Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Kuća od Aburoa

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Kuća od Aburoa

Kuća u šumi, lep pogled namočvaru leči dušu i uši. Drvo ko je se nalazi tik ispred kuće je zasađeo pre oko sto godina dok je još Takuma Shoda bio među živima.

 Ova kuća ima veliki značaj za mene jer je u njoj prošlo četiri generacije moje familije, tačnije moja bela pčela je ovo gradio sa par ostalih starosedeoca ovog sela.

  Legenda kaže da duh moje bele pčele još uvek spava u špajzu, par puta me je probudio. Kuća ima duboki osećaj spokoja i šuma oko nje leči poteškoće sa disanjem.

Kuća od Aburoa  Eaddee2914cfa21e27465f357e7fa9f4

U ovu kuću sam se doselio kad sam krenou na akdemiju. 
Moji pretci su je gradili. 
Nikad nisam imao priliku da živim u njoj 
jer sam većinu svog života proveo u kamenoj regiji. 
Pre deset godina kad sam se doselio u ovu kuću 
počeo sam da je renoviram. 

Odlučio sam da počnem da meditiram 
da skupljam čakru da
 bi mogao da koristim jače tehnike. 
Spemao sam se da započnem meditaciju.  

#card8 
Pustio sam sebi muziku dok sam meditirao da 
bih se malo opustiju.  
Počeo sam da meditiram i u početku mi je bilo jako neudobno ali 
sam se posle navikao.

Kada sam dobio 
papirić na kome je pisalo da sam domaćin 
 okupljanja šinobio znao sam šta 
treba da radim. 
Izbacio sam krevet i ubacio sto iz kuhinje u 
moju spavaću sobu jer je to najveća prostorija u 
mojoj kući. Ne znam koliko će
 šinobia da dođe pa sam uzeo sve stolice što 
sam imao u kući. 



Kuća od Aburoa  D60c07af8dfc2afee854cd2dc3743aa5

Dawn nakon sto je bio do Hatchirove kuce dosao je zajedno sa njim do Aburove kuce na mjesto gdje je zakazan sastanak koji ce se održati u 8:45 Dawn je rekao Hatchiru: Hatchiro mislim da smo malo pohranili na sastanak ali to je bolje nego da smo zakasnili,zar ne?(pitao sam ga ?) Nećemo ulaziti do vremena sastanka možemo sjesti na ovu klupu ovdje i poštivati posto Aburo je sigurno zauzet ući ćemo tek u 8:45 . Hajde sada sjedni na klupu.

Hatchiro i Dawn ulaze u sobu
-Tako je, ne treba da ispadnemo neodgovorni pogotovo prvi put na ovakvom sastanku, dobro je sto smo ranije dosli-
Odgovorio je Hatchiro Dawnu, nakon cega je usao u prostoriju u kojoj ce se odrzati sastanak i seo pored njega, gde ce uz solju caja pricekati ostale clanove da se pojave
Kuća od Aburoa  718747e5f2cd8a6bbcef8b9064a118a9



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Odkud vas dvojca u mojoj kući? 
Odakle vam ključ? 
Nego pretpostavljam da ste vi šinobiji koji 
su zakazali satanak. 
Dawne i Hatchiro jeste spremni da 
započnemo sastanak ili čekamo 
još nekog. 
Rekao sam dok sam sedao na 
na stolicu.

Sav umoran stao sam nasred ulice jer sam u trenutku zaboravio gde se nalazi kuća od Aburoa.Pomislio sam u sebi da cu zakasniti na sastanak pa sam pozurio i pokusao da se setim gde on zivi.Tako sam tragao nekoliko minuta dok nisam nasao njegovu kuću.Prisao sam sav zadihan i pozvonio na vrata.

Otvaram vrata Matsudi i 
puštam ga unutra. 
Drago mi je da si ti jedan od ljudi 
koji prisustvuje ovom satanku. 
Jeli znaš možda o čemu će se pričati na ovom 
sastanku? 
Pratime Matsuda. 
Rekao sam dok sam ga uvodio u salu.

Aburo me ljubazno uveo u kuću ja sav zadihan sam ga pratio do sobe gde se odrzavao sastanak.Umalo se nisam srusio dok smo isli ka toj sobi jer sam bio preumoran.Kada sam usao u sobu video sam dvojicu koji su već tu jednog sam prepoznao ali drugog ne.Seo sam pored Dawn-a.

