Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Put

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Put

Sa završetkom misije, osećam potrebu da istražim nove pravce i razvijem svoje nindža veštine. Čuo sam o jednom selu koje je poznato po svojim izuzetnim nindžama, a odlučio sam se uputiti tamo samostalno kako bih istražio šta imaju da ponude.Dok se spremam za put, razmišljam o avanturama koje me čekaju i izazovima koji će mi biti postavljeni. Novi ljudi, tehnike i mogućnosti za učenje čekaju me u nepoznatom selu. Odluka da idem sam donosi sa sobom određeni rizik, ali isto tako i priliku za ličnim rastom i probijanjem svojih granica.

Naori je u potrazi za svojim novim uciteljem naisla na ovo selo. Raspitala se kod seljana i saznala gde se nalazi cuveni nindya pod nazivom Itachi. Odmah je pocela potragu za njim.