Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Rižina Polja

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Rižina Polja

RIŽNA POLJA POSTOJE NA OVOM MESTU JOŠ OD DREVNIH CIVILIZACIJA I JEDNA SU OD NAJVEĆIH OBLASTI U KOJIMA SE PRAVI RIŽA. (PORED ZEMLJE VATRE). U OVIM POLJIMA SELJACI VEĆ HILJADAMA GODINA UNAZAT ORGANSKI GAJE RIŽU BEZ NEKIH HEMIJSKIH PREPARATA. ONI VRLO VREDNO RADE NA POLJIMA I NEKAD ZBOG KLIME OMOGUĆE SE 2 SEZONE ŽETVE U JEDNOJ GODINI. RIŽA JE JEDAN OD KLJUČNIH IZVOZNIŠTVA U OVOM MESTU I ONA SNABDEVA DOBAR DEO SVETA.

Polako sam stigao do rižinih polja, nije mi trebalo puno vremena da dođem jer su polja blizu hrama i jer sam ja brzao i jurio da stignem da bih dostavio pismo Yahaku. 


Kako mi je Monah Tekata rekao on bi trebao biti negde ovde i moram ga naći i predati mu samo pismo jer je povrh svega to bio moj zadatak

Kako sam došao na polje puno vrednih ljudi je radilo na farim sa ciljem da proizvedu dovoljno riže da prehrane svoj narod, ali i mnogo više od toga. Kako sam video da ljudi vredno rade došao sam do jednog čovega i upitao ga smirenim tonom


Da li znate gde je Monah Yahaku, imam pismo za njega


Kako me je pogledao pokazao je prstom u jedan mali šator koji se nalazio na kraju polja i rekao mi da odem tamo ako želim videti Yahaku-a

Nisam oklevao i brzim koracima sam krenuo ka monahovom šatoru jer imam jedno pismo za njega od nikog no njegovog brata. Kako sam trčao sve više i više sam se približavao šatoru u kom je on bio.


2 Stražara bila su isrped šatora ali ja nisam čekao i uleteo sam u šator gde se Yahaku nalazio

Kako sam uleteo u šator zatekao sam nekog dedu kako jede i odmah sam zaključio da je to lično i personalno Yahaku te sam rekao


Monaše Yahaku imam Pismo za Vas, od vašeg brata je



On je uzeo pismo i pročitao ga je kako je on to čitao zgroženost i nesigurnost se videla na njegovom licu ali nisam mogao da predpostaivm šta će mi reći sledeće

On je samo gledao zgroženo par minuta te mi je rekao vrlo zabrinutim tonom jedne tragične vesti


Grupa kriminalaca ja ukrala 2 Drevne maske i sada terorišu jedno selo na severnoj obali


Razumevši njegovu nesigurnost i pretpostavivši njegova zahtevanja odmah sam reagovao i rekao mu da ću ja ići i da ću pobiti sve bandite koji se tamo nalaze i da ću osloboditi to selo po svaku cenu