-Pozdrav svima, okupili ste nas sve ovde kako biste nam izneli i predstavili vasu ideju oko pravljenja novog sela, objasnite malo detaljnije vasu ideju nama koji nismo upuceni, veoma me interesuje sta ste smislili-


Rekao je Hatchiro nakon sto su se svi planirani clanovi sastanka okupili u istoj prostoriji



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Naravno,objasnicemo sve ali 2 člana nisu prisutna trenutno prije svega dosli smo sasvim slučajno na ideju da napravimo selo to je bila Matsudina ideja i nastavili smo da planiramo selo. Upoznao sam te i dosao na tu ideju da tebe pozovem u selo posto si jonin. Aburo i Matsuda ti mogu reci nesto vise o tome posto su oni glavni osnivači sela. Aburo hajde objasni mu sada malo vise ako možes (rekao sam).

Ideja o selu je bila moja 
i Matsudina. 
Trenutno ću da pričam o 
našem selu kao hipotezi jer 
još nije osnovano nemamo dovoljno 
finansija. 
Nego da pređemo na stvar. 
Postoje pravila u selu koja se moraju 
strogo poštovati. 
Svako nepoštovanje pravila uzrokovalo bi kaznom. 
Matsuda preuzmi reč sada.

Bas kao sto kazes nemamo dovoljno finansija da oformimo selo tako da smo dosli na ideju da se svi udruzimo i tako da svi doprinosimo formiranju naseg sela.Ovako sada cu malo pricati neke ideje sto smo imali vezano za selo.Kao prvo razmisljali smo da bude u regiji 12 naravno bice otvoreno za nove članove a na čelu tog sela smo mislili da bude onaj ko ima najveći rang od nas.Sta mislis o tome?

-Dakle verujem da bih to bio ja? ako ste svi vi sigurni i imate dovoljno poverenja u mene da mogu da vas vodim u nova iskusenja, ja prihvatam vasu ponudu, ako trenutno nemamo resursa za selo samo cemo se fokusirati u narednom periodu da ih skupimo dok ne budemo imali dovoljno-


Rekao je Hatchiro sa iznenadjenjem da su tako brzo odabrali njega da budje vodja sela, iako ga nisu poznavali bas najbolje


-Od ovog momenta vasi zivoti su u mojim rukama, Iako me ne znate mnogo vremena, mozete racunati na mene, takodje cemo morati da se pazimo i da imamo strazare koji ce dezurati na kapijama non stop, jer se nedaleko od nas nalazi Akumetsu, a verujem da svi znate ko su oni, ne smemo spustati gard ni u jednom trenutku-



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Dawn je stao i razmisljao o onome sto je Hatchiro rekao i odlucio je dakaze:Ja sam za da ti budes vodja sela ,jonin si iz Hyuga klana si jak si mislim da mozes da nam budes vodja(rekao sam odlucno i nastavio da razmisljam o Hatchiru kao vodji sela). Naravno ,moraces nas cuvati u pravu si Akumetsu je blizu ali kada mi oformimo selo bicemo jaci nego akumetsu(Dawn je rekao ponosno). Sada Aburo i Matsuda slazete li se o ovme da Hatchiro bude vodja sela i da nas vodi kroz pustolovine sela. Slazes li Aburo?(Upitao sam ga)

Sa obzirom na truntnu situaciju i naše 
jednoglasno proglašenje vođe 
Hatachiro postaješ zvanično kage našeg 
sela. 
Odlučio sam da ti predam 
tu čast da sada nam raspodeliš uloge 
u selu. 
Imam jedan prdlog a to je da oformimo 
ninja savet koji će da razmatra
savku odluku kagea da 
ne bi došlo do toga 
sa kage ima apsolutnu moć. 

Ja nebih toliko zurio sa ulogama u selu dok ga ne oformimo ali ako zelis mozes reci ako imas nesto na umu.S obzirom da nemamo dovoljno finansija da oformimo selo ja sam radije za to da prvo sakupimo dovoljno novca pa tek onda da raspravljamo o ulogama i tim stvarima,ali ipak ti si buduci Kage tako da ti odluči. Govorio sam dok sam se obraćao Hatachiru.

[color=#ffcc00]Dobra ideja Aburo selo je komplikovano da se napravi ali ako saradjujemo mozemo ga lako napraviti zajedno i kada napavimo selo u regiji 12 moramo se zajedno drzati i boriti jer smo jaci zajedno[/color] (rekao sam ponosno). Izvini sto te prekidam Matsuda ali moram da vam kazem:Moram sada da idem,izvinite sto idem u sred sastanka koji je vazan ali moracu odmah da krenem kuci. Dawn je uzeo svoje stvari i krenuo kuci ...

