Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Agromova kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Agromova kuca

Agromova kuca je mala prosta kuca koja se nalazi u Himetsu kampu. Kuca ima prizemlje i sprat osim toga ima posebne sobe za trening,kao naprimjer soba za meditiranje. Ima dvoriste srednje velicine u kojem se nalazi basta i ostava za oruzija u kojoj su sva oruzija koje AGrom posjeduje. Kuca je ogradjena ogradom. Unutrasnjost kuce je lijepa i prosta posebno dnevna soba. Osim toga ima i :kuhinju,spavacu,sobu za meditiranje i spajiz. Na gornjem spratu ima jos neizgradjenih soba i WC...

''Isora dolazi do nepoznate nove kuce, stim da zeli da upozna novog komsiju i druga te krece da razgleda kucu.
Sta mislis Gio? Mozda neki buduci prijatelj zivi unutra hajde da vidimo...
''Isora dolazi do vrata od kuce te krece da kuca.
Hej, ima li koga?

Agrom je radio kućne poslove u kuci i kuvao sebi rucak,ali tada je cuo nekog nepoznatog nindzu kako nesto prica i zvoni na vrata tada je Agrom krenuo prema vratima i otvorioh
Ima,ko si ti ja sam Agrom nindza iz Bakuton klana odakle ti ovdje ,kako si dosao do moje lice(upitao ga je Agrom radoznalo)

Pozdrav moje ime je Isora iz Santon klana sam, vidim da si se uselio pah reko da se upoznamo i da postanemo prijatelji?
''Gleda ka Agrom-u i razmislja kako ce mu odgovoriti posto mu je Isora ne poznat jer se tek uselio''
Ovo je moja ptica Gio, i da mislim da treba da budemo prijatelji, jel smem uc?

Naravno,udji Usora lijepa ti je ptica gdje si je nabavio i ja bih volio da imam takvu pticu (rekao sam i otvorio vrata Isori). Da nedavno sam doselio ovdje ali cudime da te nisam vidio otkad si ti ovdje (pitao sam ga)
Nego,zelis li nesto da popijes od pica ili hrane ,sok,caj ili nesto (pitao sam ga i sjeo na kauč)??

''Ulazi u kucu od Agroma te krece da vodi konverzaciju sa istim, te krece da razgleda po kuci.
Paff, kupio sam je nedavno ali volim ptice nabavicu ti jednu takvu pa da imemo iste.
Jel volis da putujes posto volim i ja da idem na neke akademije i to malo da vezbam, ako si raspolozen mozemo nekad ic..