Ninja World

Powered by Forumotion™

Ninja World | Veliko Shinobi Groblje

Započni avanturu!
Stvori legendarnog karaktera kog će igrači pamtiti godinama i postani najjači ninja u igri.
Tvoja avantura počinje sada!


Info
Uputsvo
RegisterJoin Discord
Ninja WorldLog in

Ninja World - Roleplay Card Game

new_releasesView posts since last visit account_boxView your posts chat_bubble_outlineView unanswered posts done_allassessment Top Users of the Dayassistant_photoTop Users of the Game deleteDelete Cookies

Veliko Shinobi Groblje

Ovo mesto simbol je tragedije kroz koje se naše selo borilo. Ovde su označene smrti mnogih ljudi koji su posrunli  u dužnosti šinobija i dali su svoje glave kako bi odbranili one koji to sami nisu mogli. Na ovom groblju svi šinobiji poreklom odavde su sahranjeni i svaki mesec vatrena sveća se pali u njihovu čast da gori kao što je plamen u njihovim srcima goreo dok su branili sve ljude

Došao bih na groblje gde bi ljudi bili okupljeni i gde bi se urme spuštale sa koilca. Jedna po jedna one su spuštane i prosipane u grobna mesta. Imao sam dovoljno ruža za sve shinobije.


Kada bih stavio ružu na neki od grobova ruža bi pocrnela. Znao sam da to označava da čakra te osobe idalje živi iako više nema telo i kako želi da spase sve one koje nije mogla u tom trenutku.


Nakon što sam stavio sve grobove otišao sam do velike sveće. Uzeo bih šibicu i potpalio je te bih rekao ove reči


Neka plamen na ovoj sveći gori kao plamen u vašim dušama

U žalosti bih se spustio niz stepenice i polako bih se uputio ka izlazu iz groblja da zaboravim ovo tmurno i tužno mesto.


Oko mene ljudi su plakali znajući da njihov voljen sada tu leži i više odatle ustati neće no će da leži večno i čeka njih da mu se pridruže na lepšem mestu


Polako bih hodao ka izlazu sa jedne strane groblja na drugo. Polako bih iskoračio iz groblja i te tmurne atmosfere i vratio bih se na ulice ovog grada

Kiša je tok dana nenormalno padala, sećam se da sam krenuo na groblje oko 7 ujutru da ispratim mog pradedu jednom i poslednji put. Gledao sam kovčeg sa neizmernim strahopoštovanjem sa osećajem težine i tuge koji su me obuzimali tad sam se prvi put zapitao čemu život zapravo služi. Tog dana ostao sam potpuno sam bez igde ikoga. Tog dana

Danas sam otisao na shinobi groblje da zapalim svecu svom starom prijatelju,palom heroju Nakatomi Orochi.Poginuo je braneci nas tim kada smo upali u zasedu tokom izvidjanja.Rekao nam je da bezimo odatle.Poslusali smo ga i pobegli.Kada smo se vratili u selo strpljivo smo ga cekali da se i on vrati jer smo ocekivali da ce pobediti jer je ipak bio jedan od najjacih u selu,ali posle 2 dana ga nije bilo.Dobili smo naredjenje da ga nadjemo krenuo sam ja i jos dvojica.Kada smo dosli do mesta gde je bila borba videli smo tela nekoliko shinobia,trazili smo telo od Nakatomia.Kada smo ga nasli bio je bez leve ruke i mrtav.Danas mu je godisnjica od kako je umro.

Danas je Dawn odlučio da provede na SHINOBI groblju. Dosao je na grob svoje porodice i rekao je:Nisam mogao da vam pomognem tada nisam jak kao sto sam sada(rekao je tuzno i zapalio svijeću). Sada cu ovdje biti...

Goss je odlučio posetiti groblje u svom selu, mesto gde su njegovi preci počivali u večnom miru. Koračajući među spomenicima pod senkom starog hrasta, osećao je duboku povezanost sa svojim korenima. Zaustavio se kod groba svojih roditelja, polagao cveće i tiho razgovarao s njima, deleći svoje misli i sećanja. Prošetao je među grobovima, čitajući imena i godine na spomenicima, poštujći svaki život i svaku priču koja je tu ležala. Osećao je duboku tugu zbog gubitka, ali i zahvalnost zbog svega što su mu predaci ostavili u nasleđe. Groblje nije bilo samo mesto za tugu, već i za poštovanje i sećanje. Napustivši ga, Goss je osetio unutrašnji mir, znajući da su duše njegovih voljenih uvek s njim, kao deo njegove priče i identiteta.

Sa teškim srcem, koračam kroz mirno groblje kako bih obišao grob mog preminulog rođaka. Bio je ninja, čovek čije su veštine bile legendarne. Dok stojim pored njegovog groba, osećam ponos i tugu istovremeno. Ponosan sam na njegovo nasleđe, ali tuga me obuzima jer znam da više nije sa nama. Ipak, njegova duhovna prisutnost inspiriše me da nastavim njegovim stopama i nastavim se boriti za svoje snove.

Ulazeći na veliko Shinobi groblje, osjećaji poštovanja i skromnosti ispunili su me dok sam hodao stazama koje su obavijene poviješću i poštovanjem prema prošlosti. Svaki korak koji sam poduzimao bio je kao da hodam kroz stranice legendi i priča o hrabrim shinobijima koji su svoje živote posvetili zaštiti svoje zemlje i svojih bližnjih.
Dok sam prolazio pored spomenika i nadgrobnih obilježja, duboko sam razmišljao o njihovom doprinosu i žrtvama koje su podnijeli za mir i sigurnost. Osjećaj poniznosti i poštovanja prema njihovom nasljeđu obuzimao me dok sam odao počast svakom od njih.
Zaustavljajući se pred spomenicima, izgovarao sam tiho riječi zahvalnosti i molitve za njihove duše koje su odane službi i časti. Svaka svijeća koju sam palio bila je simbol mog poštovanja prema njihovoj hrabrosti i požrtvovnosti.
Nakon što sam provedao vrijeme reflektirajući na njihovu baštinu, osjećao sam se duboko ponizno i inspirirano. Odlazeći s groblja, nosio sam sa sobom osjećaj dubokog poštovanja prema onima koji su hrabro stali na stražu za mir i sigurnost. Njihova hrabrost i predanost ostat će zauvijek urezani u srca i umove svih onih koji dolaze da oda počast njihovom nasljeđu.