Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Minuzaki vs Aburo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Minuzaki vs Aburo

Minuzaki vs Aburo Images?q=tbn:ANd9GcRKLS9tjVBevJmQTACPhESAARvS-NvUeLpPZg&usqp=CAU
Imamo 300 lvl 
300 sposobnosti 
rollamo klanove 
1k svih vrednosti 

Imamo tri skill poena

Pripremi se da izgubiš!
Zauzeo sam stav za borbu

The member 'Minazuki' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Šanse' :
Minuzaki vs Aburo #world2

--------------------------------

#2 'Random Clan' :
Minuzaki vs Aburo #world27 Minuzaki vs Aburo #world23 Minuzaki vs Aburo #world23 Minuzaki vs Aburo #world26 Minuzaki vs Aburo #world31

Spreman sam za borbu. 

The member 'Aburo' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Minuzaki vs Aburo #world25 Minuzaki vs Aburo #world30 Minuzaki vs Aburo #world31 Minuzaki vs Aburo #world23 Minuzaki vs Aburo #world27

#card1035 
Napadam te sa heat wave. 
Pošto nema vatre, ojačavam ovaj napad 
sa 300 preciznosti. 
#card1446 
Dodajem maxs 400 napada jer sam lvl 
300. 
Da vidim kako se braniš od ovoga.

#card155
#card173
#card160
#card362


Oblažem svoje tijelo munjama i dodajemi se +100 dmg-a na kenjutsu i taijutsu napade ali i tkđ napade sa munjom.
Zatim moje tijelo se oblaže  strujom i izbjegavam tvoj sand wave sa lakoćom,pomjerajući se na drugoj strani arene.
Postavljam i bacam strujano koplje koje te  moze stunovati zato što koristim ga uz taijutsu napad.
Napadam te tako što skačem u vazduhu i udaram te svojom nogom,koji zbog lighting static jutsua dodaje se 100 dmg-a na moj taijutsu napad.

#card99 
Bacam ti bombu ispod tvojih nogu. 
Udaram te sa 400 dmg 
#card1457 
Bacam spider golden web sa kojim smanjujem cooldown
sand wave. 
Na svaki ovaj napad pojedinačno ide 
+300 preziznosti.
#card1460 
Ojačava mi sve moje napade na 
naredna 2 napada za 200dmg.

#card354
#card1286
#card1288
#card358
#card357

Aktiviram byakugan i zatim rotiram svoje tijelo i izbacujem čakru iz njega, kreirajući chakra steru oko sebe koja me brani od svih napada do 800 dmg-a,time se branim od eksplozije.
Zatim zabijam svioju nogu u zemlju,pošto  koristim ovaj taijutsu potez u svrhu odbrane,na napad se dodaje +500 dmg-a,vrtim se oko sebe i dodajem na svoj zagarantovani dmg +200.

#card1445 
bustujem sebi napad za 150 dmg zbog 
#card1463 
dodajem preciznost i ostaje poječanje koje sam bacio. 
#card36 
Napad te sa vodenim zmaićem. 
Sa još 300 preciznosti. 
Prema tebi leti 800 dmg i 160 zagarantovanog. 
1450 dmg ima Sand tsunami sa 290 zagarantovanog. 

#card369

Bacam ovaj napad da bi eliminisao sve tvoje napade,takođe napad može i tebe da uništi.
Ovaj napad dealuje 12000 damage +300 snage od kojih 150 se odaje,a 150 ide na zagarantovani.