Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Stara krcma

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Stara krcma

Stara krcma D86aa860febce84570408f60038ebd2f

Stara krcma , na granici izmedju oblasti .

Idelna lokacija ko zeli mir , opustanje i tamu.

Svako je dobrodosao da sjedne , popije pice , poprica toplu rijec ili cak u tamama kutaka planira mutne planove .

Ovo je prozor proslosti i dokaz da se tradicionalizam moze ocuvati.


Prilazim sanku , ako igdje mogu pronaci informacije koje su mi potrebne to je ovo mjesto.

,,Dobrodosao mladi shinobi, kako ti mogu pomoci?'' Govori mi nasmijani , rumeni i poprilicno debeo sanker.

Moram polako krenuti , ostvariti komunikaciju zatim steci povijerenje ....

,,Treba mi nesto toplo , vjetar je ostar i gladne noci ... Nadam se da mi mozes pomoci?"

Osmijesio se , pocesao bradicu i bacio se pravljenje pica ...

,,Izvoli momcino '' rece mi prijatno ,,Mislim da ce te ovo ugrijati vas kako treba .''

Govori mi dok mi pruza domaci caj ...

Morao bih preci na stvar , razmisljam dok zavrsavam ukusni caj

,,Trazim odredjene osobe. Cuo sam da ovdje kruZe price i informacije. Mozda mi mozete pomoci?"

Sanker dize obrvu i prilazi mi blize , kao da je citav dan cekao da mu neko pridje na ovaj nacin ...

,,Ova krcma je cuvar brojnih prica. Zavisi sta ili sto tocno trazis?Sve , moze se reci , ima svoju cijenu."

Prihvacam ovaj obracun rijecima i suradjujem

,,Trazim tragove o Uchujiro Clan. Shinobiji upitnog morala. osijecam da mogu ovde naci informacije o ovome specificnom zadatku."

Konobar se udaljava od mene , sa sokom u licu mi prestraseno gleda zatim dobacuje

,,Ne zelim se mjesati sa Uchujiro Clanom a savijetovat cu ti da ne zelis ni ti , opasna je to organizacija , pogotovo vrh njihove administracije ... Ovde su 3 genina , prave probleme ali opet ja ne ulazim u taj ples , dovidjenja momce ! "

Krenuo sam da izadjem , razocaran ali u tom trenutku sanker mi ostavlja komad papira , krisom da niko ne vidi zatim nastavlja da me ignorise

Pratim njegovu igru , uzimam papir , okrecem se i izlazim napolje .

Papir :

Ova misija sada ima mnogo veci znacaj , ne samo da idem za iskustvom i nagradama vec vidim da radim dobro dijelo .
Dijelo koje moze poboljsati zivot mnogim stanovnicima ovog dijela kontinenta a mozda i mnogo sire.

Nisam znao sa kakvim zlotvorima imam posla .

Motivacija mi nikada nije bila problem ali kada osijetim ovu vatru u stomaku jedva cekam da se obracunam sa svojim protivnicima , moram samo da smislim odgovarajucu taktiku.