Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Uchiha Muzej - Page 2

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Uchiha Muzej

First topic message reminder :

Uchiha Muzej je institucija posvećena prikupljanju, očuvanju i izlaganju bogate proslosti, kulture i naslijeđa Uchiha klana. Ovaj muzej smešten je u Utakata Cha selu, unutar Uchiha Muzeja se nudi posetiteljima dubok uvid u ključne aspekte klana kroz različite izložbe, artefakte i interaktivne prezentacije, sadrzi stare knjige i moze se dosta stvari naci i nauciti, moze se naci dosta stvari o saringanu i njegovoj proslosti kao i onjegovoj jacoj i mracnijoj strani...

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world193


Pošto mi se prošli post nije poslao iz nekog razloga a nemam baš vremena da sve ponovo pišem a bio je dobar roleplay post desilo se sledeće: Ja sam se smejao ovom retardu koji je poginuo od moje lave, odbranio sam se od njega tako što sam istopio strukturu i dodao njen def (300) na moj napad ⚶ Melting Apparition ⚶. Demage od kojeg sam se branio je bio 800, tako da je napad bio u potpunosti nuliran i ja sam preživeo ali baš u tom trneutku ulazi njegov brat, drugi čuvar, koji sada želi da me reši i umlati od batina ali malo ovaj juško zna.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world197


Ko o kome, brat o bratu, ovaj drugi nindža je koristio potpuno iste napade protiv Sanne i bili su pičkin dim. Sanna odluči da se odbrani na isti način i da kontrira napad koji ide na njega. Sanna reče "A taman sam pomislio da ću se dokopati ovog arheološkog smeća" Bilo je evidentno da je Sanna ovde došao da ih opljačka te ovaj jonin nije pitao Sannu i kako ni šta ni zbog zbog čega, te ga je samo napao.

#card432
Biram vatru

#card92
Stvaram Doryohu i kroz nje puštam svog zemljanog zmaja. (35 chakre 2 slota)
#card102
Demage mog zemljanog zmaja potpuno negira tvoj napad tako da je meni ostala struktura u obliku srca ispred mene. (25 chakre 2 slota)

#card63
Na tebe šaljem svoja pera. Ukupan demage mojih pera je 700. (25 chakre 1 slot)

Na terenu gori 80 vatre.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world200

Šta se ovde dešava!? Kikireiro ko je ovo!? Šta je bilo sa Matarubabijem!?
Dolazi još jedna dosada da smeta. Sanna je sada već bio uzbudjen jer su ovo neke nove okolnosti. "Dva na jednog, volim svoje šanse u ovoj borbi." Iz Sanne poče da izlazi lava koja se širi svuda po terenu. "Spremni da umrete?"

#card432
Biram lavu.

#card66
Na svog prvog protivnika šaljem ogromnu vatrenu kuglu, koja je sada pojačana i veća (razorni je napad u pitanju) Osnovni demage moje vatrene kugle je sada 800 i dobija buff od 200. Ogromna vatrena kugla od 1000 ide ka ova dva jonina i pali sve pred sobom (pali teren, tako da sada imam 105 vatre na terenu) (25 chakre i 1 slot)

#card1021
Potom vas bacam u moje jezero lave. Čiji demage je 600. (35 chakre 2 slota)

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world192 Uchiha Muzej - Page 2 #world196


Sanna kada je video da će prvi jonin umreti i sam (jer je primio 1600 demage), odluči da ga zanemari i da nastavi borbu samo sa drugim (moje jezero radi još jedan potez). Sanna vide prvi cunami i odluči da ga izbegne tako što će ispred doryohe koju ima da stvori dobro poznati zid. Sanna se samo ludo smeje i sladi činjenici da će ova misteriozna tabla uskoro biti njegova.

#card103
Stoji struktura u obliku srca pa onda ovaj zid. (25 chakre i 2 slota)

#card1017
Topim strukturu pored sebe i dobijam +600 demage, a potom dopuštam drugom nindži da mi pridje i da me napadne kako bih iskoristio ovo.
#card1018
Njegova oštrica proba da prodje kroz ogromnu količinu lave ali je bila previše slaba, puca i na njega nastavlja napad od 400 demage. (15 chakre i 1 slot)

Kako je moje jezero masivno ono deluje na obe nindže koje su u mom carstvu lave.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world192 Uchiha Muzej - Page 2 #world200


Cunami se odbija od Earth Shora i nindža pada mrtav. Druge dve nindže imaju po 2000 hp ali Bože moj. Ova razorna borba je uspela da alarmira sve, tako da je muzej poslao pojačanje. Sanna nije uvidjao da malo po malo biva okružen nindžama i da će ova borba potrajati ali nema veze. Sanna je voleo žar borbe i voleo je borbu.

