Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kaneko i timovi iz konohe vs akacuki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kaneko i timovi iz konohe vs akacuki

Selo skriveno u pesku je u obliku tvrđave sastoji se iz tri nivoa koji su odvojeni zidovima u 3 nivou koji se nalazi u samom srcu sela nalazi se kazekage koji je ujedno i vođa sela,trenutno u selu je panika zbog toga što se pročulo da će za nekoliko dana dva odbegla šinobija pokušati da otmu kazekagea i unište selo skriveno u pesku

Nivo 1 :

Nivo 2 :

Nivo 3 :

Napokon sam stigao znači ovo je to selo skriveno u pesku pitam se da li su i oni stigli ovde ili sam ja stigao pre njih
*Kaneko prilazi graničnom šinobiju*
"Dobar dan pozvan sam od strane kazekagea Gare kao pojačanje da bi se u što boljoj meri sprečio napad na njega"
Granični šinobi :

Kaneko govori graničnom šinobiju :

Granični šinobi :

Kaneko govori graničnom šinobiju :

*Kaneko je nastavio dalje ka nivou dva* ovi ljudi su zanimljivi ali ja moram da idem.

*Kaneko je stigao do nivoa dva*Ovde ima baš svakakih radnji ali nevidim da su nešto mnogo uspaničeni *Čuje se buka u školi za šinobije* izgleda da ipak jesu povećali su nivo treninga a i povećao se broj šinobija nešto slično onome kad je bio rat u konohi izgleda da se običan narod sprema mentalno kako bi podneli sve što ih čeka u ostalom polako su krenuli da zatvaraju radnje i postavljaju bilo šta što anđu a da je metalno ili bar dovoljno čvrsto da ga kunaji ne bi mogo probije *Kaneko je nastavio ka kazekageu*

*Kaneko je došao do nivoa 3*Kako čudno ovaj deo se poprilično razlikuje od prethodna 2 ovaj je u potpunom haosu i sve je skoro uništeno kako je ovo moguće izgleda da je ovde u pitanju opstanak korzmpiranih političara jer ako kazekage ostane na vlasti oni će da budu otpušteni a ako mu se nešto desi oni mogu da se vrate ipak moram da vidim šta je moj pravi zadatak.*Kaneko dolazi do kazekageove kancelarije*

*Kaneko naleće na kazekagea i njegovog brata u hodniku*
"Dobar dan da li ste vi kazekage Gara"
Gara :

"Gospodine kazekage uz dužno poštovanje ja sam Kaneko iz Uzumaki klana poslali ste mi pozivnicu povodom nekog zadatka"
Gara :

*Kaneko,Kankuro i Gara su ušli u kazekageovu kancelariju*

Gara :

Kaneko govori kazekageu :

Gara :

"Razumem"
Kankuro :

Tim Gay :

Tim kakaši :

*Tim gay i tim kakaši stižu u kazekageovu kancelariju*

Nakon što smo se svi skupili u kazekageovoj kanyelariji i nakon što je kazekage objasnio plan timu iz konohe čuo se prasak blizu ulaza u selo pitam se da li su već stigli izgleda da jesu *Dok su Kaneko i timovi iz konohe Kankuro je obezbeđivao izlaz za kazekagea a neki lik sa bombama se pojavio* Ko je ovaj na ovoj beloj ptici,drao se koliko sam mogo da čujem da se zove deidara izgleda da je se nameračio na nas.
Deidara :

Kaneko govori deidari :

Majt gay :

Kakaši :

"U pravu je moramo da se spremimo za gadnu borbu"

Deidara :

Majt gay :

Kakaši :

Neji hjuga :

Rock lee :

Temari :

Saske Učiha :

Sakura Haruno :

Naruto Uzumaki :

Gara :

Kankuro :

Kaneko :

Pravila :

Deidara :

Kaneko :

Deidara :

Kaneko :

Deidara :

Kaneko :

Ova borba je gotova
*Pre nego što je otišao kaneko je uz pomoć karme apsorbovao bakuto klan i sada može da koristi njegove jucue,Kaneko je krenuo prema kazekageu*

.

The member 'Muro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Kaneko i timovi iz konohe vs akacuki  #world47

Krenuvši ka mojim saveznicima video sam tim kakaši kako se  protiv šinobija koji su bili iz akacukija
Kaneko :

Itači :

Kisame :

Kaneko :

Itači :

Kaneko :

Naruto :

Kaneko :

Kisame :

*Nakon što je Kaneko zajedo sa timom kakaši porazio dvoicu iz akacukija krenli msmo ka gari*