Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Šareni Raj

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Šareni Raj

Šareni Raj je poput slikovite paletu boja, gdje livada oduzima dah svojom raskošnom ljepotom. Trava se njiše u nježnom povjetarcu, dok cvjetovi poput šarenih točkica ukrašavaju zemlju. Ptice pjevaju svoje melodije iznad raskošnog krova plavog neba, dok sunčevi zraci stvaraju sjajne refleksije na kristalnoj vodi potoka koji blago klizi kroz ovaj rajski pejzaž.

Šareni Raj D5cavwjp94u91

Duboko u šumi, Nova Zenith pustoši očima svaki kutak Šarenog Raja. Svaki korak prati tišina, samo povremeni šum šuštanja lišća. Miris cvjetova miješa se s osjećajem napetosti dok Nova pretražuje svaki zakutak, tražeći tragove odbjeglih ninji. Njegovi osjeti su izoštreni, svaka sjenka privlači njegovu pažnju, svaki šapat listova nosi mogućnost otkrića. Dok se sunce spušta, Nova ne posustaje, svjestan da je svaki trenutak bitan u ovoj borbi za pravdu.


Svaka senka i svaki šapat lišća postaju znakovi u ovom labirintu prirode. Nova Zenith se kreće s tihom odlučnošću, njegovi koraci sigurni dok istražuje svaki kutak Šarenog Raja. Sunčeva svjetlost polako blijedi, ali Nova ne posustaje. Osjeća kako mu srce kuca snažno u grudima, svjestan važnosti svoje misije. Dok noć lagano pada, Nova nastavlja svoju potragu, odlučan da pronađe odbjegle ninje i vrati ih pravdi.

U dubokoj tišini šume, Nova Zenith primjećuje nešto neobično - tragove koji vode prema skrovitom dijelu šume. Njegovi instinkti ga navode prema tom smjeru. Dok se približava, osjeća kako se napetost u zraku povećava. Spreman na sve, Nova odlučno nastavlja naprijed, pripremljen suočiti se s izazovima koje mu donosi noć u divljini.

Nova Zenith zastaje na rubu šume, promatrajući izdaleka skupinu odbjeglih ninji. Njihovi pokreti su brzi i promišljeni, dok se čini da razgovaraju o svojim sljedećim koracima. Nova ne žuri, svjestan opasnosti koja može nastati prilikom suočavanja s njima. Umjesto toga, analizira situaciju i osmišljava plan prije nego što odluči kako će djelovati. Strpljivo čeka, pripremljen na svaki mogući ishod.

Nakon nekog vremena posmatranja odlucio je da je sad trenutak da napadne bacio je velik nalet senju drveca na svu cetvoricu ( 1000 dmg ) i cekao da vide kako ce reagirati. Ovo je bio najjaci napad koji sam posjedovao tako da ne bi trebalo biti problema. Imao sam jos par trikova u rukavu.

#card1214

Ch 760

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šareni Raj #world186 Šareni Raj #world187 Šareni Raj #world187 Šareni Raj #world183

Kao sto sam i mislio tehnika moga klana odradila je posao, dvoje od cetvoro su mapi mrtvi kako bi se obranio uradio sam drvenu pregradu oko sebe ( i iznad ) i obranio se od svih napada koji su bili upuceni prema meni. Nakon toga skocio sam van zida i napao sa 2 druga senju napada svaki na po jednog neprijatelja. Nakon toga opet se skrivan u svom drvenom zidu.

400 deff
#card1210

400 dmg
#card1212

400 dmg
#card1206

Smanjujem cd na Jukai Koutan


Ch 660

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šareni Raj #world185 Šareni Raj #world190

Stajao sam iza senju zida koji me obranio od napada koji je bio upucen na mene. Nakon toga sam na posljednjeg neprijatelja jos jednom bacio Jukai Koutan ali prije toga sam izvirio van zida. Jednom je radio opet ce. Gledao je u oci posljedenjeg neprijijatelja prije nego je nakon svog napada opet se vratio iza zida.

