Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina)

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina)

Teren :

pravila :

Moja misija je da uništim organizaciju koja preti čitavom selu obećavam da neću da stanem dok ih ne uništim  moram da sredim ove gadove jer uništavaju život običnog seljaka *Kaneko je trenitno u šumi a ispred njga se pojavljuju tri šinobija*
Ninja 1 :

Ninja 2 :

Ninnja 3 :

*Kaneko je bio opkoljen od strane njih troice u sekundi*
stvarno ste patetični ako mislite da će ovako da me pobede.

*Kaneko se našao opkoljen od strane troice ninji* Tako su patetični mislim da ću da ih uništim
#card158
sva troica ste uhvaćeni u moju munjevitu mrežu
Kaneko govori ninjama :

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world174 Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world174 Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world180

Ninja 1 :

Ninja 2 :

Ninja 3 :

ovi su sigurno bili ranka genin kako patetično ali moram da nastavim dalje.

Nakon što sam uništio troicu ninji nastavio sam dalje
Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) Url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fimgur
vreme je da završim sa njima
Nepoznati glas :

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


#1 ' NPC Genin' :
Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world172 Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world171

--------------------------------

#2 'NPC Chunin' :
Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world188 Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world188

Koliko su glupi prvo ću da izbegnem kunajie #card1 a zatim ću da izbegnem napad čiste čakre tako što ću da bostavim klona koji če da primi svu štetu umesto mene
a sad vreme je da krenem u napad #card1057 prvo koristim fantoma da bi došao iza vas a zatim #card1351 prvo ću da zapečatim tebe ti si sigurno cunin #card19 jedan manje
Cunin :

a vas dvoica genina stvaram #card11 on će da vas napadne obadvoicu sa #card145 odlazi mali geninu napokon ostali smo sami
genini :

Koliko su glupi prvo ću da izbegnem kunajie #card1 a zatim ću da izbegnem napad čiste čakre tako što ću da bostavim klona koji če da primi svu štetu umesto mene
a sad vreme je da krenem u napad #card1057 prvo koristim fantoma da bi došao iza vas a zatim #card1351 prvo ću da zapečatim tebe ti si sigurno cunin #card19 jedan manje
Cunin :

a vas dvoica genina stvaram #card11 on će da vas napadne obadvoicu sa #card145 odlazi mali geninu napokon ostali smo sami
genini :

Cunin :

koja budala #card1351 ponovo se aktivirala klopka
Kaneko govori cuninu :

Jonin :
šta ko je ovaj lik i šta želi sve jedno nesme da me uplaši *kaneka kreće da peče ruka* šta šta je ovo nikada me nije ovoliko pekla "AAAAAAAA"
Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) Main-qimg-95f059a2ba5ba3e0fccb0e55764edb62-lq
Shibai :

Jonin :

Shibai :

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world200

Shibai :

Jonin 1 (Vođa) :

Shibai :

The member 'Kaneko' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) #world200

Shibai :

ovo je način na kji je poražen poslednji šinobi od strane šibaia

Kaneko vs organizacija (1jonin 2cunina i 5 genina) Ja
*odjednom karma i rogovi sa Kanekove glave su nestali a on se vratio u normalu*
šta se ovde dogodilo i zašto je sve uništeno ništa mi niije jasno ko je pobedio one nindz i ko je imao snagu za ovakvo razaranje
Shibaieva svest :

*Kaneko je ybunjeno napustio teritoriju sada već urušenog sela*