Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Uchujiro Clan Hideout

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Uchujiro Clan Hideout

Skriveni Hideout oko 3 kilometra od Stare Krcme .

Oko ovog hideouta kruzi misterija , slabo se ista zna ali opasnost je neizbjezna.

Uchujiro Clan ima svoju granu ovde vec nekoliko godina.

Prilazim sklonistu , stapam se sa mrakom . Moje prisustvo je stopljeno na minimum .

Izvidjam situaciju.

Hideout nije pretjerano utvrdjeno ali pod zemljom je i jos uvijek je uvijen u misteriju , ne znam sta me ceka unutra .

U tom trenutku primecujem nesto zanimljivo na ivci skrovista .

Izgleda da jedan od genina cuva strazu , izgleda umoran , ovo je mozda moja sansa da oslabim protivnika prije nego prava borba i pocne .

Kroz tišinu prilazim prvom protivniku .

Moja prva combat situacija.

Napokon se odijevanja živ...

Sve sam bliže srce mi udara sve jače... Adrenalin me obuzima...

Stopio sam se sa prirodom.

Predator ...

Načinit ću svoje predake ponosnim ....

Otkucao je taj cas

Prisao sam dovoljno blizu

Radim napad moje loze , Uzumaki klana ...

 Adamantine Attacking Chains !!!


#card1346


Koristeci chakru svog klana iz sebe formiram lance koji napadaju mog nespremnog protivnika , Genina Uchujiro klana

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world178

Izgleda da si spremniji nego sto sam ocekivao , ali kako god , necu izgubiti ovu borbu !

Previse je na liniji da tek tako pokleknem pogotovo od strane nekoga kao sto si ti ...

Izbjegavam napad

#card1

Vidim sok na licu mog protivnika dok njegov napad udara siluetu mene ali na tom mjestu vidi obican kamen ...

Pojavljujem se iza njega i napadam svom snagom sa

#card13
200e

Full force , moram ovo brzo da zavrsim ...

Svaka sekunda mi traje godinama , moj napad leti prema nepriajtleju , sta ce uraditi , kako ce postupiti ... Moja motivacija je ogromna kao i moja zelja za pobijedom ali ... Da li ce to biti dovoljo da prevladam svog neprijatelja ... 

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world172

Vodeni napad  me pogadja , nisam odreagovo , mozda jer sam bio iscrpljen ili sam jednostavno bio previse blizu ...

Otvaram oci , izmoren sma i ovaj napad je nacinio poprilicno veliku stetu ali vidim da je moj protivnik porazen ...

Ulazim u liniju drveca radi zaklona i prostora za razmisljanje 


Nadam se da ovi napadi nisu napravili previse buke , moram da se oporavim prije nego se sustretnem sa sledecim izazovom.

 

#card8

Sa obzirom da je protivnik bio znatno jaci i spremniji nego sto sam ocekivao moram se bolje pripremiti za sledecu borbu , samo je pitanje vremena kada ce se strazari smijeniti i kada ce sledeci protivnik pronaci palog saborca .

Morat cu ga zaustaviti prije nego podigne uzbunu.

Zato radim ovo na sebi

#card1348

Da, ovo je bila dobra odluka, ovo ce mi pomoci u buducnosti, mozda i prije nego sto ocekujem ....

odmaram jos uvijek, smirivajuci adrenalin u grudima uz fokus na sledeci izazov.

#card8

Heh kako cudan trenutak da se prisjecam svoje proslosti, tacije dana sa akademije .

Taj dan smo imali simulacije borbe, bio sam tako uzbudjen da pokazem svoje vjestine, srljao sam kao i uvijek i tako, zaletio se na instruktora.

Samo sto, tada barem, nisam znao da je na sredini poligona izrastao debeli kroijen i kako sam zapeo za njega licem sam se zabio u blato.

Kako me je tada bilo sramota ali iz nekoga razloga citava ta situacija mi sada budi smijesak na licu.

Kako ... kako su to bili jednostavniji dani, srecniji dani ....

#card8

Zora je svanula, jako sam umoran ali san mi ne ide na oci, vjerovatno me adrenalin jos uvjek ne popusta sa razumijevanjem toga sta me ceka ...

Moje razmisljanje prekida to sto sam primjetio sledeceg genina kako izlazi iz skrovista .

Vidno je tek ustao ali njegov gard nije spusten , hoda oprezno i shvata svoj posao, nista manje nisam ni ocekivao sa obzirom na spretnost njegovog saborca.

Ali ovaj put i ja znam sta mene ceka .

Dok se protivnik priblizava lokaciji straze cekam skriven .

Takodje tijelo porazenog genina je skriveno , ne zelim da ga upozorim prije nego ga napadnem

#card8

Kada je dovoljno prisao , samo momenat prije nego je posumnjao da nesto ovde nije kako treba iz skrivene pozicije napadam

#card1346

Lance saljem iz svog tijela prema , ne samo neprijatelju vec osobi koja je spremna da ubije mene, nanosi bol neduznima i unistava zivote drugima 

Kill or be killed !

Dok lanci idu prema protivniku stvaram dva klona pored sebe 

#card11

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world171

Moji lanci probijaju protivnika ali kao jos jedan dokaz njegove odlucnosti on kroz svoj zadnji dah uspijeva da baci vatreni jutsu 

Tehnika ide prema meni ali jedan od mojih klonova izlazi ispred mene i prima svu stetu napada i pri tome nestaje od udara .

