Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fake misija

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fake misija

U selu su se pojavile neke nindze koje su ugrožavale selo. Prema podatcima koje sam cuo taj tim nindzi se sastoji od:2 genina i 1 chunina koji je njihov lider. Takodje sam cuo da su te nindze specijaliste za Tajitsu i borbu prsa u prsa 1 vs 1. Ali kad tad ce ih neko zaustaviti. Danas je taj dan kada ce biti poražene...

Dawn je dosao u selu i vidio te nindze i odlučio je prvo da ih pozdravi:Zdravo nindze ustvari vi ste jedne propale kukavice sada veze vidjeti i dobiti ono sto zaslužujete!!!!
Sada moj prvi napad.
#card56
Prvo bacam ovu pasivnu karticu i sada napad!!
#card63
Dmg :325
Možes li se odbraniti od ovoga?!!?!!!

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world177

Shahahahha(rekao sam i lagano izbjegao tvoj propali jadni napad)
#card1
Lagano sam izbjegao tvoj napad i sada te napadam ovoga puta necu promašiti!
#card1373
#card66
Sada moj napad koji ima 450 dmg i 100 zagarantivanog od razornosti ovo ne možes izbjeći hahhahahahahhahahah!!!

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world172

#card2
Shahahahha jedan genin je pao idemo sada na drugog i onda na zadnjeg chunina lidera ,ova misija je naci nadalje za mene!
Sada ide jedan Genjutsu napad koji je jak a vi ste slabici jedni obični!!
#card1383
Uradio sam Genjutsu i odmakao sam se polako par koraka unazad i spremio odbrani i sledeci napad!!

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world178

Hahahahah prvi solidan napad ali mozda za početnike hahahahaha rekao sam i pripremio odbranu
#card1
Sada odbrana i spremam se za jedan jak napad!!
#card76
Sada moj napad koji ima 875 dmg
Hajde probaj ovo da izbjegnes slabicu jedan

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world172

Ahjahahaha tako slab napada ocekivao sam da ćete me bar malo povrijediti ali nista 2 genina pala sada idemo na chunin lidera nije ni on bolji hahahahah sada moja odabrana
#card1
I sada moj konačan i najtezi napad
Niste puno trajali ahjahahaha
#card83
Dmg:1425

The member 'Dawn' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Fake misija #world186

Hahahahah moj napad te lagano pogodio umro si ali pre toga da izbjegnem tvoji najjadni napad mislio sam da si bolja od ovih genina ,eh ko tebe izabra za vodu ahjahahaha
#card2
Lagano sam izbjegao napad o zaputio se ka selu...

Kako lep dan a ja poslat na misiju nema veze malo toga nece da skodi.Spakovao sam se zakljucao sam vrata i otisao do mesta na misju na koju sam poslat.Dosao sam tamo videvsi ih nekoliko morao sam da odem do najbližeg kafica da malo odmorim od puta.Ali presli su granicu kada su krenuli da ruse veliki hram i uzimaju stvari iz njega.Ustao sam sa stolice i krenuo da im se suprostavim...

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Kockica 6' :
Fake misija #world49

Kada sam dosao na licu mesta mnogi su pobegli zato sto su videli moju traku da dolazim iz sela skrivena u vodopadima,ali za divno cudo cetvorica su sotala bio sam zacudjen,ali sto da ne.Izvadio sam svoje oruzije i otisao sam ka njima,ali mi nije mi bilo bas sve jedno.Oni su mi se predstavili i rekli su nazvani Koketsu Alijansa.Ali su oni ipak genini mogu ih lagano pobediti.NA KRAJU SAM  JA PRVI NAPAO.

#card161
Za pocetak stvaram kolona koji ima 2 slota i stvara tehnike do 100 lvl
#card162
Dao sam klonu da izvede ovo i tu zavrsavam svoj napad

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world179 Fake misija #world173

Nisam ovo ocekivao,ali se jedan odbranio,a drugi nastradao.Ajde da ubijem ovog i da izbegnem napad od ovog drugog mislim laganica.Opet sam ja na redu???Ok nije mi problem.Idemo opet

#card1
izbegao sam tvoj napad,a sada si ti na redu
#card158
Sada je ceo teren pod munjom,ako se pomeris umreces tako da nebi ti prepurucio da se pomeras.

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world178

Nije lose,nesto je zilav ovaj genin.Umreces kad tad sacu da izbegnem napad i postaracu se da vise nikada ne ustanes.
#card1
HAHAHAH to je bila tehnika zamene,a sada je moj red.
#card353
Izvadio sam ostru i veliku katanu
#card4
Prisao sam ti
#card190
Za kraj zamahujem prema tebi...

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world174

Napok sam te ubio sada ste na redu vas dvojica samo da se odbranim od ovg napada sto bam je mrtvi drugar poslao prema meni.
#card1
Opet sam izbegao tvoj napad
Ja zaboravio na klona sada je vreme da se on malo zabavi
#card159
Zabavi se malo klone i uzivaj ti na jednog genina ja na drugog.
#card165
To je to od mene i mog klona vi ste na redu

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world173 Fake misija #world180

Nesto ste mi raspolozeni danas jedan je umro,a drugi ziv srecom nije bio u stanju da me napadne.
#card1
znam da vam je dosadna ova tehnika zamene,ali stacu tako smo u mogucnosti
Pa dobro samo jos jedan nije nam problem.
Pusticu klonu da te zavrsi.
#card162
Ako izbegnes iskreno svaka cast..

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world180

Kako to uspevate mislim svakako je uzalud izbegavati samo odugovlacis i kreces da me nerviras.
Lose je to sto moj klon nema vise cakre pa ces umreti od moje ruke zalim slucaj
#card159
To je to ovde se zavrsava tvoja kradja...

420hp
390eng
340ch

The member 'jamisumi' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Fake misija #world176

Napokon sam vas potamanio.Malo mi je muka od vas,a i pecka me telo od prevelike potrosnje cakre staces.
#card2
Srecom misija je prosla bas onako kao sam mislio.Sada je vreme da se vratim kuci...