Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kafic Prica

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kafic Prica

Ovo je novi kafic koji se nalazi u regiji 34 i zove se kafic Prica. On ima veliki izbor jela sa menija(meso,,salate... Osim jela na meniju se nalaze sva pica(gazirana,alkoholna,negazirana,bezalkoholna,skupa...) Ovaj kafic ima lijep dizajn i lijep ambijent. Na zidu ima puno slika poznatih ljudi koji su nekad zivjeli. Kafic nije skup i sve nindze su dobrodosle u ovaj lijepi i jednostavni kafic...

Dok ulazim u kafić, osjećam ugodnu atmosferu koja me obavija. Miris sakea miješa se s laganim notama drvenih stolova i smirenih razgovora gostiju. Sjedam za šank i naručujem čašu sakea, osjećajući toplinu napitka dok mi se lagano poslužuje. Dok pijem, osjećam kako me toplina sakea grije iznutra, stvarajući osjećaj ugode i opuštanja. Oko mene, ljudi uživaju u svojim razgovorima i trenucima opuštanja, stvarajući prijateljsku atmosferu koja me ispunjava osjećajem zajedništva. U ovom trenutku, uživam u jednostavnoj radosti dijeljenja pića s prijateljima ili u samoći, dok se opuštam u ovom ugodnom kutku svijeta.