Jos jedan , jos jedan protivnik i ova misija je gotova, veliki izazov iza mene ... Ne, ne smiejm da zurim sa mastanjem moram se fokusirati , sad i ovde ....

Odmaram obnavljajuci svoju chakru dok saljem klona do ulaza skrovista .

#card8

Bolje da izvucemo protivnika vani nego da idemo na njegov teren 

#card8

Iz polu zaklonjenog sklonista pratim situaciju

Klon prilazi vratim ali za sada nista se ne desava

Oprezan i snalaznjiv dolazi do vrata ali cim je se uhvatio za njih ZAMKA se aktivirala !

Uchujiro Clan Hideout Mob10-1

Vatra ogromnih razmijera lomi vrata i guta mog kolona da od njega nista ne ostaje


''Zamka ovih razmijera? Sta se ovde desava?''

Cim se vatra smirila moj finalni protivnik izlazi iz sklonista , znao je tacno gdje sam , gledao je pravo u moju dusu

''Platit ces za ovo! Uchujiro klan nikad ne oprasta , Uchujiro klan nikad ne zaboravlja!"'

Finalni okrasaj je ispred mene.

Protivnik se zalijece na mene kroz vatru i dim ali necu ga cekati skrstenih ruku.

Zalijecem se na njega ostrim taijutsu rucnim tehnikama ciljajuci njegovu jetru svojom lijevom rukom.

#card13

50 energije

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world173

Munja protivnika iako mocna nije me uspijela pogoditi jer izbijagavam zamijenom

#card1

Krv , suze i bol , to je sve sto ste ti i tvoj klan prouzrokovali stanovnicima ove oblasti. Moras platiti za svoja zlodijela !

Aktiviram pevat na mome tijelu !

#card1348

Sada ... Sada igra moze da pocne !

Bacam 

#card332

Ovo inace koristim da pomazem ljudima ali pokazat cu ti da isto tako lagano mogu i da povrijedjujem !

Ciljam listove u zelji da usporim protivnicko kretanje .

Opcija , oprostite

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world179

Ovaj pogodak je mogao biti kljucan , khhh , nisam ocekivao da ce ovo izbjeci ali nema veze , nisam jos gotov !

Zaliejcem se na protivnika ponovo.

Nije najbolji odabir strategije , svjestan sam ali moj bijes postaje nekontrolisan tako da racionalno razmiljanje i planiranje vise nije opcija.

Moram da mu pokazem da ga se ne bojim.

Na sake ovo zavrsavamo !
#card13

50emergije

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world177

Izbjegao si ponovo !?

Dok to izgovaram njegov napad me odbacuje par metara od sebe .

Moram da se saberem 

Prizivam klonove !
#card11

Tri klona mi se pridruzuju

Jedan od njih odmah napada

#card13

30 energije

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world174

Primajuci dmg od mog taijutsua moga klona vidim da si potresen, nemas jos puno snage ali tvoj duh za borbom itekako postujem .

Tvoj napad pogadja mog klona i raznosi ga na komadice dok klon koji te je napao sada odmara jer je svu svoju energiju potrosio za taj napad , ali nema veze.

Koristim i ja priliku za odmor dok poslednji klon takodjer zalijece se na tebe svojim taijutsuom .
Pokazuje ti da te se ne plasi, jesi li siguran da ti to mozes reci isto njemu.

#card8

Klon ide hrabro !

#card13

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world171

Vrijeme je da zavrsimo ovo !
Primam napad ali ne posustajem idem ravno prema protivniku !

Pepeo je na mojoj uniformi ali ga ignorisem , zelio si ono najgore iz mene to si i dobio...

Tehnika koja je vec ubila jednog od tvojih saboraca !

Tehnika mojih slavnih predaka !

#card1346

Saljem lance da te uniste !!!!

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


' NPC Genin' :
Uchujiro Clan Hideout #world171

Lanci probadaju tvoja pluca, vitalne organi, ruke i noge 

Ali opet, i u tom finalnom casu moj protivnik ne razmilja o proslosti , zeljama niti onome o cemu najvise zali nego tim poslednjim atomima snage radi znakove rukama i salje svoju vatrenu tehniku prema meni ...

Moje postovanje ima osoba koja to najmanje zasluzuje .

Izmicem se i izbjegavam napad

#card2

Prilazim do lesa svoga protivnika ...

Brisem krv sa svojih arkada ...

,,Borio si se mnogo hrabrije nego sto sam ocekivao ... ''

Stiscem saku gledajuci u njega , njegovo bezzivotno tijelo...

,,Zasto !!! Zasto si toliko vjerovao u toliko pogresne ideale, zasto sam te morao ubiti zbog njih ... ''

Pocinjem da gubim dah kako realizacija da su moja prva ubistva upravo postala iza mene ...

,,Morao sam ovo da uradim! Da nisam ... Mozda bi .... Ili ..... Ja .... ''

Gubim se u sopstvenim mislima pravdajuci moje postupke. Shvatanje moje duznosti mi daje tu potrebnu smirenost ali ruke mi ne prestaju drhtati ...

,,Nadam se da nikada necu postati kao ti, ali isto tako se nadam da ne zalis ni za cim jer, moja porodica je uvijek govorila, ako umres sa zaljenjem u srcu to srce nikad nece biti mirno..''

Gledam krv koja je svuda po ovom terenu ...

Skidam oznake klana sa svih genina i vrijeme da je krenem dalje 


Poslednji put prije odlaska se okrecem , gledam sve sto se izdesavalo zatim nestajem u sumi

The member 'Sparow' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Uchujiro Clan Hideout #world1