Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Licon-Patak

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Licon-Patak

4 skill poena lvl350 300sposobnosti klan po izboru

Yazi je odmah krenuo jako na svog protivnika i brzo je izvadio sest shurikena iz jedne od svojih torbi koje je uvek nosio sa sobom bilo gde da krene. Odlucio je da stavi chakru na svoje shurikene pre nego sto ih je bacio tako da bi mu se shurikeni vratili nakon sto ih baci. Cim je to zavrsio brzo je bacio svoje shurikene (svaki je imao po 810dmg) na protivnika i nadao se da ce ga to dokrajciti.  
300prec
#card1465
#card122
#card155
#card232
#card10
#card1466
#card1476
#card331
6shurikena bacam svaki ima 810dmg i 162zag dmg
Invertar :

Zemlja senju vjetar senzor 300 preciznosti.

#card124
Vracam ti surikene 405 dmg + kontam da se dodaje moja preciznost tako da ih precizno vracam na tebe 705dmg 6 surikena i imaju zag koji su i imali.

Stvaram 2 senju klona  jedan radi 1000  dmga 200 zag senju napad oko tebe drugi nista ne radi.
#card1220

#card1214


Nakon toga polukruzno trcim oko tebe 20 metara prema desno a klonovi trce 20 metara u ljevu stranu.

Nakon toga bacam chakra laser 900 dmg 180 zag
I onda trcim jos 30 metara u desno polukruzno oko tebe

#card237

Ch 870

#card182
Brzo sam usao u imunitet kako bih se odbranio od svih napada koji idu na mene. Ostao mi je zagarantovani od kog moram da se branim pa sam naelektrisao svoje telo jos malo kako bih se odbranio i od toga.
#card169
Zatim sam izvadio shurikene iz torbe kao sto sam i malopre i bacio na sve protivnike ispred oko sebe.
#card1472
#card331
Po 2shurikena na tebe i klona koji ne radi nista(po 2x710dmg na oboje) a jedan shuriken da razbijem underground roots.

#card96
Stvaram 4 vuka svaki po 600 dmg sudaraju se sa tvoja 2 shurikena
Na tebe nastavlja 1 vuk od 480dmg i jedan od 600dmg

#card1215

Ch 760