Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Jin - Rurimetsu

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Jin - Rurimetsu

samo premium klana

opcije
Ja - uspeh
On - neuspeh
bild fuma sensor zemlja vetar

The member 'Rurimetsu' has done the following action : #RP-OPCIJE


'Šanse' :
Jin - Rurimetsu #world1

Hyuuga, Taijutsu, Vetar, Struja
200 snage 100 brzine

Pasivne :

nisam gore naglasio ali 300 preciznosti
#card1476
-30 ch +300 dmg
#card245
-10ch osecam te to je 200 preciznosti
#card1480
-30 ch
#card246
-50ch ovo inace zahteva 1 slot zbog efekta fume i zato sto te osecam
#card96
-40 ch stvaram 2 vuka oni imaju 700 dmg svaki i mogu da prate
da se razumemo pretvaram chakra napad u projektil i on ima 1600 dmg i 320 zag od razornosti
inace u kartici senzora nema kljucna rec "cista ch" ali sam napad je tako definisan i u senzoru je tako da je logicno da ga tako racunas

Pasivne :

#card124
-50ch

Vraćam taj projektil ka tebi upola slabijeg,  ide 800dmg ka tebi sa svim ostalim efektima koje si sam stavio. S obzirom da si posla projektil pa vuka pa vuka i sve pravolinijski (nisi naveo da se pomeraš da bi poslao napade iz drugog ugla i slično), projektil od 800 dmg prvo ide na prvog vuka od 700 dmg i neutrališe ga a onda nastavlja sa 100dmg ka drugom vuku i smanjuje njegov intenzitet na 600dmg.

#card373 #card374 #card364 #card375 #card372
-10ch -100en

Ulazim u Combat mod, dobijam 300dmg na tai kada ga radim sa kombom. Aktiviram Muscle Memory koji mi smanjuje slot na 0 za sledeći kombo koji kada uradim sa napadom smanjuje slot tog napada na 0. Ostaju mi dva slota I za njih aktiviram buff da mi elementarne tehnike zahtevaju slot manje kada ih radim u potezu kad I taijutsu. Udaram pesnicom jako u zemlju ispred sebe i šaljem talas energije ka tvom vuku koji nestaje pod njim. 

700+300+100 - 600 = 500dmg ide na tebe