1000 dmg
#card1214

Ch 620

The member 'Nova Zenith' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šareni Raj #world186

( Zid traje jos ovaj potez )

Stajao sam iza zida i cekao da napad prođe nakon napada drvece se povuklo u zemlju a ja sam prisao cetvoriti palih ninji kako bi se uvijerio da su mrtvu. Nakon toga uzeo sam znak odrađene misije od svakog od njih nakon cega sam se zaputio ka Phantom Peaku kako bi dobio dobro zasluzen odmor.

Napokon sam stigao na mesto gde se nalazi moja misija. Ovo mesto mi malo deluje zapusteno, kao da je neko vec imao sukob ovde. Bili su vidljivi koreni koji izlaze iz zemlje, slicni mojim, medjutim i da se neko pojavi mislim da sam dovoljno jak da mu pruzim dobar otpor.
* Tsumi gleda papir na kojem se nalazi broj genina *
"Znaci ovoliko vas je, dobro.."

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 24' :
Šareni Raj #world64

Grupa od deset genina stoji ispred mene, vreme je malo da im pokazemo ko je gazda na ovom mestu.
"Genini.. Ahahahaha.. Gledajte da mi bar pruzite mali otpor."
Vreme je da zapocnem sa svojim fatalnim tehnikama u koje imam dosta poverenja.
#card1214
Ulazem 10 cakre
Ovaj napad iznosi 200 dmg.
Posto ima slobodan oblik, napadam svih 10 genina odjednom i korenje se velikom brzinom krece prema njima.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Šareni Raj #world177 Šareni Raj #world174 Šareni Raj #world178 Šareni Raj #world180 Šareni Raj #world175 Šareni Raj #world177 Šareni Raj #world174 Šareni Raj #world172 Šareni Raj #world173 Šareni Raj #world177

Pa onako, djene djene. Pola njih je izbeglo, a pola njih je palo odmah na licu mesta. Bar mi se tako cinilo na prvi pogled mada nije nesto tacna statistika. Morao bih da se odbranim od njihovih napada za pocetak.
#card103
Ovo bi trebalo da me odbrani od svih nadolazecih napada.
A zatim napadam preostalih 5.
#card40
Napadam preostalih 5 sa 600 dmg-a.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Šareni Raj #world175 Šareni Raj #world176 Šareni Raj #world176 Šareni Raj #world172 Šareni Raj #world171

To bi bilo to od genina, mada pojavio se jedan od cunina spreman da me napadne. Spustio se sa krosnje drveta i gledao me pravo u oci.
"Nadam se da nisi slab kao i ovi tvoji genini!"
I dalje su svi oni ispod mog nivoa, trebao bih ovo da zavrsim brzo i da nastavim dalje.
#card1206
300 dmg + 161 od mog levela = 461 dmg
Ovo bi trebalo da ga dokrajci.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Šareni Raj #world182

Ispustio je glasan krik dok je drvece eksplodiralo u njemu, i to je delovalo kao neki znak upozorenja. Odjednom kao izbezumljeni stvaraju se preostala 3 genina i 1 cunin spremni da se obracunaju sa mnom i da osvete preostale clanove Yami no Onmitsu bande.
"Stvarno ste slabi, ne znam ni kako ste uspeli da zavrsite na poternici.."
#card1214
Ulazem 20 cakre i 400 dmg.
Napad ide prema cuninu i tri genina, to je sve sto je preostalo od njihove bande.

The member 'Tsumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Šareni Raj #world174 Šareni Raj #world175 Šareni Raj #world174

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Šareni Raj #world182

Pateticno. Ocekivao sam bar malo napetosti i zara u ovoj misiji, ali izgleda da cu morati da cekam sve do sledece. Vreme je da se vratim nazad u selo vodopada i podelim svoje novo iskustvo sa drugovima. Malo cu gledati u zvezdano nebo, a potom krenuti dalje.
* Tsumi se nakon gledanja u nebo uputio nazad ka kapijama sela skrivenog u vodopadima *