Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Polje HoLoHo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Polje HoLoHo

Lagani vjetric ...

Miris prirode i zivota ...

Zvuk koji smiruje dusu ...

Sunceve zrake griju krv ...

Divljina nije toliko zastupljena ali uvijek dobrodosla ...

Mjesto gdje su svi prijatelji i svaki zivot je dragocijen ....

Lokacija gdje je se natalozila napast pod nazivom Yurei Sekta.

Grana koja ovaj dio zovu domom za sada ima samo 2 Jonina i mislim da ih treba zgaziti prije nego se prosire.

Korov sa ovoga dobrog mjesta ce se danas odstraniti ....

Lokacija protivnika mi je vec od ranije poznata i vec vidim svog prvog suparnika , ne gubim vrijeme vec napadam iste sekunde

#card1355

40ch

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world199

Nije lose iskreno.

Blokiram nadolazeci napad sa

#card1349

zatim uzvracam bez sekunde razmisljanja

#card1356

Koristim ovaj napad pokusavajuci da te razorim lancima

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world199

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world196

Stitim se uzumaki barierama

#card1354

pojacavajuci je duplo

Tehnika neprijatelja iako mocna , barijera stoji !

zatim radim na sebi

#card1357

dok napadam sa

#card1346

Moje moci ce biti dovoljne za tebe ! Prije ili kasnije ces da pokleknes !

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world196

Protivnik me sjece macem .... Svaki civil bi sada pao , zivot bi mu prosao pred ocima ali ne ... NE I JA ....

Polje HoLoHo Images?q=tbn:ANd9GcRymqfU4M5xSKK-VmROOXfICnYM0jox9UWeRA&usqp=CAU

Primam DMG zatim postavljam seal na zemlju u zelji da stanujem protivnika

#card1351

zatim se heal za ostale slotove

#card255

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world193

#card1359

Dizem ovu barieru kako bi zaustavio napad mracnih oblaka i ublazio dmg za 750dmg pojacavajuci barieru 3 puta.

Zatim radeci znakove rukama aktiviram skrivenu tehnika Uzumaki klana i pecatim protivnika u skroll !

#card1363

#card390

Primarni zadatak obavljen , iskoristit cu trenutak tisine da se odmorim zatim nastavljam dalje , jos jedan protivnik bi trebao da je tu negdje ...

Kako opustajuc dan, zasto bas danas moram da vrsim ovo krvoprolice ...

ALi kako god, ipak , duznost je duznost ...

#card8

Mojoj meditaciji dolazi kraj i vrijeme je za nastavak ovog borbenog zadatka .

Ovo posao nije castan, prljav je ali je nesto sto se mora odraditi. Mozda izgleda da moj doprinos nista ne znaci ali i kap nekada prelije casu ... Tako da ako cu uciniti ovaj svijet imalo boljim, ovo sve ima smisla ...

Nailazim na sledeceg protivnika i kao i prosli put ne gubim vrijeme ....

#card1355
600dmg


Napadam lancima Uzumakija klana da onesposobim i neutralisem svog protivnika ...

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world197

Izbjegao si moj napad ... Jesi ....

Cak i tvoj kontra napad je za sve pohvale , ali nije ono sto ce te odrzati u zivotu ...

Apsorbujem ga !

#card271

Da li je to sve sto imas ?

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world191

Koliko god mocni tvoji napadi nikad nece biti dovoljni za odbranu Uzumaki klana !

#card1354

radim ovo oko seba 2 puta

i kontriram sa

#card1356

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world199

Ni blizu Jonine zle sekte !

Branim se sa svojom najpouzdanijom tehnikom !

#card1349

zatim stavljam na sebe

#card1357

ALi tebi necu ti dati vremena za odmor , napadm sa

#card1346

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Polje HoLoHo #world194

HABANERO BARIJERA!!

