Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Fumetsuova Kuća

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Fumetsuova Kuća

Fumetsuov dom je novoizgrađena kuća od strane njega i svoje porodice. Kako njegov otac stari on je zauzeo mesto kao glava kuće i zato je došao na ideju da se vrate na zemlje svojih predaka na Uzumaki Arhipelag gde su izgradili novu kuću sa 3 Spavaće Sobe, 2 Kupatila, Trpezarijom, Kuhinjom, Tavanom i Podrumom. Fumetsuova porodica trenutno živi tu i spremna je za noviš početak u ovom mestu

Nakon nekog vremena došao bih u svoj novi dom zajedno sa porodicom nakon što smo spakovali sve stvari i preselili se na zemlju naših predaka.


Ovde smo sazidali novi dom i bili smo spremni da obnovimo staru kulturu koja je išla generacijama kroz ove doline vrtloga. Kako smo ulazili u novi dom svako je već izabrao sobe i polako smo ubacivali stvari u njih

Kako smo ulazili u kuću videli bi smo sve detalje koje smo pravili da bi nama bilo ugodnije. Kako ulazim u sobu noseci 2 puna džaka i još 3 kutije bio bih prezadovoljan mojom novom sobom koja izgleda podjednako lepo ako ne i lepše od one u Močvari. Ova soba čak ima i pogled na more koji ona stara nije imala.


Tako bih ostavio sve stvari na pod i polako bih krenuo da ih otpakujem i da ih stavljam na mesta koja meni odgovaraju i na mesta koja se meni dopadaju

Otpakivao bih stvari i gledao bih šta gde da stavim. Pre nego što sam otišao kupio sam brdo strateških knjiga i knjiga iz anatomije chakre i ljudskih tela i funkcija klanova. To mi je bilo interesovanje pošto sam većinu knjiga kući već pročitao.


Izvadio bih mapu i pogledao bih u nju gledajući na tačku na kojoj se mi nalazimo. Kako sam gledao u kartu rekao sam vrlo smirenim i thim tonom.


Ovo je mesto preporoda moga Klana.


Nakon toga bih uzeo kartu i otišao bih u dnevni boravak do svog oca da razmotrim nešto sa njim lice u lice

Došao bih konačno do oca koji je stojao sa celom porodicom te sam mu pokazao kartu. Nakon što sam bacio kartu preko praznog stola svi su gledali u nas nakon što sa smirenim tonom rekao


Mi smo ovde, ovde se nalazimo.


Govorio sam uperivajući prst na lokaciju na mapi. Nakon toga moj otac uzeo je četkicu te je na istoj toj mapi nacrtao simbol uzumaki klana. Kako sam video simbol pogledao sam u svoj rukav i bio je napravljen bez greške. 


Moj otac je pogledao u sve nas i smireno nam je svima odgovorio


Ovo mora biti novi početak zemlje vrtloga


Fumetsuova Kuća XYGjEwZ

Gledali smo u kartu ponosnu na naš novi dom i budući simbol otpora i časti našeg klana za koji ćemo se zalagati da ga održimo večnim što pre nismo mogli.


Znao sam da za uspeh nam treba još ljudi i planirao sam prošetati se do grada da bi razmotrio neke stvari. Hteo sam pozvati još ljudi  da koračaju zajedno sa nama ali nisam hteo biti previše uzburkan i ubrzan pa bih prvo sačekao doručak i planirao bih da krenem posle istog

Ušli smo u novu trpezarisku sobu da bi smo došli da jedemo i malo diskutujemo o svim stvarima koje bi mogli da radimo nakon ovog dana i šta nam treba, sa čime smo u manjku.


Majka je napravila prelepe oktopode na ražnju koji su bili punjeni sirom i svi smo bili spremni da jedemo i da uživamo u ovom obroku dok imamo tih 20 minuta pre no što bi smo se vratili na dogovaranje i raspravlanje o sistemu i ljudstvu

Kako bi smo svi završili sa jelom vetar je pireo blago i mogao se čuti kako udara o zvonca postalvjena na samim ivicama krova. 


