Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Muuuujin VS Shooohei

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Muuuujin VS Shooohei

Pravila :
- 1500tokena
- 300 lvl
- 300 sposobnosti
- 1000 sve vrednosti

Opcije

Član 'Mujin' je izvršio sledeću akciju : #RP-OPCIJE


#1 'Šanse' :
Muuuujin VS Shooohei #world2

--------------------------------

#2 'Random Clan' :
Muuuujin VS Shooohei #world29 Muuuujin VS Shooohei #world18 Muuuujin VS Shooohei #world26

Opcije za klanove

The member 'Shohei' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
Muuuujin VS Shooohei #world25 Muuuujin VS Shooohei #world20 Muuuujin VS Shooohei #world25

300VITALNOSTI
PASIVNE :


TOKENI :


#card541 #card186 #card256 
#card444 

Eh ovako prijatelju, ulazim u Multi-Size mod, potom ću da obložim svoje tjelo chakrom koja će dodati DMG na taijutsu napade. Aktiviram chakra skalpel u sebi za budućnost ove borbe. Onda idem prema tebi i napadam te pesnicom koju sam dobro uvježbao 1300DMG masivno od toga je 260zag.

Pasivne i zabranjene :
200spretnosti i 100 preciznosti na ninjutsu


#card1500#card28#card55#card27#card98


Imam 400 spretnosti plavim teren na 3 poteza premium dodaje 500 dmg na napad koji sad ima 1100 dmg
dobijam 400hp štit od ganzana i black layer ostaje mi 160 hp štita i napad je poništen.
pripremam 
#card440
#card45

Zanimljivo, zanimljivo prijatelju. Pošto si poplavio čitav teren samo da provjerim sa senzor tehnikom da nema neka mala meduza koju su ubacio u vodu da ide prema meni?


#card10


Zadržavam pravo da nastavim post, nakon što otkriješ bilo šta, usput zbog vitalnosti sam nazad na full HP

Muuuujin VS Shooohei Screenshot-20240303-124845-Chrome

Ko ti je rekao?
Znao sam da ne mogu vjerovati adminu.....