Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuca Kube

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuca Kube

Kuba je kupio ovu vilu kada je stigo u selo da započne svoj novi život ovde, vila je velika sa 3 sprata i sa velikim dvoristem, vila je radjena po njegovom ukusu da bude preliv udobnosti i lepote, imao je para da da na ovakvu vilu ali nije imao da se spremi kao ninja u novom šinobi svetu jer se u prošlom selu nije najbolje snašao, kuca ima veliku tajnu sobu u kojoj će Kuba pokušati da dovodi drugare i devojke kao u prošlom selu…

Dok lagano koračam prema vratima svoje kuće, osećam uzbuđenje kako pulsira kroz moje telo. Ovo nije samo kuća, ovo je moje novo utočište, mesto gde ću moći da napunim baterije nakon dugih misija i avantura kao shinobi. Kada otvaram vrata, osećam kako me dočekuje miris svezeg drveta i mirisnog cveća, dok sunčeva svetlost obasjava prostrani dnevni boravak.
Moji koraci odzvanjaju po mramornim podovima dok istražujem svaki deo vile s oduševljenjem. Oči mi se šire od uzbuđenja dok promatram raskošne detalje i luksuzan namestaj koji krase prostorije. Dok prolazim kroz dvorane i hodnike, osećam kako se teret prošlosti polako olakšava s mojih ramena, zamjenjujući se osećajem slobode i mogućnosti da radim šta god poželim,
Konačno sam stigao u svoju kuću mesto gde ću moći biti svoj, gde ću moći razvijati svoje veštine i istraživati svoje mogućnosti kao shinobi. Ovo je početak novog poglavlja u mom životu, i jedva čekam videti gde me putevi nepredvidljivosti vode dalje, seo sam i uzeo sam nešto da popijem “ahhh pa da počnemo…Kuca Kube 4e7f5ee214593dc40be6e69c41b2924e