Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Uchiha Baza

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Uchiha Baza

U dubokim šumama, skrivenim od očiju sveta, leži tajanstvena baza, znana samo onima koji su dostojni. To je Uchiha baza, sveto mesto koje čuva nasleđe i snagu jednog od najmoćnijih klanova Shinobi sveta, Sa svakim korakom kroz guste grane i zamršene staze, dolazi se do velike i visoke kapije sa znakom uchiha pa potom vrata, ukrašena simbolima koji pričaju priču o slavi i padu. Samo retki znaju tajnu kako da ih otvore, samo retki imaju pristup ovom svetom utočištu. Unutar zidina, prostire se čaroban pejzaž. Bašte i dvorišta, prepuna živopisnih cvetova, prkoseći mračnim senkama prošlosti. U središtu, monumentalna sala okupljanja, gde se prošlost i sadašnjost spajaju u neizbrisivom plesu vremena. Svaka soba, svaki hodnik, odražava duh Uchiha klana - hrabrost, čast, i moć. Ovde će se okupljati oni koji su nekada bili razdvojeni, ali su sada ponovno našli svoj put nazad. Jer u ovom svetom mestu, nema mesta za neprijateljstvo ili razdor, samo za ponovno povezivanje sa korenima, sa svojom porodicom. Ovaj post nije samo o obnovi jedne baze, već o obnavljanju veza koje su davno bile izgubljene. Glas o Uchiha bazi će putovati daleko, pozivajući sve one koji su nekada bili deo ovog moćnog klana da se ponovo okupe, da zajedno stvore novu budućnost, jaču i sjajniju od svega što su ikada mogli da zamisle...

Koracajuci kroz gustu sumu, prvi put srce mi je brzo kucalo od uzbudjenja dok sam se priblizavao mom mestu koje sam nazvao Uchiha bazom. Stigavsi do monumentalnih vrata, osecao sam se kao da sam otvorio vrata neceg velikog i vaznog. Unutar zidina, dok sam sam razgledao svaki ugao, osecao sam se kao da sam pronasao svoj deo u svetu. Sredio sam prostoriju za okupljanje sa paznjom i ljubavlju kao da je to moje licno staniste. I dok sam sredjivao, nestrpljivo sam cekao da li ce se procuti o ovoj bazi, nadajući se da ce drugi Uchiha clanovi doci i osetiti isto sto i ja, ponos i radost zbog obnove našeg klana, imao sam jaku zelju da se o ovome procuje pa da ponovo Uchiha klan procveta kao nekada, uopste nisam imao sumlje da moze nesto lose da se dogodi jer sta je lose kod ovoga?...

Unutrašnjost :

Spoljašnjost :