Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | ⦿ Polja Yamabuki

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

⦿ Polja Yamabuki

⦿ Polja Yamabuki  PQ5zyBh

Ovo polje je locirano na juznom delu zemlje vatre koji služi kao jedno od ravničarskih predela u tom mestu i zbog toga su znacajni za razvoj agrokulture i poljoprivrede na ovim mestima. Glavno izvozništvo ovih polja su Ječam i Žito ali takođe se uzgajaju i druge biljke poput Kukuruza i Suncokreta. Polja leže u dolini 5 omanjih sela i sve ih povezuju te prave oblik pentagona na njima. Zbog samog oblika svako selo kontroliše jednu petinu tog ogromnog prostranstva.

Stigli smo na ova ogromna prostranstva jer je Esau imao neki predosećaj u vezi ovog mesta. Niko od nas nije znao što smo došli osim Esau koji je imao neki predoećaj u vezi ovog mesta.


Kako smo stigli vetar je brujao u rane jutarnje sate, Esau nam je rekao da ponesemo lopate i tako svi dolazimo na ovo mesto u zabludi neznajući šta mi ustvari radimo na poljani u 6 Ujutru

Pratio je ostale i hodao livadom bez obrazlozenja od strane lidera, bilo je rano jutro i mogla se osetiti rosa sa prelepim mirisom procvetalih cveca. Stojao je i prazne glave gledao u lidera pokusavajuci da sazna njegove sposobnosti, ovde nije dosao zbog borbe, ali ako je neophodno morao je biti spreman.

Stigao je Saburo sa njegovom grupicom do Yamabuki polja. Poneo je Saburo sa sobom kunai kao i ostali clanovi ovog  tima posto je logicno da lider nece toliko kopati sa kunaiem nego cemo mu mi pomoci. Bilo je to rano ujutru sav namgodjen slusao je naredjenja od strane njegovog lidera.

'E sad'

Jutro je bilo, glas mi malo poraspijao, dublji nego inače

'Okupili smo se u sred ove njive u 6 ujutru zbog dve stvari. Da krademo kukuruz, i da pokušamo da pronadjemo te neke artefakte, kaguye, gluposti zbog kojih smo poslati. Imamo nekih sat, dva da odradimo prenego što nas oteraju sa lopatama i vilama.'

Izvadio je svoj kunai, uperio ga u vazduh, neću kopati al ću se najesti kuruza.

'Započnite potragu.'

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Polja Yamabuki  #world369

Uzimam svoju lopatu i krecem da kopam gde je Esau naredio idalje neznajući pravi razlog zbog kog mi je on to naredio. Bez nekih pitanja ja sam idalje plaćen za ovo pa ću jednostavno raditi što mi je rečeno bez nekih muka.


Kako sam držao lopatu i kopao jutarnje sunce me je obasijavalo i prodiralo je kroz nebo i obasijalo je celo polje.

Bez ikakvog pregovora odmah se bacio u posao i poceo je kopati u mesto gde je njihov Lider rekao. Nije se toliko bunio u vezi ovog kopanja znao je sto vise kopa dobice dobru nagradu te je samo kopao i kopa kao ostatak ovog tima, njegov kunai ga nije izneverio zato sto je bio bas izdrzljiv.

Sa namrstenim licem uhvatio je lopatu potom vredno kopao zemlju u potrazi za artifaktima, -Na sta sam spao... pricao je u sebi. Ipak posao je morao da se zavrsi tako da malo po malo kopao je sve brze i brze cime bi pre mogao da se odmori i time vrati energiju potrebnu za dalju potragu.

Pustio sam Chunine da se igraju, nadgledao sam ih sa kraja polja (bili smo i dalje svi blizu, 10, 15 metara nije bitno) dok sam krišom grickao i krao kukuruz. Za razliku od prethodnih 5 misija, sad ništa nisam morao da radim, što je bila i dobra promena. Možda se čak i uključim ako uspemo da nadjemo nešto vredno moje pažnje.