-Mislim da bi bilo najlogicnije da svako ko je ucestvovao u formiranju sela takodje bude i u savetu sela, jer cemo ipak svi mi izmedju sebe imati najvise poverenja, za sada se svi drzimo zajedno dok ne oformimo selo, nakon sto selo bude oformljeno dodacemo svakom vazne uloge kojih ce se svako  pridrzavati, idemo jedno po jedno,  a do tada skupljamo resurse, treniramo i tako dalje, i sto je najvaznije, ovo drzimo u tajnosti izmedju nas, jer ne bi bilo dobro kada bi svako znao za nase planove, nadam se da se slazete-


Kuća od Aburoa  MOICHIRO-111



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Naravno da se slazemo da nebi bilo pozeljno da neko drugi sazna za ovaj sastanak i za to da pravimo selo.Kao sto si rekao naravno da trebamo da treniramo i da skupljamo resurse za selo i sa time se apsulutno slazem.Imao sam jos dosta ideja na umu ali to necemo sada jer su te ideje vezane bas za selo kada se izgradi.Aburo da li ti imas nesto da dodaš?

Nemam ništa da dodam. 
Sve što je trebalo biti rečeno 
rečeno je. 
Nadam se da će mo nastaviti
 dalju saradnju. 
Dogovoramo se za sledeće okupljanje. 
Bilo mi je drago kao domaćinu 
Da vas vidim u ovako 
velikom broju. 
Nadam se da je dogovor uspostavljen. 
I da će sve ići kao što je dogovoreno. 
Za sada će mo da skupljamo resurse.  
Posebno bih hteo da se zahvalim 
Hatachiru koji je prihvatio veliku odgovoronost 
i postao kage. 
Želim mu sve najbolje. 
Sa ovom rečima završavam 
sastanak. 
Hvala što ste se odazvali na poziv. 
Završio sam svoj govor i gledao sam kako
svi napuštaju salu.
Bilo mi je malo čudno ali sam 
shvatio da će ovaj stanak ući 
u istoriju kao najvažniji događaj za naše selo. 

-Sa obzirom da niko nema nista da doda, i takodje to da je sve receno proglasavam ovaj prvi sastanak zavrsenim, mozete ici svojim putevima, bicemo svi u kontaktu sve vreme i zapamtite da ovo drzite u tajnosti-


Rekao je Hatchiro u jednom momentu, a zatim u tren oka nakon istog svi su nestali iz sobe osim Aburoa i otisli svojim putevima, ne ostavljajuci ni traga



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Nakon intenzivnog treninga ušao sam u Aburovu kuću,vidjevši stvari u neredu zaklučio sam da sam propustio sastanak te sam,ne znajući šta da radim,ušao u kuhinju u ukrao Aburov frižider.
Neće mu smetati,a vjerujem da je meni potrebniji nego njemu,ionako je bogataš
Promrmljao sam sebi dok nisam podigao mini frižider bez ikakvih problema i počeoga iznositi iz kuće.

Vratio sam se kući nakon što 
sam položio najstresniji ispit. 
Posato sam čunin.
 Nije bilo lako.
Morao sam danima da se priprememam. 
Došao sam kući o odlučio da se malo 
proslavim. 
Uzeo sam bocu sakea i počeo da pijem. 
U pozadini se čula moja najdraža pesma. 
 

Kuća od Aburoa  HD-wallpaper-anime-room-dark-aesthetic-anime-room



Našao sam praznu sobu u kojoj 
ću da napavim žurku u ime 
toga što sam postao čunin. 
Posalo sam mojim prijateljima pisama
 sa kojima ih pozivam na 
žurku. 
Biće muzike.


Kuća od Aburoa  Anime-manga-empty-room-dusk-600nw-2187520379





Danas kada sam se vratio sa misije dosao sam kući i legao u krevet da se malo odmorim.Nekoliko sati kasnije kada sam se probudio i izasao malo napolje pogledao sam u poštarsko sanduče i video da se u njemu nalazi neka koverta u kojoj je bila pozivnica na zurku kod mog prijatelja Aburoa.Spremio sam se i otisao kod njega.Stajem ispred njegove kuće i zvonim na vrata.