#card1359

60 chakre

Maksimalan deff 1500

Moj posao je ovde gotov , vrijeme je da idem kuci

Dok sam koračao kroz mračne livade, sreo sam Zamarecua. Moja cakra i tama su se uzburkale, a želja za osvetom je tinjala u meni. Bio sam spreman da ga napadnem, da se oslobodim svih svojih mračnih demona, ali nekako sam znao da to nije put koji želim da sledim, ali je tama bila jaca od mene...
#card56
#card58
#card210
#card1365
#card77
upijam vatru i dodajem sebi +200 dmg na napad
#card83
1350 + 200 + 150 preciznost=1700 dmg i 340 zagarantovani
pali teren gori vatra od 25dmg
Zao mi je Zamarecu ovo nisam pravi ja!

Izgleda da je uspeo da me nađe ono što nisam hte da se desi kako kod gotov sam sve jedno šta god da uradim ali neću da ispadnem ženica pokušaću da vratim osobu koja će mi je bila jedna od najdražih ali čudni su putevi  pa prvo ću da mu smanjim demage.
#card142
a nakon toga aktiviram bjakugan
#card1285
#card1286
nakon ovoga koristim  sfernu rotaciju
#card1288
blokiram ti sav demag osim zagarantovanog

Dok se odbranio od malog oštećenja, shvatio sam da se tama ne smiruje čak naprotiv, činilo se da postaje još jača i opasnija. Osećao sam kako me obavija svojim hladnim plaštom, gotovo me gušeći svojom silinom. Ali umesto da spasim starog prijatelja nisam uspeo... odlučio sam da se borim protiv njega, da ga savladam i ponovo povratim kontrolu nad svojim umom, morao sam preboleti ovo i zavrsiti...
#card379 
konzumiram za pocetak
#card85
#card56
#card1365
1500+150preciznost=1650dmg i 330zag i 50dmg gori vatra
"Zao mi je ovo je moj jedini put..."

Ponovo ovo je ludo prvo ću da samnjim sav dmg za 400 ovo ne smanjuje zagarantovani dmg
#card136
nakon ovoga stvaram naboj vetra koji će da mi da 200 def i negira 600dmg
zbog toga što sam iskoristio tehniku vetra pre ove trošim slot manje za nju
#card141
nakon ovoga stvaraj ciklon vetra koji će da mi vrati 300 hp i ima 200 def zato što ulažem dodatnih 30 čakre
#card144

Bio sam poprilicno iznenadjen da uz pomoc tame je dogurao ovako daleko, u jednom trenutku mi je bilo zao a onda me je tama potpuno obuzela, ovo je bio moj jedini put da povratim svoj um i da konacno krenem normalno i da normalno spavam "Zbogom Zamarecu, vidimo se u drugom svetu!"
prilazio sam mu vadeci moju katanu gledao sam ga mojom tamom pravo u oci, #card353 bez milosti dok je kleceo na zemlji probo sam ga sa katanom u srce i tako pokusao da se oslobodim svoje tame i vratim se na stari put...
Imao sam osecaj kako dok masem svojim macem i kako jurim prema Zamarecuovim srcem tama polako slabi...

Pa to je to izgleda da što se ovo bude više dužilo to će njegova tama biti jača bolje da umrem kako bi mu dao mir *Kuba prilazi i probada Zamarecu i probada ga kroz srce* "Pa to je to stari prijatelju hvala za sve lepe trenutke koje smo delili,rećiću ti sada nešto otkrio sam da je moj brat preživeo nalazi se u regiji 27 odnesi mu moj byakugan kako bi mogao da nastavim da  gledam kroz njega" nadam se da će  ispuniti moju poslednju želju,da možda umirem ali umirem sa tnanjem da sam ispunio svoj cilj a to je da njegovo srce više nekuca u ritmu tame a crni plaš je nestao. "Vidimo se u nekom boljem životu" zbogom šinobiji nadam se da će vam moja smrt koristiti barem neko vreme.*Zamarecu šinobi koji je sve dao za svoj mir i doživeo to da bude ubijen od strane svog najboljeg druga kako bi se njegov drug oslobodio tame koja je prosirala u kubu*

Dok je katana probadala njegovo srce osecao sam kako tamni plast sa mojih ledja polako nestaje i kako mi se um konacno vraca u normalu, konacno mogao sam da se kontrolisem i da napustim tamu i ne vratim joj se vise nikad, zamilio me je za poslednju zelju i rekao lokaciju njegovog brata, ali cu i o tome razmisliti ako uleti bolja ponuda prodacu po boljoj ceni,
prilazio sam mu i uzeo sam mu sve(tokene,ryo, stvari sa eventa, sve sto je imao) izvadio sam njegove lepe oci i stavio u bocicu #card401
"Zbogom poslednji put Zamarecu, moralo je ovako da bude..."