The member 'Esau' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Roulette' :
⦿ Polja Yamabuki  #world372

Kako smo kopali vredno i radno vreme je prolazilo i esau je krenuo da gleda i video je nešto kako svetli i mi smo odmah krenuli da kopamo sa većom voljom da nađemo neke nagrade


Kako smo pogledali nismo mogli da poverujemo našim očima i uspeli smo da nađemo nešto kako je nešto zasvetlucali krenuli smo skakati i igrati krug u okolo srećni što smo našli nešto znajući da je ovo početak nove avanture 





Supustili smo se dole i krenuli smo da kopamo da bi smo u potpunosti razaznali šta smo to zapravo pronašli u ovoj poljani puni radosti i sreće. Izvadio sam stvari iz zemlje dao sam ih Esau koji ih je stavio u torbi i krenuli smo ka sledecoj oblasti


Sunce je sjalo visoko na nebu, osvjetljavajući prostranstva polja koja su se pružala pred Novom Zenithom. Stajao je usred ovog prekrasnog pejzaža na južnom dijelu Zemlje Vatre, gdje su se ravnice protezale koliko oko može doseći. Polja su bila vitalni dio ekonomije ovog područja, pružajući plodno tlo za uzgoj raznih kultura.

Nova Zenith je pažljivo promatrao kako se život odvijao na ovim poljima. Poljoprivrednici su marljivo radili, okruženi zelenilom koje je obećavalo obilan urod. Glavni izvoz proizvoda, poput ječma i žita, osiguravao je stabilnost ekonomije ovih sela.
Dolina u kojoj su se smjestila ova polja bila je poput srca ovog kraja. Pet sela, svako kontrolirajući jednu petinu oblika koji su stvorila polja, bila su osnova ovog društva.

Svako selo imalo je svoje uloge i odgovornosti, čineći ih neraskidivim dijelom cjeline.
Dok je Nova Zenith promatrao ovo bogatstvo prirode i ljudskog rada, osjećao je duboko poštovanje prema zajednici koja je njegovala ova polja. Njihova sposobnost da zajednički rade i dijele resurse bila je temelj njihovog opstanka i uspjeha. Svaki život na ovim poljima imao je svoju svrhu, svaki korak bio je korak prema održivom razvoju.

Kroz godine, polja su bila svjedoci mnogih promjena i izazova, ali su uvijek ostala nepokolebljiva. Ista snaga koja je stvorila ova polja sada ih je i štitila od vanjskih prijetnji. Njihova zajednička povezanost i solidarnost bila je njihova najveća snaga, čineći ih nepobjedivima.

Dok je Nova Zenith promatrao ovu sliku zajedništva i snage, osjećao je nadahnuće koje ga je pokretalo da i sam bude bolji dio svoje zajednice. Njegova uloga shinobija bila je da štiti ove ljude i njihov način života, da osigura da svako selo bude sigurno i prosperitetno. To je bio njegov zavjet, njegova misija koja je imala dubok i trajan utjecaj na sve koji su živjeli na ovim poljima.



Došao sam da obiđem polja, udaljen od gradske vreve i svakodnevnog užurbanog života. Hodajući kroz prostranstvo zelenih polja, osjećam mir i spokoj koji se šire oko mene. Sunčeve zrake nježno obasjavaju sve pred sobom, stvarajući igru svjetla i sjene na površini zemlje. Disanje svježeg zraka punog mirisa cvijeća i trave potpuno me opušta. Osjećam se kao da sam izvan vremena, povezan s prirodom na način koji rijetko doživljavam u gradu. Svaki korak kroz polja donosi mi osjećaj slobode i smirenosti, podsjećajući me na ljepotu jednostavnosti i prirodnih čuda koja nas okružuju. Ovo iskustvo istinskog mira i ljepote ostavlja dubok trag u mom srcu, a svaki trenutak proveden u prirodi postaje dragocjen i nezaboravan.