U tim jutarnjim satima nakon doručka svi smo se uputili u dnevni boravka gde je idalje na mapi bila obeležena naša trenutna lokacija. Dok smo tako diskustovali o planovima i ciljevima ja sam se izjasnio da bih trebao otići do grada te sam smireno rekao


Ja mislim da bih trebao da odem do grada da pozovem narod na put do svetlosti

Svi bi me pogledal i bili bi saglasni samnom rekli bi mi da trebam da idem ali da sačekaju da mi spreme hranu da malo imam za put ako ogladnim pošto put nije baš kratak koliko ja to mislim.


Dok sam tako čekao majka mi je spakovala hranu i braća su mi pripremila opremu otac me je savetovao i obavestio me da ne idem sam već da odem niz reku i pozovem Mujina da mi se prikluči u potrazi

Kako bih gledao u sve da rade i u očeve instrukcije polako bih se spremao i oblačio se sa namerom da budem spreman kad sve bude bilo gotovo. Moja porodica je došla do mene i dali su mi katanu te mi je majka dala 2 torbe i rekla mi


Daj drugu svom saputniku nebudi bahat.


Nakon toga polako bih krenuo da nađem mog saradnika i sa njim da otputujem do močvarnog grada i du nađem ljude željne ujedinjenja našeg klana pod jedno krilo

Došao bih u kuću nakon dugog dana i teskog posla stigao sam tek oko 4 Ujutru. Kako sam otvorio kvaku ulazim mrtav umoran i svi idalje spavaju i nema traga od nikog da je budan i sve je tiho. Sve je tiho osim sobe moje braće jer oni hrču kao neki slonovi.


Zaputio bih se ka svojoj sobi sa namerom da se malo odmorim i konačno dobijem san koji sam zaslužio. Ulazim u sobu i presvlačim se sa namerom da se malo odmorim i naspava. Bez neke velike muke bacio sam se u krevet i legao sam i zaspao u 2 sekunde.

Budim se za novi dan vrlo kasno jer sam zaspao vrlo kasno tek u 4 ujutru kad sam se vratio sa misije. Kako se budim na brzinu sam se sredio, presvukao, oprao zube, ... 


Ulazim u trepezariju i nema nikog samo neki tanjir i preko njega folija. Na tanjiru je pisalo "Za Fumetsua". Konačno bih skinuo foliju i izgleda da bi ovo bio moj doručak koji bi vrlo rado sa zadovoljstvom pojeo bez nekih velikih poteškoća

Kako sam završio sa doručkom ustajem i ostavljam tanjire u sudoperu i polako sam se zaputio ka dnevnom boravku gde bi cela porodica trebala biti.


Ulazim u sobu i zatičem moja 2 brata koji mi kažu da su otac i majka otišli u grad da kupe namirnice i još neke stvari za kuću. Seo sam pored njih i predložio im da odigramo jednu partiju karata da se malo odmorimo

Uzeo sam karte i krernuo sam da ih promešam te sam roknuo rafal 2 puta i karte su bile dobro promešane. Igrali smo Mau-Mau i svi smo dobili po 6 karata spremni da igramo sa nadom da će mo pobediti.


Uzeo sam karte i pogledao u njih sa velikim zadovoljstvom u mozgu ali ogromnim blefom na licu kako ova dvojica nebi ništa provalili. Kako sam gledao u karte rekao sam


HMM 7 Herz i 7 Tref?


Kako sam gledao imao sam 2 sedicme i čekao sam sve dok nisam promenio znak u tref. Tu je moj brat bacio malu dvojku i morao sam uzeti četri karte. Bacio sam 7 u nadi da ga nateram da kupi 3 on je bacio drugu sedmicu u nadi da ovaj treci kupi 6, treci je bacio jos jednu sedmicu u nadi da ja kupim 9. I ja bacam zadnju sedmicu u špilu i teram brata da kupi 12 karte

Kako se runda završila i ja moj brat je pobedio jer je ostao sa najmanje karata, meni je došlo da izađem napolje i malo se prošetam i odmorim svoj mozak od svih ovih stvari.


Rekao sam da ću se brzo vratiti kući, nakon toga bih se obukao i navukao one japanke te bih vrlo smireno otvorio vrata i izašao bih napolje da se malo prošetam kroz šumarak