Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Pustinja Semacu

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Pustinja Semacu

Pustinja Semacu Pustinja
Drevna i misteriozna pustinja koja nikada nije istražena do kraja,zna se da postoji par kuća i jedno selo u sredini pustinje još jedna poznata stvar jeste da se na ovakvom mestu sa dinama ogromnom temperaturom dešavaju razno razne izdaje do sada svega je par šinobija preživelo,postoji i jedan grad ispod peska gde su ninje lovci koji kradu od slučajnih prolaznika i lutalica.

Napokon stigao sam ovde jeste vruće ali neću da dozvolim da me to onesposobi pitam se šta li može u ovkvom
mestu prelepo je ali opet prosto ima kriminalaca koji će tu lepotu pokušati da zloupotrebe,vidim kuću u daljini videću da tu odsednem.
*Zamarecu je odseo kod neki nepoznatih ljudi*ovi su poprilično gostoprimljivi ali opet ima tu još nečeg ostaću za sada ovde.

Ova misija neće da bude laka ali opet mislim da ću ovde da pronađem sebe *Nepoznati ninja uvlači zamarecua pod zemlju* šta znači ovo je taj podzemni grad o kom sam slušao izgleda kao mesto za ološe *Povređenj ninja je ispred Zamarecua* koliko vidim ovaj ninja mora da je prošao kroz pakao ipak nešto mračno je u njemu plus koliko mogu da vidim on je jonin.*Nepoznati jonin napada zamarecua dok zamarecu izbegava*koliko mogu da vidim mislim da je žestok pa vreme je da ga završim.nimfa vetra ostavlja čestice trenutnog napada kako bi mogo da ga kombinujem sa narednim
#card122
nakon ovoga koristim meteo el draga koji ima 500dmg i prati te dok te ne uništi
#card135
ovo bi trebalo da bude dovoljno da ga uništi

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja Semacu #world200

Izgleda da sam ga podzenio još jedan je ovde koi retardi ali primio si 100 zagarantovanog od brzine ostalo ti je 200 helta.Pošto sam iskoristio nimfu vetra ostaci čakre vetra od zmaja su u vazduhu tako da mogu da je kombinujem
prvo koristim ostatke od nimfe vetra da bi spojio sa udarnim talasom iz hyuga klana međutim pre toga aktiviram byakugan i koristim nimfu hyjuga klana.

#card1285

#card1286

#card1294

ovo ide na jonina koji se trenutno pojavio
a ninju koji je oslabljen ide

#card132
oštra setva koja će da ga razori
prema obadvoici ide 100 zagarantovanog od brzine

The member 'Zamarecu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Pustinja Semacu #world194 Pustinja Semacu #world194

Obadvoica su ispali budale mrtvi su nemogu da mi pošalju napad ipak nisu računali na moje hyuga veštine poprilično retardirano sa njihove strane sada kada je ovo gotovo moram da nastavim potragu za svoim senseiem *Nakon što je ubio dvoicu šinobija odlučio je da nastavi potragu za svoim senseiem*