Ametova Brvnara Anime-houses-wooden-road-with-tree-branches_679964-8052

Ametova kuca je prosto odusevljenje za svog siromaha ovog sveta, nekome ce se svideti moja vrata koja su napola otvorena i nekako svim silama nece da daju nekom da ih zatvori, a mozda cak im se svidjaju moji prozori koji su do duse i malo nepostojeci  ali tu su neke rupice koje su nalik tome ili ce ipak bastovan visokog moralnog nacela da me kritikuje zato sto sam neravnomerno postavio bilje.

Kuca od drveta je u stilu Ametove porodice, dolazite u kucu ono sto prvo cujete je skripunjanje podova koji naginju ka tome da ce te da propadnete kroz njih i da cete morati zvati nekoga da Vam pomogne ako sam Ame nije tu.

Krov nije toliko popunjen vise se vide samo letve koje sluze kao potpora da Ametu ne bi pao krov na glavu. Nekad mu letve sluze i za vezbanje tako da cesto ga ljudi hvale kako moze da uradi dosta zgibova i sami se onda nude da dodje u tu kucu.

Pogled na mesto gde se spava neostavlja bas dobre utiske kod vecine ljudi, zato sto vise ide ka tom zatvorskom stilu: cebe i jastuk bez ikakve podloge, tako da niko ne zeli da ostaje kod njega duze od par sati, radi izbegavanja "ZATVORSKOG REZIMA".