Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Amina kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Amina kuća

[centerAmina kuća  Tf6u2YLgeT35R[/center]
Kuća je mala i smeštena je u dosta udaljenom i mirnijem delu sela u blizini jednog omanjeg vodopada i male reke .Kuća je mala na jednom spratu .Oko kuće joj se nalazi jedno omanje dvorište punog cveća i trave .Izgled same kuće nije preterano raskošan ,poprilično je prosečan i daje joj ugodan osećaj .

Vratila se ,ko zna posle koliko vremena.Već ne mrak napolju .A stanje kuće isto onako kako je ostavila .Mada se možda malo prašine nakupilo na podu i po nekoj garnituri , ali njoj to nije važno očistiće .Samo je otišla do svoje sobe i otvorila prozor.Samo je legla na dušek i gleda u plafon .

„Šta se sve dešava ovde .Sve ne rasulo .Lik koji doslovno ruši selo.Čudne stvari se dešavaju po selu a niko to ne primećuje .Ovo je kao kavez za mene .Kada bi barem mogla da odem napolje van kapija .

Prebacuje se u sedeći položaj .

„Moja kuća se nalazi na samoj granici sela .Znači mogu da odem u šumu i budem malo napolje .A šta ako neko sazna da me nema ?Ma koje su šanse za to .Niko me gotovo ni ne vidi " .

Hodajuci pored drugih kuca od ninji stigao sam do Ami-ne kuce nadajuci se da je kuci jer sam gladan mada mi je malo nepristojno ali sta imam izgubiti jedino samar te uzdise duboko.Prilazim ka vratima i pocinjem da kucam:

Ami!! Wertzuir je!!

Govoreci malo glasno ceka da odgovori na vratima.

Samo kuca na vrata.Neke komšije su se već probudile i gledaju odakle dolazi buka .Posle vidi znak zakačen za vrata .„Nisam kući .Ne znam kada ću se vratiti."

Prilazi mu jedna starija gospođa.„Ako tražiš nju nije kod kuće već duže vreme.Zamolila me je da joj se brinem o bašti umesto nje .Baš draga devojka ".



Cujevsi sta je rekla starija gospodja i natpis bilo mi je jako cudno jer ne ide na misije mislim ne voli da se puno bori da se nesto nije desilo:

Uredu hvala vam izvini te na smetnji.

Nasmeje se te je krenuo odma ka kapiji da pita strazare sta se desava.Poceo da trci brzo nazad ka ulicama sto je brze mogao