Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Sumski put

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Sumski put

Mali , uski putic koji ide kroz sumu ove oblasti .

Sa svih strana bogata priroda i netaknuta ljepota .

Ovde mozete pronaci veliki broj ljekovitih biljaka , rijetkih zivotinja , cudnovatog voca i neistrazenih insekata.


Dok koracam prema neprijateljskoj poziciji osijecam napetost u vazduhu.

Napokon moje putovanje nailazi do svoga prvog ozbiljnijeg izazova.

Ovo je trenutak kada moram biti oprezan. Moram biti pametan, traziti tragove i pratiti svoj instinkt.Cilj je predstavljen tamom u daljini, a put prema njemu nije tako jednostavan kako se cini.

Da li sam spreman za ovu avanturu ?

Huh , svaki dan se to pitam , da li je to strah ili realnost , izgleda da cemo jos malo saznati ...

Ovo je poput igre skrivaca, ali sa ozbiljnijim posljedicama. Neprijatelj je tu negdje, mozda vec zna da dolazim. Moram slusati, gledati, i biti spreman na neocekivano. Ova noc nosi tajne, i ja moram biti dovoljno spreman razotkriti ih.

Dok se priblizavam , osjecam blagi osjecaj napetosti u misicima, ali i odlucnost da dovrsim zadatak koji mi je povjeren.

Cilj je tu, nedaleko od mene. Ova avantura nosi svoje izazove, ali to je ono sto cini shinobi put uzbudljivim.



Vidim svoju buducnost poput slike u magli, ali znam sto zelim postici. Zelim postati snazniji, sposobniji shinobi. Hocu li postati vodja, zastitnik, ili mozda otkriti tajne koje mijenjaju svijet shinobi? Ta neizvjesnost me ne plasi, vec me motivira."

Dok se prisjecam svog putovanja i sadasnjeg trenutka, Sparow pocinje vizualizirati svoj uspjeh.

Gubim se u svojim mastarijama dok se primicem sve blize ogromnoj opasnosti .


Ova misija je samo jedan korak prema mojim ciljevima. Vjerujem u sebe i u svoju sposobnost da pobijedim izazove. Kroz svaki tezak trenutak, ja jacam svoje vlastite temelje. Vizije uspjeha postaje sve jasnija, a ambicije postaju sve jace i sve me vise guraju kao naprijed .

Dok zamisljam svoju buducnost, osjecam uzbudjenje i predanost svom putu.

Svaki korak kroz tamnu sumu postaje korak prema ostvarenju finalnih ciljeva.

,,Kroz tamu, ambicija mi svijetli putem.''



Ovo je trenutak istine. Neprijatelj ispred mene, tesko disem , sve teze. Razmisljam o svemu sto sam naucio, o svakom treningu i svakom koraku koji me doveo do ovog trenutka. Snalazljivost je kljuc, a instinkt ce mi biti vodic.

Dok zatezem pesnicu finalni trenutak moje pripreme, razmisljam o snazi koja lezi u samopouzdanju i vjeri u vlastite sposobnosti.

Ja mogu ovo ! Za ovo sam se spremao !

Ljudi imaju emocije,te emocije mogu preći u bolesti,svako ko je ovo znao znao je i kako da preživi.
Minazuki je šetao tiho i lagano nazad do svoje baze,usput i razmišljaći o svojoj dalekoj prošlosti,ali i bliskoj budućnosti.
Znao je da ljudi bili pogani i loši,i da je svako htio samo da juri svoje snove. To ga je nerviralo, zbog toga je njegovo selo bilo forsirano da se muči svih godina,on je znao sam da je bio preslab da se suoči sa realsnostću,ali u njemu je bila trunak nade,da postoji jedna osoba kojom je stalo do sviju. Ali znao je da je to ne moguće sada.
Šetao se tako on nekih sat vremena dok nije ugledao svijetlosk koja je vodila ka izlazu iz šume i uzdahnuo.
"Pa....to je to." Minazuki je rekao naglas dok je koračao izvan šume.