Aburo jesi kući

Agrom je dobio pismo od svog druga Svira kojem je nedavno ukraden frižider,ali ga je vratio. U pismu je pisalo ,da me poziva na njegovu žurku kod njega kuci u devet odlucio sam da dodjem. Dosao sam kod svira kuci i vidio Matsudu i rekao:Opa Matsuda i ti si ovdje. Rekao sam i pozvonio Aburu na vrata.

Vrativsi se sa teske misije koju je  obavio sa Matsudom, Hatchiro je dobio poziv da dodje do Aburove kuce radi proslave nakon sto je Aburo polozio za chunina, svratio je do svoje kuce kako bi se spremio za proslavu, a zatim dosao na Aburova vrata, i pokucao


-Aburo, ja sam, najbolji nindza na svetu, izvini sto malo kasnim-


Rece Hatchiro, cekajuci da mu Aburo otvori vrata
Kuća od Aburoa  Ezgif-3-35592dd5ef



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kući sam 
Odgovorio sam Matsudi 
dok sam spremao piće 
i uzimao grickalice. 
Matsuda otvori vrata 
nisi tiliko nesposoban. 
Ulazi. 
Šta se pije Matsuda.



Malo zanet momak
Uđi Hatachiro ima mesta za sve. 
Uveo sam Hatachira u moju kuću. 
Zadnji put smo se videli na stanku kage. 
Hatachiro jesi umoran? 
Šta se radi u zadne vreme? 
Samo da znaš ko se napije 
bacamo ga u kofu a ledom. 
Nego šta hoećš da piješ ili jedeš Hatachiro? 
Odlučio am da im pustim moju najdražu pesmu 
čisto malo da pokrenemo atmosferu.



Provirio sam kroz vrata kuće pažljivo prije nego što kročio unutra laganim korakom, pošto nisam pročitao pismo koje mi je Aburo napisao,prvenstveno zato što mu je rukopis ko da je pisao nogom nisam znao šta mu je trebalo.
ima li koga alo???
Porderao sam se kroz cijelu kuću,nakon 5 minuta ne dobijanja odgovora počeo sam se nervirati
Zašto mi šalje pozivnicu ako se sam neće pojaviti,pa kakav je to doma
Šetao sam i razgledao kuću tako ja nekoliko minuta prije nego što nisam sjeo za mali sto za kafu ispred mene misleći.

Ulazim u kuću,zatim u sobu u kojoj se odrzavala ta zurka.Ulazim u sobu i vidim Abura kako priprema piće.

E daćes mi da pijem nešto zestoko za početak a posle će mo da vidimo.

Sedam na stolicu i čekam piće u tom momentu ulazi Hatchiro i pozdravljam ga.

De si bre Hatchiro.



Sirova Snaga
-Evo cik sto smo stigli sa misije na kojoj smo bili u mravinjaku jonina, dobro bi mi doslo malo caja i klope, doveo sam jednog dosta dobrog lika koga bih voleo da upoznas, on je jedan moj poznanik i zove se Agrom, malo cudan lik na prvi pogled, takodje nekada ga vuce malo na agresiju i ima neka cepanja,  ali  je dobre duse-


Rekao je Hatchiro, dok mu je kapljica znoja silazila niz celo



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Doneo sam Htatachiru pohovanu 
piletinu staru dva dana(još je dobara) 
Matsudi nosim rakiju šljivu. 
I Minuzakiju kafu. 
Vratio sam se ponovo do kuhinje 
jer sam zaboravio čaj Hatachiru. 
Jel imate neke muzičke želje koje možemo 
da ispunimo. 
Otvoreni smo za sve predloge. 

Uzimajuci escajg u ruke, Hatchiro je krenuo jesti piletinu koju mu je Aburo doneo, imala je malo cudan miris i malo je cudno izgledala, ali je Hatchiro bio dosta gladan tako da mu to nije ni najmanje smetalo, uzeo je prvi zalogaj i rekao


-Uhhh, DOBRAA, ovo je najbolja piletina koju sam ikada jeo, kakav si majstor Aburo, skoro na nivou Ototsua-


I sa zadovoljstvom je nastavio jesti svoj obrok



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Drago mi je da ti se sviđa piletina. 
Potrudio sam se da je što bolje napravim. 
Koju pesmu da pustim Hatachiro? 
Ti izgledaš kao neko ima dobar ukus u muziku. 
Jel hoće još neko nešto da pije ili jede. 
Krenuo sam po zvučnik koji bio u mom podrumu. 
Pomislio sam da bi bilo super da povežem mikrofon 
da imamo karaoke. 
Noseći zvučnik iznad glave 
viknou sam 
Evo ga uređaj za najbolju muziku. 
Vreme je da dignemo ovo mesto u vazduh. 

