Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Napusteno selo

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Napusteno selo

Napusteno selo Ee1dc0b08d6254d78cdd0c0f1f1e1ed9

5 vestih strelaca koji umeju da rukuju elementima i koriste ih uz svoje streljaske sposobnosti, uradili su zabranjeni jutsu koji vraca druge iz mrtvih i tako opustosili ovo selo, sada je to samo napusteno mesto puno polu zivih zombija koji se krecu i lutaju ovim mestom i danu i nocu, trazeci svoj sledeci plen

Dolazeci na ovo mesto, u senci i gustoj magli koja se non stop nalazi na ovoj lokaciji, nalazio se Hatchiro, koji je dobio misiju da sam eliminise ovu grupu vestih strelaca.

-Dakle ovo je to selo o kome su pricali, nisam mislio da je situacija ovoliko losa, trebalo bi izbeci ove zombije naokolo i fokusirati se samo na glavnu petoricu, ne smem ih potceniti jer sam sam na ovoj misiji, eliminisacu ih po dvojicu maksimum, ali prvo da vidim gde se nalaze-

-BYAKUGAN!-
#card1286 #card1287

-Sreca je na mojoj strani, izgleda da se samo dvojica iz bande nalaze nedaleko od mene, ostali mi nisu ni na vidiku tako da nisu u krugu od 10km, odlicno-

Rekao je Hatchiro, krecuci se u senci ka svojim protivnicima

Napusteno selo C3d9ace107a4271fa07294b3b09a74a4

Dosavsi blizu dva clana bande, Hatchiro je iz senke uradio nepredvidljivi napad, na prvog nindzu bacio je 2 zemljana
vuka


#card96

A svojom velikom brzinom skocio je iz guste magle koja se nalazila na terenu i dosao iza drugog nidze, napadajuci ga svojim Hyuga
taijutsuom

Napusteno selo 97c8b34f0e5152e559d3a6d577cbd6b4

-NEZNI DLAN!-


#card1286 #card1292

The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napusteno selo #world181 Napusteno selo #world185

Napusteno selo Ae246e45f95a955cef6b6384e6c5eb0e

Savladavsi obojicu u jednom potezu, Hatchiro je brzo skocio unazad i prizvao svoj zemljani zid da ga odbrani od njihovih poslednjih napada

#card92
(aktivirajuci trecu zemljanu tehniku dobio sam 300hp stit od zemljane pasivne i to blokira zemljotres)


-Ovo je bilo lakse nego sto sam mislio, s obzirom da ostali clanovi bande nisu jos tu trebalo bi da nadjem neko mesto kako bi ih sacekao, usput i vracacajuci malo svoje chakre-

Savladavsi dvojicu nindzi, Hatchiro je krenuo traziti neko mesto na visini medju drvecem, kako ne bi bio meta zombjima koji lutaju oko celog mesta

Napusteno selo A3beaabc31a1bacef97dae8e42183d9f
Zatim, Hatchiro se popeo medju drvece, iznad magle, u senci medju gustom krosnjom nasao je sebi skloniste u kome ce vratiti malo svoje izgubljene chakre

#card8

-trebalo bi da imam dovoljno chakre da se borim sa ostalom cetvoricom-

Nakon nekog vremena Hatchiro je video svojim Byakuganom da se ostala cetvorica bande priblizavaju
#card1286 #card1287


-iznenadicu ih svojim napadima, bolje bi bilo prvo da napravim zemljani oklop oko sebe pre nego sto udjem u borbu sa njima, za svaki slucaj-
#card98

Nakon sto su se priblizili jedni drugima, Hatchiro je mogao cuti kako se ostali clanovi bande pitaju gde su im nestala ostala dvojica. Mogli su samo cuti jedan glas iz magle

-Zakasnili ste gospodo, ostala dva clana vase grupe su vec mrtva, ili kad malo bolje razmislim dosli ste u pravi cas kako biste im se pridruzili!-
Rekao je Hatchiro izlazeci iz magle

Napusteno selo 3768cf05f570a02f5ced8d62218231cc

Koristeci svoj jutsu stvaranja blata po terenu, onemogucio je kretanje njegovih protivnika, istovremeno je fokusirao chakru u svoja stopala kako bi se on mogao kretati po blatu
#card91 #card4

dolazeci do prvog nindze, baca svoj Hyuga taijutsu
#card1286 #card1289

dok na drugog nindzu baca zemljanog vuka
#card96

The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napusteno selo #world181 Napusteno selo #world182 Napusteno selo #world181 Napusteno selo #world181

Prvi nindza pada mrtav dok drugi jedva stoji na nogama sa svojih 100 hpa, Hatchiro se okrece i radi rotaciju
#card1288

-Zar ste stvarno mislili da ce napadi tog nivoa proci kod mene?-

rekao je dok je pravio zemljani znak rukom, bacajuci kamenje sa svih strana na drugog nindzu
#card93

Dok na treceg nindzu baca sky palm
#card1286 #card1292

The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napusteno selo #world190 Napusteno selo #world186 Napusteno selo #world181

Treci ninja pada, Hatchiro zaranjava u zemlju, izbegavajuci oba napada i pokusava uvuci u zemlju cetvrtog nindzu.
#card94

(Byakugan je i dalje aktivan)

The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napusteno selo #world186 Napusteno selo #world186

Hatchiro stvara zemljani zid kako bi se odbranio od nadolazecih napada
#card92 #card4

Zatim opet prebacuje svoju chakru u stopala kako bi se mogao kretati po blatu i dolazi do stunovanog nindze, vadeci svoj kusanagi mu zavrsava njegovu nindza karijeru (koristicu kunai zbog slotova ali pisem kusanagi zato sto ima mac u gifu xd)

Napusteno selo 3674109

#card350  #card19
Byakugan je i dalje aktivan ali ne zauzima slot

-Ostao si jos samo ti, jel imas neke poslednje reci?-

The member 'Hatchiro' has done the following action : #RP-OPCIJE


'NPC Chunin' :
Napusteno selo #world182

Hatchiro docekuje protivnikog napad rasirenih ruku, primajuci ga u grudi, poceo je da mu spada zemljani oklop koji je imao na sebi

-Vidis, nisi dovoljno jak ni da mi probijes oklop, ova borba je gotova-


Rekao je Hatchiro dok je prilazio protivniku i zadavao mu poslednji udarac (bice zavrsen od buffa Byakugana cak i ako ga izbegne sto ni to ne moze jer je u blatu)

#card1286 #card1289

-S obzirom da sam savladao i jutsu kastera, zabranjeni jutsu je prekinut i sve se vraca u normalu, na zalost zombiji se ne vracaju u zivot nego samo padaju na zemlju i isparavaju, jer su vec mrtvi, oslobadjajuci svoje duse, dosta sam se iscrpeo na ovoj misiji, dobro je pa kamp nije daleko odavne-

Rekao je Hatchiro, kretavsi na put nazad ka svome kampu, banda koja mu je bila na misiji je porazena, mission success respect +++ muzika iz gta u pozadini.

Napusteno selo 8ab8c21e150383dedc353e7ac2b9fffd15f4d74b