Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kansuke kuca

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kansuke kuca

Kuca je stara trideset godina.Izgradjena je od drveta.Kuca je na sprat.Na prvom spratu se nalazi kuhinja i dnevna,dok na drugi sprat dvije spavace sobe i jedno kupatilo.Sa vrata se odma ulazi u dnevnu nema hodnik. 

Kansuke kuca 1273e93e9ded46338e8e2fb2d7cd8fea.jpg?ex=65ee0146&is=65db8c46&hm=2b8469258dfdb630224fa2da1dd43a4307aa4ee7b7bfb44c42db9d998e970cdc&

Osecao sam bolove u stomaku od gladi.Krenuo sam put frizidera.Otvorio sam frizider i nisam nasao nista u njega.Odlucim da odem u selo nesto da pojedem.Obuo sam patike izasao ispred kuce zakljucao sam vrata i krenuo u selo.

Nako sto sam se rastao sa Hirotom otisao sam kuci.kad sam stigao kuci otvorio sam vrata izuo se i uzeo stvare za ciscenje jer sam smatrao da ce mozda doc Hiroto pa bi mi bilo nezgodno da je kuca glibava.

Uzeo sam da cistim,prvo sam obrisao sto.Pa sam onda uzeo da naslozim robu koja je bila razbacana svuda po kuci smrklo mi se dok sam to radio.I onda sam uzeo da obrisem kucu.Kad sam obrisao kucu ocistio sam pod.Konacno sve kad sam zavrsio uzeo sam knjigu da procitam i sjeo na krevet da odmorim.