Dobio sam pozivnicu od svog prijatelja Aburoa kako bismo proslavili sto je on postao chunin, dosao sam mu na vrata i pokucao nekoliko puta i upitao:

-Stigao sam Aburo, jel si kod kuce-

Nakon sto mi je otvorio vrata sa zadovoljstvom sam usao u njegov dom i seo za svoje mesto za stolom, gde su se vec nalazili i ostali gosti

Uđi. 
Slobodnno je. 
Već smo počeli da uživamo u atmosferi. 
Svsako je već posatoja sve umorniji. 
Zučnik koji sam doneo nije bio ispravan 
te smo svi sedeli u tišini i pričali. 
Nemamo sreće u opšte. 
Otišao sam u kuhinju da naspem sebi još jednu šolju čaja. 
Sve što je duže nastavljala naša priča sve smo bili umornji. 
Bez muzike i u tišini stvarno je bilo malo samorno 
ali barem sm imali hranu u kojoj smo svi 
uživali.

Posle nekog vremena provedenog na zurci, postalo je tiho i sve se manje pricalo, bilo je sve dosadnije i dosadnije a hrane sve manje, u jednom momentu Hatchiro je zaspao ni mega jutsu ga nije mogao probuditi, misleci u sebi 


-Nece Aburou smetati ako prespavam kod njega ove noci, ionako se nije ljutio na onog brata sto mu je uzeo frizider, pa zbog toga moramo piti topla pica celo vece-
Kuća od Aburoa  997eca61f05aed55ca0827f0b46ce1cb



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
Kako je vreme prolazilo muzika je bila sve tiša i tiša,a hrane skoro da nije ni imalo,samo smo pili čajeve jer više ništa nije ostalo.
Vidim niko se ne veseli,svi su sedeli ili kao Hatchiro koji je zaspao posle nekog vremena.Bilo je već dosta kasno pa sam odlučio da ja podjem svojim putem.

Aburo čestitam ti što si postao čunin,bila je ovo dobra zurka.Ja sada idem pa se vidimo.

Pozdravio sam se sa Aburom i izašao pa pošao kući.

Probudio sam se na podu. 
Nisam video Matsudu verovatno je otišao.
Na mom kauču sam zatekao Hatachira kako spava nisam hteo da ga budim. 
Već mamuran od sinoćne žurke otišao sam u kuhinju da vidim imali šta da se jede. 
Video sam čudo ništa nije ostalo sve je pojedeno. 
Kada sam video da nema hrane otišao sam do obližnje pekare i kupio burek meni i Hatachiru.
Evo ti Hatachiro jedi.

Probudivsi se iz hibernacije dok mu je bala klizila niz usta, Hatchiro je otisao da se umije i seo za sto da doruckuje nakon sto mu je Aburo napravio dorucak


-Hvala Aburo, bas lepo od tebe, steta sto smo pojeli onu tvoju piletinu sa cudnim mirisom i oblikom, jede mi se jos-


Rekao je dok je jeo svoj dorucak


-Vidim da je Matsuda otisao pa cu i ja da te pozdravim, imam neke stvari koje treba da obavim danas-

Nakon sto je pojeo svoj dorucak, Hatchiro se zahvalio se i samo ispario, nestao u tren oka bez traga
Kuća od Aburoa  FXSceY2TA4EJUIhru5p7c2V5gA7sTqAIAIpRyVLZ1Fyx84vHyGPRu-AxHIQNtlNqo-BK_lMPL3ps2U09DyzMUy3qQQAZvE5--9_UHoADjJ8



ᴴᵃᵗᶜʰⁱʳᵒ ᴴʸᵘᵘᵍᵃ
[b]Agrom je cijelu noc proveo u Aburovoj kuci u njegovom VC dok Aburo nije uopste znao za to. Agrom se osjetio malo neprijatno i sramotno zato sto je proveo cijelu noc u necijoj kuci a da mu to nije ni rekao. Izasao je iz WC i rekao:Aburooooooo proveo sam cijelu noc zakljucan u WC izvni sto ti nisam rekao(rekao je i poceo da se smije). Sada moram da idem odavde,Aburo izvini jos jednom i hvala sto neces da se ljutis(rekao je crkavajuci od smijeha i izasao kroz vrata)

Kuća od Aburoa  Tenor