#card432
Biram vatru

#card58
Upijam svu vatru sa terena

#card80
demage koji šaljem na obojicu 1250. Napad je razoran tako da ide na levo i ide na obe nindže sa kojima se borim, sa desne strane imam earth shore koji me je branio od cunamija (45 chakre i 3 slota)

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world198 Uchiha Muzej - Page 2 #world196


Obojica su izbegla moj napad, ovo me je činilo nestrpljivim i nisam mogao više da se suzdržim od besa i moje mlitavosti. Želeo sam da ih pobedim, dobijem tablu i pobegnem iz ove nedodjije što bre.

#card4
Brzo trčim iza svoje strukture koja će me odbraniti od prvog napada a potom kada se drugi teleporuje pored mene i pokušava da me iseče koristim sledeći kombo (50 energy 1 slot)

#card1017
Topim strukturu koja je bila iza mene a potom koristim sledeći napad
#card1018
Na ovog nindžu pada ogromna količina lave i potpuno topim njegov napad i ka njemu nastavlja 200 demage. (15 chakre i 1 slot)

#card1512
Potom koristim preostalih 5 slotova kako bi ubio nindžu (opciju 2) koji je do mene. Ispaljujem 5 petaka. Demage svakog je 450 x 5 (45 chakre i 5 slotova)

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world191 Uchiha Muzej - Page 2 #world195


Sanna je umalo ubio nindžu do njega ali onda neki ludi šiljci počeše da ga šilje na sve strane, sa leva njegov protivnik šalje vatru od 1200 demage. Jedini put koji je Sanna video u ovom slučaju jeste da udje u zemlju i prodje pored svih njih i da izadje (far left). Dakle, Sanna se sada ponovo našao ispred dvojice njih, jedan od njih je imao 2000 hp a drugi 350.

#card66
Sanna šalje ogromnu vatrenu kuglu čiji je osnovni demage sada 1000 + 200 od buff,a. Napad je razoran i ide na obojicu. Vatra gazi sve pred sobom (-25 chakre 2 slota)

Preostala pet slota Sanna koristi kako bi odmarao i tako povratio malo izgubljene snage.

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world193 Uchiha Muzej - Page 2 #world193


Jedan nindža sav gori u plamenu a drugi je primio ozbiljnu štetu, no, na Sanni kreću ogromni oblaci munje (800 x 2). Sanna se odmah dosetio jednog trika iz zemlje koji će mu pomoći da se odbrani.

#card108
Sanna stvara zidove nalik na nastrešnici koja će ga odbraniti od svega što pada na njega. (-95 chakre i 2 slota)

#card1017
Sanna istopi ovu strukturu koju je napravio i potom
#card1018
Na svog protivnika šalje ogromni mlaz lave koji će istopiti sve pred sobom. Ukupan demage koji šalje je 1600. (15 chakre i 1 slot)

The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world197


Neprijatelj je bio vešt i izbegao je Sannin napad kao od šale i još ga napao.

#card432
Biram vatru

#card67
Koristim fire regeneration kako bih povratio svoju vatrenu kuglu (15 chakre)

#card66
Koristim vatrenu kuglu po 4. put, tako da je osnovni demage mog napada 1200 + 100 od FR + 200 od buff. (25 chakre i 1 slot)

Za preostalih 6 slotova koristim rest.


The member 'Sanna Uzumaki' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Jonin' :
Uchiha Muzej - Page 2 #world193


Kada je video da nad njim ponovo kreću da se savijaju oblaci čuda i gromova, Sanna je izbacio ogromni mlaz lave koji će ga u potpunosti odbraniti od neprijateljskog napada, koji potom pada mrtav. Sanni je ovo bio otvoren put ka tabli koju je toliko želeo. Prilazi joj i shvata da tabla nije ništa posebno ali ipak odluči da je ubaci u skrol i pobegne sa njom.

#card1018
Ovim se branim

#card18
Koristim seal tehniku kako bih ubacio ovu tablu.


Uchiha Muzej - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f44456f44364273634d466d5039413d3d2d3737303431363138312e313562396161633032663163313062623337313433353032383731332e6a7067?s=fit&w=720&h=720