Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Yabai yabai vs ksidac

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Yabai yabai vs ksidac

Oooo

The member 'Yabai' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Yabai yabai vs ksidac  #world2

Znaci Inuzuka Medic Tai Munja Piercing Hand kao zabranjena i udri kuco moja. 100 snage 200 preciznosti.

Pasivne :


Zalecemo se obojca na tebe i radimo ovu tehniku. Moj dmg je 1150 dmg 280 zag i probijam 150 deffa. Pas ima dmg od

#card1152

Uz ovu tehniku dodajem Inuzuka teamwork i moju zabranjenu.

#card1147 #card1487

Pas ovo radi uz svoj napad.

#card1154

#card89 #card23
#card49 #card118
1500 dmg,300 zag od brzine
Pretvaram svoje telo u vodu, tako se branim od tebe i kera, nakon toga ispod vasih nogu udara antilion mnogo je lud ima zag od brzine jer stavljam svoje sposbnosti na 300 brzine. Drzte se.

E sad da ti objasnim sta se desava. Ulazim sa psom u najludji mod ikada i tenkujem tvoj antilion, sto znaci da u sledecem potezu cu ja imati 1000hpa i pas ce mi biti onesvescen.

#card1160

E sada ide zanimljviji deo posto je pas samnom u headwolfu ja imam taj bonus slot od pasivne, uz to dodajem combo-sto ce moj taijutsu iz klana ostaviti na 1 slot. Njoj cu dodati Getsuga efekat i dodati samo efekat mog drugog Inuzuka napada.

#card366 #card1158

Efekti na napadu:

#card1147 #card1157
#card1149

Znaci na mene ne uticu cc i tvoj imunitet od odbrane ce imati 1 cd vise. Dmg napada je 1850 420 zag.

#card414
Antilion u kraljevstvo senki dobijam 2 slota i 300 chakre za njeno izvodjenje, stavljam ovo tipa na ledeni siljak iz yukia
#card120
Ulazem 200 chakre to ti je 3000, 1150 dmg, 300 zag od brzine nastavlja na tebe.
#card1417
4 ogledala, jedno ispred mene, to jest izmedju nas ulazim u njega.
Jedno 40m levo od nas, drugo 40m desno od nas, i jedno 40m iza tebe.

Sparing je obustavljen jer ce zabranjena Zjalina biti promenjena i verovatno nerfovana.