Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷

Desavanje!!! :

Mesto :

Pravila!!!!! :

KLAN!

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ #world19 ◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ #world28 ◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ #world29

KLAN!

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Random Clan' :
◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ #world23 ◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ #world23 ◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ #world29

Beald :

Sposobnosti :

Vrednosti :

Dok stojim na ivici Senbonzakura polja, osećam uzbuđenje kako mi prolazi kroz telo. Moje misli su usmerene ka Kaneku, mog nekadašnjeg prijatelja, koji kao i uvek kasni. Već sam navikao na njegovo kašnjenje. Dok čekam, vadim staru kovanicu iz džepa i počinjem je bacati u vis, a zatim je vešto hvatam palcem. To je bio moj stari hobi, koji sam praktikovao dok sam još bio prijatelj sa nebitnim Kanekom, Dok se kovanica okreće u vazduhu, osećam kako mi adrenalin raste. Svaki put kada je uhvatim, osetim uzbuđenje i napetost sukoba koji će uskoro uslediti. Senbonzakura polje oko mene pruža neverovatan prizor, ali moj fokus je usmeren samo na dolazak mog protivnika. Dok čekam, osećam kako vreme polako prolazi, a moje srce ubrzano kuca u nestrpljenju za početak naše sudbonosne borbe koja ce sutra ostaviti secanje celom svetu na ovu borbu, ne znam sta bi sve moglo da se desi ali definitivno znam da ce imati veliku ulogu u buducnosti pa ne smem ovo olako shvatiti...
◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ Coin-flip-11

Vidim kao i uvek stoji kao neka budala prosto je nikada ga neću da ga pustim da radi šta hoće iako mi je stari prijatelj nikada neću da zaboravim količinu tame u njegovim očima koja pada kao noć na njegovo lice pitam se šta li je isplanirao očigledno nikad neće da nauči moram da uradim sve da on završi onako kako je zaslužio *Dolazim ispred njega*
"Vidim nisi se naučio pameti do sad zar ne Muro"

Build :
   
Sposobnosti :
   
Vrednosti :





                                                         ◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ Obito-gif-7

Cekajuci malog Kaneka konacno se pojavi odjednom kao mrak kad padne, iskoci ispred mene Kaneko huh pa tu si ocigledno da nisi odlucio da se predas i odustanes od svega nego si se pojavio kao pravi muskarac... interesantno mi je bilo koliko se promenio *priblizio sam mu se i za pocetak pruzio ruku jer je ovo mozda poslednji put da se rukujemo* nisam bio previse ljut da nemam postovanja da se sa bivsim drugom poslednji put normalno rukujem...
◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f4e795837496a4d355939786f77513d3d2d313131303635373035312e313639383763633665646235343531383935303234303033313635332e676966

Izgleda da i dalje ima dela tame u njemu iskoreniću to sad ili nikad "Muro učinimo da ovo bude najluđi meč koji si ikada video"pitam se koja li mu je sad granica jer količina negativne energije koju osećam je nenormalna pitam se kako li će sve da se završi i šta će da se desi sa njim kada budemo sve završili.

Kada smo se rukovali, osetio sam kako se naši pogledi susreću kao dve suprotne sile, spremne za neizbežan sukob. Naša ruka dodirnula je jedna drugu, ali taj dodir nije bio samo gest poštovanja, već i tiha poruka da smo spremni za ono što dolazi. U tom trenutku, dok smo stajali na Senbonzakura polju, okruženi tihim šaptima vetra i mirisima sakura drveta, shvatio sam da je ovo bio kraj jedne ere prijateljstva i početak nečeg sasvim drugačijeg. Naša borba nije bila samo fizička, već i duhovna, borba za istinu, za pravdu, za ono što smo nekada bili. Dok smo se rukovali poslednji put, osetio sam kako se u nama bude svi oni trenuci koje smo zajedno proživeli, ali istovremeno i odlučnost da krenemo napred, ma kakva god sudbina bila pred nama,
*Okrenuo sam mu leđa i polako krenuo šetati tiho Senbonzakurovim poljem* Naravno Kaneko, Naravno razmišljao sam kako bi uopste trebali započeti ovu borbu…

Ozgleda da neću moći da odložim neizbežno pa neka on započne koliko mogu da vidim ovo će brzo da se završi pitam se ko će prvi da padne "Pa hoćemoli da počnemo" neka se spremi za pakao jer neću da mu dobustim da me pobedi izvini muro ali tvoja tama nesme da se raširi nikada više.

Dok sam nastavljao da hodačam kroz Senbonzakura polje, osetio sam Kanekovu prisutnost kako me prati kao senka. Čuo sam njegov glas kako pita: "Hoćemo li početi?" Bez okretanja, odgovorio sam hladno: Naravno kad god si spreman Njegovi koraci su postali teži dok je prilazio. Osetio sam kako se napetost u vazduhu povećava. Dok sam nastavljao da hodam, u meni se budio hladan osećaj odlučnosti. Bio sam spreman za ono što dolazi, ne zato što sam želeo, već zato što sam morao. Kaneko je bio deo moje prošlosti, ali sada, suočeni smo sa sudbinom koju smo sami stvorili, koracajuci sve vise i vise me je glava stipala i crne misli su mi se vracale kao da sledi nesto lose, dok sam hodao ostavljao sam crno ljubicaste tragove dima kao da je izlazilo iz mene sve to negativno...

Izgleda da je spreman,sada nema mesta za greške,ipak nesmem da zaboravim da je i on jači nego pre ipsk ću morati da  započnem neću da se suzdržavam moram da ih uništim 
#card1082
ovo je samo početak

◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ F5c1vzC odigrao sam bio Skriveni u 3. Potezu tajno sam postavio pečat na lokaciji gde sam te čekao, dok sam šetao krajičkom oka sam primetio da je Kaneko odlučio da me napadne, znaci promenio se odlučio je da postane musko i napadne prvi, hteo sam da vidim dokle će doći ali mu nije previše trebalo mada je ipak potrajalo, prislanjam ruku na pod i teleportujem se Nazad na početno mesto i doviknuo sam mu da me nisi slucajno promašio ja sam ovde ;) stojao sam i posmatrao ga hladnim pogledom… #card443
◁◁ㅤ❚❚ㅤ▷▷ Giphy.webp?cid=6c09b952nf9gnu45qbf1dvd5ay1n0vug58vfazl3b2ig6vqi&ep=v1_internal_gif_by_id&rid=giphy

Sve što želiš je ispred tebe! Uzmi ga.



Signature
Sve što želiš je ispred tebe! Uzmi ga.



Signature

Muramasa




4


210



Nara Clan


8


https://i.imgur.com/lokMVAl.png


:santa: @Zamarecu