Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Ugendo Odaje

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Ugendo Odaje

-Kuća Uzumaki Mujina-

Mala kolibica koja na drvenim stubovima stoji iznad jezera ispunjenim koi ribama koje je Mujin vješto ukrao iz Volenovog dvorišta.

Na prvi pogled može da izgleda mala ali to je samo iluzija Uzumaki barijere, njena unutrašnjost je dosta veća nego što se čini sa polja.

Sa prijatnom atmosferom oko sebe namjenjena je za privremeni smještaj tokom posla koji zahtjeva mir i tišinu.

Alternativno može se koristiti za oporavak od raznih tegoba ljudskog tjela.


Ugendo Odaje  116-Ugendo


"Nešto što mogu nazvati svojim . . . . ."
"Tek sad shvatam zašto ljudi žude za ovim."


Kuća koju sam proveo dobar dio jeseni gradeći mi je koristila dobro sada. Naj gori dio je bilo ispisivanje bolesne mase pečata na njenu strukturu radi proširivanja unutrašnjosti.

Ali zato je sad imala taj čar misterijoznosti oko sebe i podrazumjevajući da sam je konstruisao za svoje potrebe dobro mi je služila u istraživnju umjetnosti fuinjutsua.

I dok je ovo sve bajno i fino ne mjenja činjenicu da j predamnom dug put.

Sve jedno nisam u žurbi uzeću svoje vrjeme i po svome tempu napredovati u smjeru u kojem odlučim da je najbolji za moje talente.

Budućnost u kojoj ne izgubim svoje konvikcije i vrijednosti svojih vjerovanja je ona u kojoj uspjevam.

To nije teško izvesti ako se ostane uporan i uz nove vještine i mudrosti ne zaboravi početak i razlog svoga puta.