dok ne bude bio u poziciji da blokira tvoj talas
#card108

Talas gubi zagarantovani i udara u 800def i nastavlja sa 900dmg na mene, potom prizivam tornado koji ce upiti ostatak napada
#card142

Efekat letenja se zavrsava i spustam se na zemlju

Sharingan je i dalje aktivan



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card10
Ukljucujem senzor da bih otkrio kakvi su ludi genjutsu efekti tu

Nema nikakvih skrivenih, cuvao sam chakru i baitovo tvoj senzor



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card203 #card205
Smanjujem Tsukiriu cd. Zadrzavam onaj buff iz munje iz proslog poteza na macu tsukiri stensom, zatim napadam dva puta iducim kaguya zamasina.
#card1391 #card1392
Prvi napad ima 1750 damage, drugi 1500. Ulazem 100 hp u prvo. Bone shield pre prve tehnike 400 nakon svega 500. Na oba zag 300.

Stvaram ispred sebe zid od 300defa, koji ce oslabiti tvoj prvi napad i ponistiti mu zagarantovani svojim defom, dobijam jos 100hp stita od pasivne zemlje i sada imam 200, 100 mi je ostalo od ranije, prolazis kroz njega i tvoji napadi nastavljaju
#card103
Potom jer mi je sharingan aktivan radim imunitet na blisku borbu, izbegavam oba napada, zag od prvog napada blokiran, od drugog prolazi 300zag-200hp stita i primam 100dmg
#card1367


Zatim na tebe bacam tornado iz proslog poteza sto je upio tvoj napad
#card142


Tornado ima 900dmg 180zag 



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card195 #card1399 
350 bone armora imam, to se pretvara u stit
#card190
1950 damage mozda i malo vise zaboravio sam sta je popaljeno od buffova. Ponistavam samo napad ovime.
#card1397
400 bone shielda na kraju poteza

Bacio sam skriveni u proslom potezu, ali se nista nije dogodilo jer nisi naseo jbg xD
Skriveni :

Gasim svoj sharingan ovaj potez jer nemam mnogo chakre i izlazim iz imuniteta s obzirom da nije aktiviran sharingan vise


Pravim loptu od zemlje oko sebe od 600hp kako bi blokirao nadolazece siljke, ostaje joj 200hp
#card92
Toeto ostalo mi je jos malo chakre nemam sta raditi xD

ZAVRSI ME KAO COVEKA!



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card10
Otkrij ostatak poteza pa da nastavim.


Bio sam u zemljanoj lopti pa nisi me mogao videti, skriveno sam uronoio u zemlju sa pokusajem da te stunujem kao poslednji kec u rukavu
#card94
RIP Hatchiro
Nemoj kume imam zenu i decu ko Boga te molim
Sparing borba 3aaae4fc7646df6ad67a4a4e62b56c69



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
#card1 #card1393 
#card201 #card207
Voleo bi ti maleni hatchiro. Odsecam ti ruku a onda i tebe komadam bam bam bam. Bas mnogo dmg nmg da racunam, rekao bih negde oko 2k.

Ragada ragada ragada bum bum bum i rip Hatchiro, na svojoj samrti pokazujem sa svoja dva prsta u stranu, sa onom rukom koju mi nisi odsekao xD, pokazujem u stranu i vidis mene koji sedim na kamenu, cela borba je bila moj genjutsu,
dobijas mali aplauz od mene i kazem


-Cestitam, uspeo si pobediti mog klona, bice nesto od tebe-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