Hodajuci je naleteo na livadu koja je pun miris prirode,povetarac pogotovo kako je prolece pocelo mnogo je lepse hodao je 10 minuta kroz livadu te nastavio dalje svojim putem do mesta gde treba da stigne

Videvsi livadu koju je prosao znao da nema jos puno do kuce te je hodao kroz livadu lepog miris i tisine hodajuci neko vreme je presao livadu i nastavio.Hodajuci na daljini se gubio trag.Usput je prikupio chakre i snagu.

#card08

Setajuci neposred moje baze susreo sam se sa dvojicom glavnih oci u oci i odlucio da proverim sta znaju i da vidim kakvi su, ostalih nije bilo a cuo sam da ih je dosta, moram biti oprezan i paziti da mi se ne prisunjaju i napadnu,
ulazem 70 cakre za 700 dmg + 150 preciznost 850 prema njima ide
#card57 

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 'Kockica 24' :
Polje HoLoHo #world69

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Polje HoLoHo #world186 Polje HoLoHo #world182

Ova 2 glavna koja su vodila bandu su pala veoma lako, izgleda i da nisu nesto, ali odjednem trazeci ih iskocila mi je hrpa genina koje su zelele da osvete svoje sefove ali mislim da je sada za to kasno i da su trebali pre da izadju da im pomognu,
#card78
#card66
850 dmg

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Polje HoLoHo #world175 Polje HoLoHo #world171 Polje HoLoHo #world180 Polje HoLoHo #world178

#card1
odmah sam skocio i pomerio se u stranu kako bi izbegao, dvojica su umrla ali su dvojica uspela da se odbrane, izgleda da su naucili na greskama vodje, nastavio sam sa borbom dalje i napao ih,
#card79
1450 dmg napad i 290 zag

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Polje HoLoHo #world180 Polje HoLoHo #world173 Polje HoLoHo #world176 Polje HoLoHo #world175 Polje HoLoHo #world172 Polje HoLoHo #world180 Polje HoLoHo #world177 Polje HoLoHo #world176

Njihovi kontra napadi su bili toliko slabi da dok sam hodao prema njima sami su se srusili na zemlju, korao sam prema njima spremajuci im njihov kraj ali pre toga sam izvadio jednu bombonicu iz zadnjeg dzepa i pojeo je.
#card379

uplaseno su me gledali i bezali od mene a onda je bilo vreme da ih zavrsim sve, pogledom sam znao da je to to i da vise nema sta da traze i da ako se ne predaju nece izvuci zivu glavu, sacekao sam i niko se nije predao pa sam krenuo sa napadom,
#card85 1950 dmg i 390 zag

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Polje HoLoHo #world179 Polje HoLoHo #world172 Polje HoLoHo #world178 Polje HoLoHo #world172 Polje HoLoHo #world171 Polje HoLoHo #world176 Polje HoLoHo #world174 Polje HoLoHo #world172 Polje HoLoHo #world173 Polje HoLoHo #world180 Polje HoLoHo #world173

ostala su trojica zivih nekako, ocigledno da sam ja promasio ono nemoguce za promasiti ali sta da se radi, greske se desavaju, nije bio neki trenutak da se brinem za to vec sam samo ovde dosao po nagradu jer izgleda da se ovaj svet samo na to i sveo...
#card69
650 dmg

The member 'Kuba' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Polje HoLoHo #world174 Polje HoLoHo #world174 Polje HoLoHo #world173