Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina

Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina Moj-si
Glavni grad zemlje vetra je u vazduhu podeljen na rezličite delove izmeđupeščanih dina koje služe za otežavanje napada sa zemlje jednog dana pojavila se grupa šinobija koja je kidnapovala kagea ovog sela i stacionirala se u njegovoj središnjoj kupoli i trže otkup za njega,mladi šinobi zamarecu je pozvan da izvuče kazekagea ne povređenog po mogućnosti.

Pravila :

sad rolujem klaneove

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world26 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world18 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world27 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world23

Bild :

Vrednosti :

Sposobnosti :

Pasivne :

Specijalni jucui :

Stigao sam u srce sela zbog poziva od strane nepoznatih šinobija iz ovog sela koliko sam ih razumeo kage ovog sela je otet odozdo se i nevidi toliko bilo bi dobro da se popnem na neku od ovih letećih planina kako bi bolje izvidio situaciju *Popevši se na jednu od letećih  planina Zamarecu je jasno video gde je zgrada u kojoj se nalazi kage koji je zarobljen* napokn vidim ih jasno krećem sad *Zamarecu je krenuo ka centralnoj zgradi* izgleda da je ovo ono što zovu naaivnost neznam ko mi je protivnk ali ću da uletim u bazu i srušim ih koliko god da ih je pobijem.*Odjednom zamarecu se našao opkoljen sa svih strana od strane 5 šinobija genin ranka* koje budale misle da će da me zaustavi par genina  napdam troicu od njih vetrovitim leptirom
#card139
a preostalu dvoicu dvoicu sa iluzijom smrti
#card218

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world172 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world173 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world171 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world178 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world173

Ostao je jedan patetičan je ako misli da će me taj napad srušiti
#card1
sada da završim sa njim
oštrica vatra
#card126
ovo bi trebalo da bude dovoljno

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world172

Petorica manje koliko li ih je još ostalo nastavljam dalje a ovi neka trunu od svoje pošasti koliko si glup morao da budeš da glup da bi napao šinobija jačeg od sebe biće zanimljivo da vidim koji su ostali rank,zato što me zanima da li je bar neko među njima većeg ranka od mene biće simpatično *Zamarecu je nastavio ka centralnoj zgradi*

*Kaneko dolazi do glavnih vrata i nailazi na dvoicu ninji cunin ranka* pa izgleda da im nema kraja još dvoica patetično
ovi su bar mog ranka pitam se koliko će da izdeže pod pritiskom vadim svoj mač
#card353
ovaj put vreme je za mačevanje
#card188
prvi stav micu-ryu
prvog ninju napadam
#card190
napadom micu-ryu rez razaranja (KOristeći svoju katanu)
a na drugog šaljem
#card122
ludačko rezanje
#card132
primate obadvoica 200 zagarantovanog od brzine a na prvog ide i 110 zbog snage(Kenjucu)

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world184 Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world187

*Cunin koji je izbegao napad je od seline vetra probio vrata koja je čuvao a iza njih su bili kage i još jedan jonin*Glupi stvor ostalo mu je još 200 hp zašto se ne preda zabravo sve jedno mi je sada kada je probio vrata vidimda je i jonin tu pa mislim da ću da ih sve razorim
#card416
brzi hitac koristim da bi izbegao napad od 300 dmg nakon čega menjam stav u kai-šan
istim jucuom kojim sam pobegao njegovom napad sam se stvorio iza mog protivnika i napao ga

#card189
kai-šan duborez(Pravim dva zamaha)
#card189
a na jonina šaljem genjucu meteor strave
#card220

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world189

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world198

Vidim obadvoica su bezvredni prema meni trenutnoide 1200dmg pa izgleda da nemam drugog izbora previše ste glupi za ovo devo vreme je za trojanskog konja
#card152
sada kako mi je ostalo još malo slotova neću da napdam za početak samo mirujem i oporavljam se
#card202
prvo regenerišem energiju

Sada nakon njihovog propalog napada ja mosu da krenem u akciju prvo ilazim u smiski sage mod
#card929
sada kada znam gde je kage više me nije briga koristim zmisiku iluziju
#card944
nakon ovoga koristim kai-šan hitan proboj
#card199
sada moja katana ima 700 dmg
i napadam jonina sa njom

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'NPC Chunin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world185

--------------------------------

#2 'NPC Jonin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world197

Sada je cunin mrtav zato što je dobio 200 zagarantovanog od brzine a on je ima 200hp ostao je još jonin sad kada smo ostali nasam vreme je da ga iznerviram i to žešće prvo koristim brzi hitac da bi izbegao njegov napad uzeo kagea odneo ga seljanima i vratio se u borbu kada se budem vratio u borbu čeka će me još 100 dmg tako da koristim ryu-kai unakrsno rezanje kako bi se odbranio i napao protivnika u ovom trenutku zbo napada čistom čakrom prema joninu ide 800 dmg
#card416
sada je vreme da dokrajčim ovog šuntavog šinobija
#card197
a ako mu ovo nije dosta onda će da ga dokrajči meteo el drago
#card135
i ide 200 zagarantovanog od brzine tako da i da izbegne napad nije izbegao zagarantovani

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Zamarecu vs 1jonin 2cunina 5 genina #world192

*I tako još jednom je majstor samurajskih veština i iluzija savladao nenormalne šinobije i spasao selo od najgoreg mogućeg scenarija*Pitam se da li će ikada ovo da stane i koliko još zla ću morati da istrebim pre nego što se nauče pameti,nebitno mi je dobro sam plaćen za svoj poso tako da se nebunim *Zamarecu je napustio ovu lokaciju pre nego što su seljani i kage mogli da mu zahvale*