Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Zamarecuova kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Zamarecuova kuća

Zamarecuova kuća Ku-a
Prizemlje :

Prvi sprat :


Spoljašnost :

Napokon sam stigao u kuću koju sam kupio ali nemogu da nađem ništa što je meni korisno,Mada moram da se zahvalim svom senseiju Kaneku što mi je omogućio da zaradim ovoliki novac i što nije odustao od mene pa moram da krenem u potragu za znanjem koje će da mi omogući da vladam svetom i da postanem apsolutno nezaustavljiv.

Vratio sam se nakon što sam saznao gde je moj sensei radio poslednju misiju nikada nisam osećao ovoliko uzbuđenje možda ću napokon da otkrijem šta se stvarno dogodilo ovde pitam se koliko li ću toga da otkrijem ipak imam neki čudan predosećaj da će ovo loše da se završi *Trenutno se Zamecu sprema za misiju*.

Nakon što sam naoštrio katanu počeo sam da se spremam za spavanje,otišao sam da se okupam pa nakon toga otišao po svoju odeću za spavanje i presvukao sam se,izgleda da moji snovi ponovo neće postati java ali ako želim da se ovo dogodi nesmem da dozvolim da me više iko pokuša prepadne kao tog dana na misiji sa mojim senseiem pitam se da li ću ga naći tamo.*Zamarecu je legao i zaspao*

*Zamarecu se budi* kakav san,ali uprkos njemu moram da odem na misiju ipak mislim da ću prvo još jednom da proverim sve,prvo ću da proverim katanu sobzirom na to da sam naoštrio katanu sinoć ne bi trebalo da je u lošem
*Zamarecu je proverio prvo katanu pa nakon toga kunaji i šurikene* pa to je to sve mi se čini u redu vreme je da krenem na svoju misiju.*Zamarecu je napustio područije svoje kuće*